Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
6122 Kumczo 2017-05-02 8

Horoskop dla wibracji numerologicznych – maj 2017

01 Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...456 4.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...023 3.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny tylko 0700

Sprawdź co przyniesie Ci los. ..


Dla wibracji 1

Jedynki w maju mogę odczuwać dylemat rozdarcia pomiędzy sercem, a rozumem. Nie dajcie się, aby zawładnął wami pesymizm i rozczarowanie.

Praca: W pracy może ogarnąć was nostalgia i wspomnienia z przeszłości, tęsknota za rodziną i dzieciństwem. Możliwość spotkania, odwiedzin osoby dawno nie widzianej. To co Was zraniło, będziecie skłonni do zapomnienia i wybaczenia.

Finanse: W tych sprawach trzeba będzie podejmować umiejętne decyzje i kierować się rozumem, nie sercem. Gdyż wasze pragnienia mogą was narazić na straty, które ciężko będzie pokonać.

Uczucia: W uczuciach brak zaufania, wasze zwycięstwo będzie raczej okupione smutkiem, niż radością. Uważać na kłamstwa, podstęp i pokazywania kto tu rządzi, gdyż nie przyniesie to satysfakcji. Ciągła walka i uparcie trzymanie się swoich racji nie rozwiąże problemów.

Zdrowie: Zdrowotnie mogą pojawić się choroby wywołane wirusami, jak grypa, układ oddechowy. Samopoczucie takiego wycofania się z otoczenia i potrzeba odpoczynku, aby nabrać sił do działania. Możliwość skorzystania ze zwolnienia lekarskiego, wypoczynku.

Rada od Aniołów: Anioł Dobrej Rady

Anioł ten wskazuje na wasze dążenie do niezależności, ciekawość świata, wiedzę i mądrość. Pomaga wyjaśnić niepewność, odsunąć obawy, ułatwia dotarcie do rzetelnych doradców. Przestrzega przed podejmowaniem decyzji pod wpływem impulsu, zachęca do przemyśleń.

Dla wibracji 2

U dwójek miesiąc pod wpływem romantyzmu, zmiennych emocji, ale też i lęków o stabilność i bezpieczeństwo.

Praca: W pracy mogą pojawić się niejasności, sprawy które będą wymagały wyjaśnienia, więc nie żyjcie strachem, a skierujcie się do swojej intuicji, która podpowie co robić. Tęsknicie za spokojem, ale nieświadomie, gdzieś wewnętrznie czujecie lęk, którego źródło nie jest jasne i będzie budziło niepokój.

Finanse: Finansowo powinno być stabilnie, aczkolwiek to nie sprawy finansowe, a uczuciowe zajmować będą wasze myśli. Wasze gorzkie doświadczenia mogą wpływać na wasze samopoczucie i niechęć do zmian, pozostawiając rzeczy ich własnemu biegowi.

Uczucia: Zapowiada się jakaś uroczystość dla dwójek i świętowanie w postaci spotkania towarzyskiego. Emocjonalnie maj będzie miesiącem radości, zabawy i miłego nastroju. To także obecność ważnych i bliskich 3 osób w waszym życiu.

Zdrowie: Macie dwójeczki już swoje przyzwyczajenia i lubicie komfort i wygodę, tak też będzie w maju, gdzie dobrze będziecie sobie radzić i wierzyć, że jest dla was wszystkiego pod dostatkiem, los będzie dla was przychylny. Jedynie mogą ciągnąć się choroby o długotrwałym już leczeniu, problemy skórne, układ pokarmowy. Zwracać uwagę na sny.

Rada od Aniołów: Anioł Zaświatów

Anioł ten wskazuje na lęk przed tym co nieuchronne, ale pomaga pogodzić się ze swoim przeznaczeniem i zaufać Bogu. To rozważania i tematy nad wiedzą tajemną, siłami nadprzyrodzonymi, pomost pomiędzy niebem, a ziemią.

Dla wibracji 3

Dla trójek maj zapowiada się pełen energii, działania, nieodpartych pokus, a to wszystko, w waszych rękach, aktywności i ryzyku jakie podejmiecie.

