Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-02-23
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Koziorożec

Elvis Presley i Priscilla Presley 
Koziorożec - Bliźnięta

1 maja 1967 roku w Las Vegas poślubił Priscillę Beaulieu, którą poznał podczas służby wojskowej w Niemczech w 1959 roku. 1 lutego 1968 roku na świat przyszła córka Elvisa, Lisa Marie Presley. Poślubił ją dopiero po 9 latach znajomości. Początkowo ich miłość była romantyczna, potem stała się tragedią. Rozwód boleśnie zranił serca obojga oraz ich dziecka. Elvis utracił kontakt ze swoim dzieckiem, przez co wpadł w depresję. 16 sierpnia 1977 roku, będąc u szczytu sławy, zmarł na zawał serca. Priscilla została gwiazdą telewizji.

 

Simone De Beauvoir i Jean - Paul Sartra 
Koziorożec - Baran

W Ecole Normale Superieure na Sorbonie spotkała i zaprzyjaźniła się z Jean-Paulem Sartre'em. W czasie dyskusji w kręgu przyjaciół Beauvoir najbieglej ze wszystkich wytykała mu słabe punkty w rozumowaniu. Uważa się powszechnie, że to Jean Paul Sartre przemienił Simone de Beauvoir ze statecznej córki francuskiej burżuazji w niezależną myślicielkę. Nie jest to jednak prawda – Sartre jedynie zachęcił ją do tego. Sartre uważał, że małżeństwo byłoby dla niej pułapką. Podziwiał w Simone rys Walkirii i miał nadzieję, że nigdy go nie straci. Zapewniał Beauvoir, że da jej wszystko, co tylko będzie mógł. Jedyną rzeczą, której nie mógł jej ofiarować, był on sam. Potrzebował wolności. Nigdy się nie pobrali. Byli razem, wspólnie walczyli o sprawiedliwość, godność człowieka, pokój i wolność. Ich miłość przetrwała ponad pół wieku.

 

Ava Gardner i Frank Sinatra
Koziorożec - Strzelec

Sinatra ożenił się z miłością swojej młodości Nancy Barbato Sinatra, w Jersey. Mieli razem trójkę dzieci: Nancy Sinatra, Frank Sinatra, Jr. i Tina Sinatra. Chociaż Sinatra nie pozostał wierny swojej żonie, uważany był za troskliwego i opiekuńczego ojca. Gdy w 1950 jego romans z Avą Gardner wyszedł na jaw, małżonkowie skorzystali z prawa separacji, a 29 października 1951 roku rozwiedli się. Sinatra i Ava Gardner pobrali się 7 listopada 1951, ale oni również wzięli rozwód (w 1957), poprzedzony separacją (27 października 1953). Dostarczali tematów do plotek, stale się kłócąc. Zazdrośni, raz po raz wypominali sobie stare historie i żądali wyjaśnień. W ich domu ku radości ciekawskich wszystkie przedmioty potrafiły latać. Po kilku latach waśni i powrotów zostali się ostatecznie.


EKSPERCI

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 072 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
Promocja
Tarot Astrologia - horoskop Horoskop
Dziedziny: Partnerstwo Biznes Rozwój duchowy
0048224 452 448 3.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 588 031 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
Johanna
POLSKINIEMIECKI 
Promocja
Wahadełko Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Miłosne talizmany
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Rozwój duchowy
0048224 452 474 6.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 888 090 7.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny
Promocja
Tarot Karty Klasyczne Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Partnerstwo Zdrowie Praca
708 588 037 3.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny tylko telefon
Alljena
POLSKIANGIELSKINIEMIECKI 
Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Numerologia Sławni ludzie
Dziedziny: Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048223 285 114 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
teraz niedostępny


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.