Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Panna

Panny unikają blasku luksusu, życia ponad stan. Wszelkie gry liczbowe czy losowe nie dla nich. Wierzą, że tylko ciężka praca przyniesie im szczęście.

Panny są z natury oszczędnymi osobami, nie pędzą w życiu do zdobywania wielkich fortun. Wierzą, że tylko ciężka i uczciwa praca może przynieść zysk. Są przeciwnikami szybkich dróg zarobku, zwłaszcza gdy mogą to być drogi nie do końca legalne. Panny przede wszystkim cenią u innych trud i pracę w pocie czoła. Są to osoby bardzo uczciwe w sprawach finansowych, doskonały materiał na księgowego. Nie ukryje żadnych sum, gdyż tylko czyste sumienie jest gwarancją spokojnego snu. Panny dorabiają się swej fortuny bardzo wolno, lecz sumiennie. Są niezwykle przewidujące i rozsądne w sprawach finansowych. Ład i porządek w wydatkach, skrupulatne bilanse to dla nich chleb powszedni i czysta przyjemność. Nie można im nic zarzucić jeśli chodzi o sprawy finansowe. Jeśli lubicie długie spacery po sklepach, sprawdzanie gdzie będzie taniej to Panna jest doskonałym partnerem. Znajdzie każdą okazję, przecenę – nawet jeśli będzie musiała sprawdzić każdy sklep w okolicy. Prezenty kupuje z dużym wyprzedzeniem czasowym, gdyż uważa to za objaw zdrowego rozsądku – nie działa pod wpływem impulsu. Prezenty są przemyślane i wybrane pod odpowiednią osobę. Ryzyka boi się jak ognia. Jej systematyczne, przemyślane inwestycje budzą podziw i zachwyt. Nie śpieszy się przy podjęciu ważnych decyzji jak powierzenie komuś swoich pieniędzy. Każda umowa jest przez nią czytana i sprawdzane kilka razy. Jak przystało na osobę urodzoną pod znakiem ziemskim, nigdy nie decyduje się na przedsięwzięcia ryzykowne. Panna powoli gromadzi swój majątek i można by pomyśleć, że strach skazuje ją na długie lata skromnego życia, ale takie wnioski nasuwają się tylko rozrzutnym osobom. Panny dyskretnie budują stabilny, dostatni byt i zbierają olbrzymie sumy na tak zwaną czarną godzinę. Zawsze radzą sobie z problemami finansowymi. Panny są osobami oszczędnymi, co nie przeszkadza im w niesieniu pomocy innym, jednak jej rozsądek podpowie jej by pomóc głodnemu dziecku niż pijanemu z dworca. Potrafi wyczuć kto potrzebuje jej pomocy, a kto żeruje na naiwności i dobroci innych.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.