Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2328 Beata Fortuna 2017-06-06 5

Wróżba z kart kippera – The Child…

Tarot Karty Cygańskie Karty Anielskie
Uczucia Praca Finanse
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Kochani w swojej wieloletniej praktyce jako wróżka spotkałam się już z wieloma trudnymi pytaniami i historiami życiowymi…


Zdarzają się jednak takie pytania i takie przejmujące historie, które niosą ze sobą bardzo duży ładunek emocjonalny, które łapią za serce i o których nie sposób zapomnieć…Postanowiłam opowiedzieć Wam jedną z nich, kiedy to pewnego dnia w akcie rozpaczy pewna kobieta zwróciła się do mnie o pomoc…

 

Pani Amelia jest młodą, atrakcyjną i wykształconą kobietą, żoną i matką kilkuletniej córki. Nie jest jednak w życiu szczęśliwa…od kilku lat żyje w nieudanym małżeństwie, pod dyktando męża-despoty, który ma ogromny problem z kontrolowaniem własnych emocji.Stosuje wobec niej przemoc emocjonalną oraz nie rzadko i fizyczną… Pewnego dnia po kolejnej awanturze, kiedy Pani Amelia po ciężkim dniu pracy wróciła do domu, nie zastała w nim nikogo… Spodziewała się jak co dzień zobaczyć córkę, którą mąż miał odebrać z przedszkola. Tak jednak się nie stało… mąż bez jej wiedzy i zgody wywiózł dziecko do innego miasta bez zamiaru jego oddania…Wtedy, po poinformowaniu policji Pani Amelia przerażona i zapłakana zadzwoniła do mnie po poradę z zapytaniem:

Czy mąż dobrowolnie odda jej dziecko, które bez jej wiedzy i zgody ‘uprowadził’?

Szybko rozłożyłam swoje ukochane karty kippera, któreniezwykle dosłownie i obrazowo opisują naszą codzienność i nasze codzienne problemy. Bardzo często pokazują daną sytuację taką jakaw rzeczywistości jest i to bez żadnych ukrytych podtekstów czy symboliki udzielając bardzo dokładnej odpowiedzi na zadawane pytania. I tym niewątpliwie czarują… ale wracając do naszej bohaterki.

Karty jakie pokazały się w rozkładzie to karta Osoby fałszywej, Złodzieja, Rozpaczy, Dziecka, Podróży oraz Wysokich Zaszczytów.

Już same nazwy kart są bardzo wymowne, nawet dla osoby, która w ogóle o nich nie słyszała. Pokazują bardzo trudną dla mamy sytuację, jej strach, rozpacz, bezsilność, duży stres oraz fałszywość i manipulację ze strony jej męża. Samo ‘uprowadzenie’ Dziecka jest widoczne w karcie Złodzieja.

Mama pytała mnie Czy mąż się ‘opamięta’ i odda dobrowolnie dziecko pod jej opiekę. Moja odpowiedź była pozytywna.Kartą rezultatu okazała się bardzo pozytywna karta Wysokich Zaszczytów. Łagodziła ona wcześniejszą negatywną kombinację kart przepowiadając pozytywny rozwój sytuacji w niedalekiej przyszłości. A dosłownie z tego rozkładu wynikało, że mąż przywiezie dziecko – karta Podróży i mama odzyska to co zostało jej zabrane, ‘ukradzione’ (Złodziej + Wysokie Zaszczyty). Do tygodnia cały ten koszmar się skończy. Karta Dziecka oprócz samej Osoby Dziecka reprezentuje również szybki czas realizacji wróżby a razem z kartą Podróży oznacza, że sytuacja się pozytywnie rozwiąże już wkrótce - do 7-10 dni.
W rozkładzie nie pojawiła się żadna urzędowa karta – a w kipperze jest ich dużo, co oznacza, że małżonkowie powinni dojść do porozumienia w tej sprawie bez udziału Sądu.

Jak skończyła się ta smutna historia? Kochani na szczęście dla mamy wróżby się sprawdziły co do słowa, mąż przywiózł i oddał dziecko po tygodniu rozłąki, jednak wcześniej stosując wobec niej emocjonalny szantaż i wymuszając na niej akceptację swoich żądań. Para tym razem pogodziła się bez udziału Sądu a historia ta zakończyła się pozytywnie.

Jak sami widzicie karty kippera bardzo precyzyjnie odpowiadają na pytania o najbliższą przyszłość – max do 2 lat. A tak naprawdę to najlepiej pytać o okres do 6 m-cy a nawet krótszy – wtedy można szybko zweryfikować wróżby, postawić nowy rozkład oraz uzyskać dodatkowe radyi podpowiedzi od kart.

Zapraszam Was serdecznie do świata kippera! Kto wie, może i Was zaczaruje?

Pozdrawiam serdecznie


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Beata Fortuna
Beata Fortuna
autor: Beata Fortuna, odwiedzin: 2328
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.