Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

62569 Kama 2009-03-02 94

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

01 Kama
POLSKI 
Dziedziny:
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i przypływów mórz i oceanów, wywiera wpływ pewien na funkcjonowanie i samopoczucie ludzi.


 Wiadomo ze woda stanowi znaczną część ludzkiego organizmu i zmiany faz księżyca oddziaływają nań, w podobny sposób, lecz nieco słabszy.

 

Ostatnio coraz więcej przeprowadza się badań nad wpływem nowiu i pełni Księżyca na planetę, na której żyjemy. Podczas tych zjawisk przyciąganie Ziemi i Księżyca jest największe. Powodem tego stanu jest unoszenie się wody i ziemi. Lądy rozszerzają się i kurczą, a poziom wody w morzach, oceanach i rzekach zmniejsza się i zwiększa.

 

 

Pierwsza kwadra - gdy księżyca przybywa do pełni. Mamy wtedy wzrost energii, lecz gorszy nastrój. Okres korzystny na działania, które wypełniają, powiększają np.; nauka, tworzenie, sport, zakupy, zawieranie małżeństw, imprezy towarzyskie. Dobra pora na upiększające zabiegi kosmetyczne,(np: Farbowanie włosów, plombowanie zębów.), organizm nastawiony jest na regenerację. Organizm nasz ma wzmożony apetyt, najlepiej w tym czasie oszukiwać głód, i jeść więcej warzyw i owoców.

 

 

Pełnia - gdy widać cały księżyc. Podczas pełni odczuwalne jest większe podenerwowanie, często narzekamy na bóle głowy. Ogólnie wzrasta poziom agresji, co ma wyraz w ilości popełnionych przestępstw. Śpiąc przeżywamy intensywniejsze marzenia senne. Zwiększa się też aktywność seksualna, U wielu osób wzrasta płodność, rodzi się więcej dzieci. Najlepiej podczas pełni unikać wizyt u stomatologa, zabiegów chirurgicznych, oczyszczania skóry, ponieważ rany gorzej się goją. Podczas pełni nasz organizm zatrzymuje dużo wody, skóra może wydawać się lekko opuchnięta. Toteż rada rano wziąć ciepło zimny prysznic, i masaż miękką gąbką, zawsze w kierunku serca. Natomiast wieczorem, aby ukoić nerwy należy wziąć odprężającą kąpiel z dodatkiem olejku aromatycznego, a potem wypić herbatkę z melisy. Jeśli ktoś choruje na astmę lub epilepsję, to narażony jest na ataki. U osób zaburzeniami psychicznymi występuje zaostrzenie dolegliwości. Czas pełni może okazać się, że wtedy przybieramy na wadze. Lepiej jeść mniej słodyczy, i unikać soli. Sól jest przyczyna zatrzymywania wody w organizmie. W pełni nie rozpoczynać kuracji odchudzającej.

 

 

Trzecia kwadra - gdy księżyca ubywa do nowiu. Czas korzystny dla działań pomniejszających, np.: ścinanie włosów, peelingi, operacje chirurgiczne., wyrywanie zębów, sprzedawanie różnych rzeczy. To pora na oczyszczanie organizmu z toksyn i z nadmiaru wody. Pora na rozpoczęcie odchudzania, ponieważ tą porę cechuje duża przemiana materii i jest mniejszy apetyt. Warto pić dużo niegazowanej wody mineralnej. Można skorzystać z wizyty u stomatologa, ponieważ lepiej trzymają się mostki i plomby. Ubywający księżyc dobrze działa na intuicję, dlatego zwróćmy uwagę na sny, medytujmy. To tez dobry czas na spotkania intymne.

 

 

Nów - gdy księżyca prawie nie widać. Podczas tej fazy ludzie czują się w pełni sił witalnych, gotowi rozpocząć najbardziej śmiałe przedsięwzięcia. Wszelkie plany będą konsekwentnie realizowane. Łatwo wówczas o konsekwencję i wytrwałość. Jest to moment najbardziej korzystny do wszelkich początków. Jest tu pora na przeprowadzanie operacji chirurgicznej /w razie konieczności, jeśli taka ma być/. Organizm, również jak księżyc przygotowuje się do nowego cyklu. Łatwiej wtedy goją się rany nie dopuszczając do tworzenia się blizn. Dobrze jest w tym czasie urządzić sobie jedno dniowa głodówkę. Nów jest także dobra porą na rozpoczęcie walki z nałogami, jak alkohol, narkotyki, palenie tytoniu, ograniczyć spożywanie słodyczy. Jeżeli nów występuje blisko daty naszych narodzin, wówczas mamy możliwość dokonania istotnych zmian życiowych.

