Pomocnik
Sugestia

PROFIL

TarocistaAdrian
teraz niedostępny

Tarocista Adrian

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 111751

Średnia ocen: 4.7
(895)
Ilość rozmów na chacie

(225)
Ilość rozmów przez email

(6966)
Ilość rozmów przez smschat

(114)
Ilość rozmów przez telefon

(800)
Ilość rozmów przez 700

(53)
Ilość rozmów przez GSM

(1)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Tarocista Adrian

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Horoskop biznesowy na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop dzienny, Odcienie męskości, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Twoje GG, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Tarocista Adrian
  • Tarocista Adrian – w swojej pracy łączę trzy techniki wróżenia, dzięki czemu moje przepowiednie są niezwykle trafne. Oprócz pracy z kartami wykonuję także zabiegi i oczyszczenia energetyczne, dzięki którym konkretna osoba może pozbyć się negatywnych energii, blokad, pecha, przekleństw, złożyczeń oraz wszelkiej ludziej zawiści i zazdrości. Opracowałem autorską metodę za pomocą której tworzę portrety energetyczne, obrazujące m.in. stan zdrowia wykorzystując przy tym tzw. channeling. 
  • Pracuję głównie z kartami Tarota, kartami Cygańskimi, Klasycznymi, Anielskimi, a także analizuję datę urodzenia. Opracowałem autorski rozkład kart "Droga Życia", który mówi o zagrożeniach, jak i pozytywnych wydarzeniach, które będą miały miejsce na przestrzeni kilku lat. Pomagam Klientom z całej polski i świata, a także osobom znanym z pierwszych stron gazet.
  • Jestem znany z programów telewizyjnych, współpracowałem z kilkoma stacjami (m.in. TVN, TVN7, Tele5, Polonia 1) gdzie dałem się poznać, nie tylko, jako świetny specjalista w dziedzinie ezoteryki, ale moje odpowiedzi zawsze znajdowały potwierdzenie w ustach widzów.

Mieszkańców Warszawy i okolic, a także osoby będące przejazdem w stolicy zapraszam na spotkania osobiste w saloniku wróżb w Warszawie. W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt e-mailowy: biuro@wrozbyonline.pl


Zawsze piszę to, co widzę w kartach, jeśli boisz się odpowiedzi na zadane pytanie, zastanów się czy chcesz ją poznać. Pamiętaj, żeby w krótkim czasie nie pytać kilku wróżek o tę samą kwestię, bo Tarot zwyczajnie odpowiadając na Twoje pytania może udzielić nieprawdziwej, wręcz życzeniowej odpowiedzi, a ja widzę takie rzeczy w kartach, więc tłumaczenia "przecież nie pytałem" są dla mnie śmieszne.

Proszę również w SMS-ie zadawać jedno konkretne pytanie oraz zawsze podawać imiona i daty urodzenia osób, których dotyczy pytanie. Proszę pamiętać, że w SMS-ie mam 160 znaków na odpowiedź, dlatego proszę trzymać się zasady jednego konkretnego pytania. Jeśli masz więcej pytań zapraszam na czat lub do skorzystania z usługi e-mail.

Nie odpowiadam na pytania ogólnie postawione kartom np. co mnie czeka w przyszłości itp. Proszę sprecyzować o co mam zapytać kart. Dotyczy to każdej z usług.

Zapraszam do kontaktu
Adrian


OPINIE:

(2019-12-17 18:57:01) 5
(2019-01-06 13:50:52) 5
pozytywna przepowiednia czekam az się zacznie spełniać wcześniej wróżyłam sobie u pana i się sprawdziło .polecam
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję
(2018-11-04 16:19:18) 5
(2018-11-04 16:07:53) 5
(2018-11-04 15:56:36) 5
(2018-01-21 19:26:08) 5
Jak zawsze zadowolona :)) Dziękuję i na pewno wróce za kilka miesięcy :)!
(2017-08-04 20:51:54) 5
Kolejny raz powróciłam do Pana wróżb i znów jestem spokojniejsza. Serdecznie Panu dziękuję nie tylko za czas ale przede wszystkim zrozumienie. Nie mydli Pan oczu i to w Panu sobie najbardziej cenię. Dziękuję i na pewno wrócę. :)
(2017-07-18 18:22:54) 5
(2017-06-28 23:06:02) 5
Niesamowita trafność...nie mogłam uwierzyć. Pan Adrian to doskonały fachowiec w swojej dziedzinie.
(2017-05-09 20:49:35) 5
Kilka lat korzystam z podpowiedzi i informacji Pana Adriana. Widzi je w kartach i zawsze mówi prawdę, niezależnie od tego jaka ona jest. Polecam, gdyż do tej pory wszystko mi się sprawdzało. A obecna przepowiednia jest kwestią czasu :). Pozdrawiam :) Polecam i dziękuję Panie Adrianie ! :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo miło mi czytać Pani wpis, naprawdę niezwykle się cieszę, że mogłem Pani pomóc :) Pozdrawiam cieło

Grafik:

Poniedziałek:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Wtorek:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Środa:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Czwartek:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Piątek:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Sobota:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Niedziela:
Zawsze, kiedy jestem dostępny

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Tarocista Adrian

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.