Praca: W pracy będziecie praktyczni, kierując się rozsądkiem. Poradzicie sobie z przeciwnościami losu stwarzając pozory lekkości, a nawet swoje niepowodzenia postaracie się nadrobić poczuciem humorem. Oprócz stałej pracy możecie mieć dodatkowe źródło dochodu.

Finanse: W finansach rozpoznacie swoje potrzeby i możliwości i przymierzycie się do rozpoczęcia nowych działań. To nowa idea, która już od dawna chodziła wam po głowie, ale dopiero teraz nadszedł odpowiedni czas realizacji. W sposób odpowiedzialny i konsekwentny będziecie dążyli do celu.

Uczucia: Trójeczki są bardzo namiętnymi osobami i jeżeli coś maja przeżyć, to robią to z rozmachem za cenę dobrobytu i chwilowych uniesień. Tak też będzie w maju, gdzie uczucia to silna energia przyciągania i rodzaj uwięzienia w seksualnym związku.

Zdrowie: Mogą pojawić się problemy neurologiczne, układ nerwowy. Ogólnie okres dynamiczny, pełen wyjazdów, rozjazdów, odpowiedzialności za swoje życie, seksualności. Uważać na drodze i nie szaleć, trzymać się przepisów drogowych.

Rada od Aniołów: Anioł odpowiedzialności

To Anioł stabilności i wzrastania. Silna wola, wytrwałość oraz pozytywne myślenie dadzą konkretne wyniki. Anioł zachęca do rozwagi przed podejmowaniem ważnych decyzji. Uczy ostrożności, konsekwencji, czuwa abyście najpierw pomyśleli zanim coś powiecie i obiecacie. Pomaga wywiązać się ze zobowiązań, wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny.

Dla wibracji 4

U czwórek otrzymane nagłe wiadomości dotyczące wyjazdu, mogą wprawić was w zakłopotanie i niezdecydowanie jakiego dokonać wyboru. Uważajcie też na krytykę i ocenianie innych, gdyż nie każdy sobie na to pozwoli i wasze działania obrócą się przeciwko wam.

Praca: W pracy uważać na osoby młode, które szybciej mówią niż pomyślą, co może doprowadzić do konfliktów i raniących słów. Ktoś o gwałtownym usposobieniu, może wprowadzić nerwowa atmosferę. To także praca w rozjazdach, przez internet, powiązania z zagranicą.

Finanse: Wpływy emerytury, renty, z pracy gdzie jesteście legalnie zarejestrowani. Zalecane jest zachowanie wewnętrznej równowagi i harmonii i przeanalizowanie poprzednich działań finansowych. Dzięki właściwemu rozpoznaniu, możecie uchronić się od popełnionych błędów waszych działań.

Uczucia: Uczuciowo konflikt, który rozgrywa się na podłożu przeszłości, którego skutki są znane, ale nie zrozumiałe. Uczucie zagrożenia, brak zaufania, wrogość, niemożność porozumienia się i dogadania. Będziecie stwarzać taką postawę dystansu, obronną. Poczucie smutku i samotności.

Zdrowie: Blokady, wycofanie emocjonalne, konflikt wewnętrzny, rozczarowanie. Układ oddechowy i nerwowy.

Rada od Aniołów: Anioł Zabawy

Anioł zachęca do zrelaksowania się, odprężenia i czerpania radości z zabawy. Pomaga umiejętnie korzystać z wolnego czasu i zachować harmonię między pracą, a zabawą i wywiązywaniem się z obowiązku. Zachęca do aktywnego wypoczynku i lepszych relacji z dziećmi.

Dla wibracji 5

Piątki maj możecie mieć udany, jeżeli nie utracicie wiary w swoje siły i możliwości i nie będziecie więźniem negatywnego myślenia.

Praca: W pracy stabilnie i bezpiecznie. Pewność siebie i spokój wewnętrzny nie powinni was opuścić Pracodawca postara się być wyrozumiały, rzeczowo i konkretnie podejdzie do nurtujących was spraw, zadba o sprawy materialne. Dla tych co lubią piękno natury będzie czas na prace w ogrodzie.

Finanse: W finansach wiara w siebie i swoje umiejętności, dobre wyczucie w interesach i możliwość rozmnażania majątku. Niektóre piątki zechcą poprawić swoje zdrowie, kondycję i wygląd, dlatego mogą być wydatki pod tym względem.