 

 

 

Co Ci przyniesie Księżyc w miesiącu Marcu?

 

1 III - Nów. Księżyc w Rybach to dobry czas na miłość, spontaniczne wyrażanie uczuć i emocji. Będziesz wrażliwy na nastroje innych ludzi, delikatny, zdolny do współczucia. To także dobrze na wizytę u Wróżki, ćwiczenia rozwijające intuicję i prace umysłowe. Dzisiejszy Nów doda najwięcej energii - Rybom, Rakom i Skorpionom. Natomiast koncentracją będą miały trudności Bliźnięta i Strzelce.

 

 

6 III - Księżyc w Byku tworzy sekstyl ze Skorpionem w Rybach. Teraz zechcesz odmienić słowo, ,kocham,, na różne sposoby, a większość czasu poświecić na sex. Po wielkich uniesieniach dojdziesz do wniosku, że może ci je zapewnić tylko ten właśnie partner. Więc postanowisz, że on jest na całe życie. Będziesz w marzycielskim nastroju. Ten wpływ odczują najlepiej Ryby, Byki, Raki, Panny, Skorpiony i Koziorożce.

 

 

9 III - Kwadratura między Księżycem w Bliźniętach i Słońcem w Rybach. Trudno się teraz będzie skupić nad czymkolwiek. Roztargnienie i pośpiech spowodują masę pomyłek. Lepiej teraz nie zawieraj żadnych umów. Pilnuj też pieniędzy, nie kupuj niczego cennego, nie sprzedawaj. Nie wykonuj tego, co wymaga skupienia i uwagi. Najtrudniej będzie się żyło Rybom, Bliźniętom, Pannom i Strzelcom.

 

 

12 III - Tryton księżyca w Raku ze Słońcem w Rybach. Teraz najlepiej będzie Ci na łonie rodziny. Zapanuje zgoda i spokój. Najwięcej skorzystają na tym Raki, Skorpiony i Ryby.

 

 

17 III - PEŁNIA Księżyc w Pannie w opozycji do Słońca w Rybach spowoduje kłopoty z koncentracją. Do tego dojdzie niepokój i rozdrażnienie czasami bez powodu. Będziesz się awanturować w domu i w pracy ze wszystkiego robić problem. Dopadną Cię tez bóle głowy, możesz mieć trudności z zasypianiem. Uważaj jednak z lekarstwami i alkoholem. Tego dnia zadziałają silniej niż zwykle. Jeżeli chcesz schudnąć pogłoduj 16 i 17 marca.! Pełnia to także dobry czas dla zakochanych. Emocje są teraz bardzo silne. Bezsenne noce nie będą Ci przeszkadzać, ty będziesz podczas nich się kochać. Sex zajmie głowę głównie Rybom, Pannom, Skorpionom, Rakom, Bykom i Koziorożcom. Najgorzej poczują się Strzelce i Bliźnięta.

 

 

21 III - Tryton księżyca w Strzelcu ze słońcem w Baranie obdarzy Cię energią i optymizmem. Będziesz w zgodzie z całym światem. Łatwiej dogadasz się ze wspólnikiem i partnerem, więc teraz podejmij decyzję i planuj. Szczególnie radosne i promienne będą Barany, Lwy i Strzelce.

 

 

23 III - Kwadratura Księżyca w Koziorożcu ze Słońcem w Baranie niesie skłonność do zdenerwowania i konfliktów. W pracy będziesz mieć dosyć dyscypliny. Nie załatwisz teraz niczego w urzędach. Wyjątkowo pobudliwe będą Raki, Wagi, Koziorożce i Barany, chętne tego dnia urządzać sceny.

 

 

26 III - sekstyl Księżyca w Wodniku ze Słońcem w Baranie podsunie Ci genialne pomysły i rozwiązania. Przyjdzie Ci też ochota na przeżycie czegoś niezwykłego i podniecającego. Wszystko, co tuzinkowe będzie Cię nudzić.

 

 

31 III - NÓW Księżyc w Baranie, Najbardziej dynamicznym wiosennym znaku! Rozpierać Cię będzie energia To doskonała pora, by zacząć wszystko od nowa. Startuj z nowymi pomysłami, dietami, odchudzającymi, nowym uczuciem. Zakochani będą nieprzytomni z miłości. W wiosennym Nowiu łatwo zajść w ciężę Jedynie Koziorożce i Raki - staną się zbyt impulsywne. One wolą działać w spokojnym klimacie.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kama
Kama
Kama, odwiedzin: 62569
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.