Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2314 Wróżbita Gabriel 2017-06-28 1

Wakacyjne przesłania od aniołów dla poszczególnych wibracji

Runy Tarot Karty Cygańskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048223 285 120 POLSKA I ZAGRANICA 3.80 zł brutto
708 688 056 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Kochani rozpoczęły się wakacje, czas wyjazdów, odpoczynku, poświęcenia czasu nie tylko na pracę ale również sobie. Postanowiłem na ten okres zapytać o przesłania anielskie dla Was. Zapraszam do lektury.


Jedynki: wykorzystajcie ten okres do wzbudzania w sobie jak najwięcej radości z życia. Na co dzień pędzicie do przodu, pomnażacie swoje majątki lub zarządzacie innymi, a teraz przyszedł czas na radość płynącą z tego co już osiągnęłyście/liście. Okres wakacji niech będzie dla Was czasem wytchnienia, zabawy, czerpania przyjemności z życia, beztroski i swobody. Nie spinajcie się i nie starajcie na siłę dopilnowywać wszystkiego wokół. Niech ta spontaniczna radość przerodzi się w równie spontaniczne podejście do spraw codziennych.

Dwójki: wykorzystajcie okres wakacyjny do tego, by uwolnić się na chwilę spod konieczności bycia takim, a takim czy wykonania tego lub innego zajęcia. Spróbujcie na chwilę odpuścić, pozwolić, by życie w okresie letnim ułożyło się samemu, tak jak rzeka przystosowuje się do koryta, w którym płynie. Gdy już poćwiczycie odpuszczanie, to pozwólcie sobie na uwolnienie się ze wszelkiego rodzaju pęt, przymusów i ograniczeń. Nic nie musicie w tym okresie, a wszystko możecie. Poddajcie się wirowi życia i uwolnijcie się z tego co Was męczy i zobowiązuje.

Trójki: popracujcie w tym okresie nad harmonią swojego życia. By nie przeciągać struny, ani zbytnio w jedną, ani też w drugą stronę. Szukajcie porozumień, towarzystwa, ale nie róbcie niczego na siłę. Starajcie się we wszystkim znaleźć złoty środek. Jeśli poniesie Was zabawa czy chęć zrobienia czegoś, Waszym zdaniem, ważnego pamiętajcie, że kij ma dwa końce i zawsze warto szukać kompromisów i rozwiązań dla dobra wszystkich. Harmonia niech będzie Waszym słowem przewodnim podczas tych wakacji.

Czwórki: skupcie się i słuchajcie siebie i innych. Słuchajcie też głosów anielskich i podpowiedzi Waszego serca. Tam znajdziecie rozwiązania Waszych problemów i sposoby na udane wakacje. Wsłuchujcie się w swój wewnętrzny głos, gdy staniecie przed poważnymi wyborami lub gdy sytuacja zmusi Was do tego. Warto też w te wakacje poświęcić trochę czasu na spacer po lesie, by posłuchać kojącego szumu drzew i przekazu jaki od nich płynie. Bądźcie dobrymi słuchaczami.

Piątki: będziecie chronieni w te wakacje przez anioły, jednak musicie pamiętać o ich istnieniu. Powinniście zdawać sobie sprawę z tego, że droga którą kroczycie jest wyznaczona przez Stwórcę. Jeśli zagubicie się, zawsze będziecie mogli liczyć na wsparcie siły wyższych, by wyprowadziły Was na prostą drogę. Zaufajcie w te wakacje niebiańskiemu przewodnictwu.

Szóstki: Może się zdarzyć, że w te wakacje doświadczycie nowych zdarzeń, będą one dobre, mogą rozbudzić Wasze uczucia. Pamiętajcie, że wszystko co się dzieje nie jest dziełem przypadku, a zdarzenia są ze sobą ściśle zsynchronizowane. Czasem, gdy oczekujecie szybkich efektów popadacie w nerwowość, gdy nie nadchodzą. Zatem przyjrzyjcie się dobrze sytuacji. Zauważcie, że rzeczy dzieją się wtedy, gdy jest na nie odpowiednia dla Was pora.

Siódemki: wystopujcie, to nie czas na wielkie przedsięwzięcia i zmiany w życiu. Dajcie sobie czas przez wakacje, aby sprawy nabrały dla Was odpowiedniego tempa. Najlepszym dla Siódemek rozwiązaniem będzie poczekać na odpowiedni moment. Uspokoić emocje, wyciszyć się i zadziałać w dogodnym czasie i miejscu. Czas wakacji niech będzie dla Was okresem spokoju, lekkiego odejścia od spraw bieżących i odpoczynku.

Ósemki: skupcie się w okresie wakacyjnym na swoich snach. Aniołowie w ten sposób będą Wam przekazywać ważne wiadomości o sposobach rozwiązywania Waszych trudności życiowych. Nie żałujcie sobie w tym okresie snu i odpoczynku. Kładąc się spać proście anioły o wskazówki i przewodnictwo. Starajcie zapamiętać rano jak najwięcej z tego co Wam się przyśni. Zapisać to nawet w formie słów kluczy, a później obserwujcie bieg wydarzeń w życiu. Dobrych snów.

Dziewiątki: możecie wykorzystać ten okres na pogłębianie swojego rozwoju duchowego. Wszelkiego rodzaju medytacje, czy inne formy pracy duchowej są wskazane dla osób o tej wibracji. Może wybierzecie się na jakieś odosobnienie, wyłączycie na chwilę telefony komórkowe i skupicie się na sobie i swoim sercu. Posłuchacie mantry, weźmiecie oczyszczającą kąpiel, pomedytujecie z aniołami lub skorzystacie z dobrodziejstw magii drzew. Wszelkie formy duchowego rozwoju są wskazane dla Was w okresie wakacji.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Gabriel
Wróżbita Gabriel
708 688 056 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Wróżbita Gabriel, odwiedzin: 2314
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.