Uczucia: Postarajcie się nie myśleć negatywnie, gdyż wyolbrzymianie i natłok myśli zasieją w was zwątpienie i bezsilność. Sami utworzycie pułapkę z własnych myśli, a to nie doda wam wiary i siły, a spowoduje kryzys emocjonalny i trudności w porozumieniu się z partnerem. Nie pozwólcie, aby cokolwiek zachwiało waszą wiarę i optymizm.

Zdrowie: Zdrowotnie może pojawić się zastój energii życiowej i witalności. Różnego rodzaju stany zapalne, dysfunkcja ścięgien.

Rada od Aniołów: Anioł Troski

Anioł ten budzi instynkt macierzyński i uwrażliwia na odpowiedzialność, konieczność zadbania o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój fizyczny i emocjonalny dziecka. Dodaje sił, aby poradzić sobie z nowymi, trudnymi zadaniami, emocjami, zrozumieniem innych ludzi.

Dla wibracji 6

Dla szóstek maj może być nerwowy, trzeba będzie wykazać się sprytem i zawalczyć o swoje, nie dajcie ponieść się pesymizmowi.

Praca: W pracy czeka was samotne działanie, zachowajcie dyplomację do tego co się dzieje i nie wdawajcie się w podstępy, kłamstwa i zakulisowe działania, gdyż przyniesie to więcej strat, niż satysfakcji. Uważajcie także na ludzi nieszczerych, którzy tylko czekają, aby komuś podstawić nogę. Atmosfera zakłamania i nie czystych intencji.

Finanse: W finansach trzeba również kierować się rozsądkiem, gdyż nie widać poprawy, a straty i wydatki, co sprawi ze wasze samopoczucie będzie przygnębiające. Problemy jakie się pojawią są przemijające, więc po prostu trzeba przetrwać i poczekać na ich rozwiązanie.

Uczucia: W uczuciach przyjaciel, partner, ktoś na kim można polegać, ale o gwałtownym, nerwowym usposobieniu, więc jest gotowy do ryzyka i nie wiadomo czym może was zaskoczyć.

Zdrowie: Samopoczucie może być nie najlepsze, smutek i przygnębienie, w dodatku skoki ciśnienia, problemy z kręgosłupem, dolegliwości żylne.

Rada od Aniołów: Anioł Wdzięczności

Szóstki docencie to co posiadacie i nie zapominajcie o ludziach, którzy Wam pomogli.  Nawet małe rzeczy mogą cieszyć, więc starajcie się dostrzec szczęście w pięknie natury, z darów jakie otrzymujecie i nie zapominajcie o słowie dziękuję.

Dla wibracji 7

Siódemki w maju będą pełne energii, pokus, marzeń, ale też niepotrzebnego zamartwiania się.

Praca: Konkretnie na pracy ciężko będzie się wam skupić, raczej wasze myśli będą krążyły wokół uczuć, bujaniu w obłokach i marzeniu o kimś kto się wam podoba. Takie oderwanie od rzeczywistości jest dobre, jednak w pracy trzeba będzie zejść na ziemię i przejść do konkretów.

Finanse: W sprawach finansowych negatywne myśli nie pozwolą wam na uwierzenie w siebie, ze dacie radę i przedsięwzięcia jakie rozpoczęliście mogą się udać. Dopadnie was zwątpienie i strach przed przyszłością, ale to są jedynie lęki o podłożu nerwicowym.

Uczucia: Nie macie łatwego charakteru i w związkach to Wy rządzicie, a partner ma wyznaczoną rolę podrzędną. Dlatego związki są udane jeżeli napotkacie partnera, który wykonuje wasze rozkazy. W maju również będzie was słychać, energia namiętności, ale też i zaborczości będzie dominować, jednak z każdym problemem sobie poradzicie.

Zdrowie: Uważać na wszelkie pokusy, uzależnienia, aby nie popaść w nałogi. Mogą powrócić choroby przewlekłe, nie doleczone, wszelkiego rodzaju stany zapalne, choroby zakaźne.

