Pomocnik
Sugestia

PROFIL

JasnowidzAndreaGolbert
teraz niedostępny

Jasnowidz Andrea Golbert

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 14254

Średnia ocen: 5
(320)
Ilość rozmów na chacie

(39)
Ilość rozmów przez email

(808)
Ilość rozmów przez smschat

(121)
Ilość rozmów przez telefon

(198)
Ilość rozmów przez 700

(6)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Jasnowidz Andrea Golbert

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Imprezy firmowe
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Karty Anielskie, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Reiki

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Jasnowidz Andrea Golbert

Nazywam się Andrea Golbert.
Moje dzieciństwo spędziłam na Lubelszczyźnie, na ziemi przesyconej magią. Wokół domu mojej babci mieszkało wiele szeptunek, które wcześnie zauważyły, że mogę być jedną z nich, bo przyniosłam ze sobą moc, która pozwala leczyć i prostować ludzkie ścieżki. Nie wszystkie były z tego zadowolone, dlatego, przez pierwsze lata mojego życia, babcia, jako osoba czująca więcej - chroniła i pielęgnowała mój dar. Dziś jestem jej za to niezwykle wdzięczna.
Zajmuję się Ezoteryką z powołania gdzie od 20 lat przepowiadam przyszłość w każdej dziedzinie życia i udzielam porad duchowych, które pomogły już wielu ludziom w trudnych decyzjach i problemach życiowych. 
Zaglądam w przyszłość dzięki kartom Tarota , Runom oraz Numerologii.
Wykorzystuję również dar jasnowidzenia, który posiadam od dzieciństwa w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi, którzy według ziemskiego języka – umarli.
Niosę pomoc w uzdrawianiu na odległość ze złych energii .Dokładnie wiem kiedy to się dzieje, bo potrafię wejść w energetykę człowieka i sprawdzić czy coś się do niego nie „przykleiło” i czy jego złe samopoczucie lub choroba może mieć źródło w innym wymiarze. Sprawdzam i oczyszczam zarówno podczas bezpośredniej wizyty, jak i przez telefon.
Dziś mam spory bagaż doświadczeń z ludzkimi problemami, miłościami, nadziejami, kłopotami finansowymi, niespełnionymi marzeniami. Najczęściej jestem pytana o miłość. Czy on kocha, jakie ma zamiary, czy nie oszuka?
Później słyszę prośbę o postawienie kart na pieniądze, czy interesy wyjdą, w co inwestować, komu przypadnie w udziale spadek? 
I kolejna duża grupa osób, która prosi o pomoc w skontaktowaniu się ze zmarłym. Aby to zrobić, potrzebuję datę narodzin i śmierci, imię oraz pomoc moich kart. 
Często szukam osoby zmarłej w tłumie, czasem widzę ją od razu. Jestem w stanie przekazać rodzinie, gdzie jest ich bliski, czy przeszedł już na drugą stronę całkowicie, czy wciąż jest zawieszony między światami, czy chce nam coś przekazać lub potrzebuje modlitwy.
Wiem , że moja praca ma głęboki sens. Jestem łącznikiem i pośrednikiem między światami i czynię wszystko, aby Twoje Życie było Lepsze, Pełniejsze i Szczęśliwe.
Jeśli czujesz, że mogę pomóc także tobie - zadzwoń. Jestem i czekam.

Andrea Golbert


OPINIE:

(2019-02-10 21:30:43) 5
Jak zawsze wspaniała. Celne spostrzeżenia, rady, odczytuje karty bardzo trafnie.
(2019-02-10 21:18:38) 5
Wyjątkowa, polecam, wracam.
(2018-11-29 11:35:45) 5
dziekuje za piekna rade i wsparcie, rozmowa bardzo pomogla, a ja znowu przypomnialam sobie dlaczego jestem w tym wlasnie zwiazku, pozdrawiam
(2018-09-18 23:42:01) 5
Dziekuje :-)
(2018-08-04 22:58:02) 5
Dziękuję bardzo. Polecam wszystkim.
(2018-08-04 15:03:01) 5
Bardzo konkretna osoba, wiele faktów i doskonała ocena sytuacji.Polecam!
(2018-07-23 00:37:11) 5
(2018-07-11 14:11:01) 5
Dziękuję za ogrom wsparcia i rozwiązanie bardzo ważnych, pokoleniowych oraz bieżących spraw. Ale to były historie … dziękuję i gorąco polecam
(2018-07-10 11:42:02) 5
Wielki szacunek dla Pani wiedzy, umiejętności i tego "czegoś specjalnego" to co Pani ma :) cudowna, ciepła osoba, niesamowity dar prowadzenia rozmowy, dziękuje i gorąco polecam
(2018-07-08 13:00:02) 5
Bardzo dziękuję i polecam gorąco Wszystkim Panią Andreę, dziękuję bardzo Pani i cieszę się, że właśnie do Pani postanowiłam zadzwonić :)

Grafik:

Poniedziałek:
codziennie
Wtorek:
z
Środa:
małymi
Czwartek:
przerwami
Piątek:
jestem
Sobota:
dla
Niedziela:
Państwa :)x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.