Rada od Aniołów: Anioł Mądrości

Anioł ten zachęca siódemki do zdobywania wiedzy, nauki, wykształcenia. Jeżeli ostatnio zaniedbaliście przyswajanie wiedzy, nie interesowało was czytanie i zdobywanie mądrości o życiu, to jest to dobry czas na naprawę, skoncentrowanie się i poszerzenie swoich wiadomości.

Dla wibracji 8

Ósemki w maju skupią się na swojej intuicji i powoli zaczną wdrażać swój plan. Wasz cel i idea wymaga poświęcenia i silnej woli, ale do tego będziecie dążyli. W tym miesiącu zapowiada się dalszy wyjazd, który będziecie mile wspominać.

Praca: Od pracy może to być okres odpoczynku, zaufanie do swojej intuicji i zajrzenie w głąb siebie w swoje potrzeby. Czas na spokój wewnętrzny, refleksje i odsunięcia się od codziennej aktywności, bo tak będzie wam podpowiadał głos wewnętrzny.

Finanse: Finansowo zapowiada się stabilnie i bezpiecznie, finanse oparte o własny kapitał, a nawet możliwość nowego źródła dochodu poprzez swoją pracę. Dzięki świadomości swoich umiejętności, kompetencji i wiary w siebie ósemkom nie powinno zabraknąć w tym miesiącu.

Uczucia: Uczuciowo maj może okazać się w partnerstwie walką o przetrwanie, lub dominacją w związku. Czujecie swoją siłę i możecie prowokować spięcia, nawet za cenę utraty partnera. Jest także możliwość pojawienia się nowej miłości w podróży.

Zdrowie: W zdrowiu mogą wystąpić problemy z układem rozrodczym, narządy płciowe, wszelkiego rodzaju płyny w organizmie. Uważać na swoje emocje.

Rada od Aniołów: Anioł Ogniska Domowego

Anioł wyraża tęsknotę za miłością, bezpieczeństwem domowników, za osiągnięciem równowagi emocjonalno-uczuciowej. Jeżeli macie kłopoty rodzinne, brak ciepła w domu, nieporozumienia między rodzicami i dziećmi, to Anioł ten pomoże wam zjednoczyć rodzinę, pogodzić domowników, zachęca do wzajemnego okazywania sobie uczuć.

Dla wibracji 9

Dla dziewiątek maj będzie miesiącem nowych wyzwań, nowych przedsięwzięć, gdzie trzeba będzie wykazać się energią w działaniu i możecie w końcówce poczuć zmęczenie i zniechęcenie.

Praca: W pracy będzie dynamicznie i aktywnie. Pojawi się osoba która pobudzi was do działań, zachęci do aktywności, będzie tryskała energią, przebojowością i trafnością podejmowanych decyzji. To może być przełożona, jak tez koleżanka, znajoma z pracy.

Finanse: Możliwość pojawienia się nowych inwestycji, dlatego pomyślcie dobrze zanim się w coś zaangażujecie, czy nie przekroczy to waszego budżetu i nie przyniesie więcej strat, niż zysków. Nie stosujcie zasady lekko przyszło, lekko poszło.

Uczucia: Tęsknota za prawdziwą miłością, za związkiem z prawdziwego zdarzenia, gdyż w tym co przebywacie możecie odczuwać smutek, cierpienie, nie tego oczekiwaliście. Pogrążanie się w emocjach i rozpaczanie nic nie da, trzeba się zebrać i naprawić to co się zepsuło.

Zdrowie: Potrzebny będzie wam odpoczynek, wyciszenie, spokój, aby emocje opadły i abyście mogli powrócić do normalnego funkcjonowania. Mogą pojawić się problemy z układem oddechowym.

Rada od Aniołów: Anioł Szczęścia

Jeżeli dziewiątki utraciliście wiarę w siebie i możliwość osiągnięcia sukcesu, to Anioł Szczęścia pomoże odzyskać i pielęgnować wiarę w siebie i w sukces.

Pomoże uwierzyć w sprzyjający los, optymizm,spełnienie i powodzenie.

--------------------------------------------------------------------
Zobacz również ogólny horoskop numerologiczny na 2017 rok.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko 0700
Kumczo
Kumczo
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...023 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Kumczo, odwiedzin: 6122
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.