Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

ARTYKUŁ

23552 Aisa Ris 2009-02-06 30

Zaklęcia magiczne na różne choroby

Dziedziny:
 
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich.
Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontkatu z Ekspertem
teraz niedostępny

Zaprezentowane niżej zaklęcia pochodzą z tradycji syberyjskich wiedźm, które od setek lat przekazywały swoją wiedzę następnym pokoleniom. Spośród 7 tysięcy takich zaklęć i rytuałów wybrałam takie, które nie wymagają szczególnych zabiegów, wystarczy, że osoba, która się nimi posłuży w dobrej wierze i nie zrobi przy tym nikomu żadnej krzywdy, dla osiągnięcia własnych korzyści.


1. Alkoholizm
Wiadomym jest fakt, że nadmierne picie alkoholu jest szkodliwe dla zdrowia, ale również jest to choroba, którą trzeba leczyć. Alkoholik nie zawsze przyznaje się do uzależnienia, tłumaczy się często, że zawsze może przestać pic. Jednak nie jest to prawdą. Poniższy rytuał i zaklęcie warto wypróbować i uczynić to z wiara głęboką.
Zaklęcie powtarza się 3 razy nad święconą wodą podczas gdy ubywa księżyca: :Koza nie rodzi kamieni, kamień nie daje sierści, sierść na kamieniach nie rośnie, a sługa Boży …./ tu wymienić imię osoby, której chcemy pomóc/ alkoholu niech nigdy już w usta nie weźmie. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen”.
Wodę należy dać alkoholikowi do picia, wtedy, gdy poprosi o coś do picia.


2. Żywą rybkę /może być akwariową/ włożyć do wódki i zaraz ją wyjąć, a w tym momencie wypowiedzieć te słowa: „ Taj jak ta ryba trzepocze się w wódce, tak niech dusza sługi Bożego …/imię pijaka/ drży, kiedy zobaczy wódkę. Amen”.
Wódkę dać do wypicia pijakowi.

 

3. Jak zakląć siebie od chorób na cały rok.
Potrzebny będzie węgiel drzewny. Można go kupić w sklepie papierniczym.
Lewą ręką narysować nim kreskę na podłodze. Stanąć do niej plecami, przekroczyć tyłem lewą nogą, następnie do przodu lewą nogą mówiąc te słowa: „Nie ma kreski kresu, nie ma jemu końca. Tak też u mnie nie ma bólu i choroby ani jutro, ani pojutrze, ani przez tydzień, ani przez miesiąc, ani cały rok! Amen”.
Kreskę zetrzeć ściereczką, a następnie węgielek i ściereczkę spalić.

 

4. Zaklęcie na zdrowie.
To zaklęcie wypowiada się w wannie lub pod prysznicem. Wycierając się ręcznikiem wypowiada się 3 razy : „ Bród woda zmyła, zdrowia woda dodała. Święty Paweł, Święty Michał i Święty Gabriel, uzdrówcie mnie ta parą i wodą. Amen”.

 

5. Choroby serca
Wziąć dwa noże z drewnianymi rękojeściami, a trzymając za ostrza uderzać w rączki nad piersią chorego i wypowiadać te słowa: „ Kiedy stukam rącza o rączkę i noży to nie boli , tak też i serce …./imię chorego/ nie boli. Nóż metalowy, rączka drewniana, a słowa cięższe od kamienia. Amen”.

 

6. Jęczmień na oku
* Poślinić najdłuższy palec dłoni i dotykając jęczmienia wypowiedzieć trzykrotnie te słowa: „Jęczmieniu, jęczmieniu, tyś mnie nie kum, tyś mnie nie swat, tyś mnie nie syn i nie brat. Jęczmieniu, jęczmieniu dla mnie zdrowie, dla ciebie figa, za tę figę co zechcesz kupisz. Kup sobie żabę, żaba zdechnie, a u mnie na oku jęczmień wyschnie”. Następnie splunąć 3 razy przez lewe ramię.
* Kawałek chleba zostawić na noc w popielniku pieca, a rano otrzeć jęczmień na oku tym kawałkiem mówiąc: „ Kiedy pies zeżre ten kawałek chleba, tak u mnie…./imię swoje wypowiedzieć/ z mojego oka jęczmień zejdzie. Amen.” Rzuć ten chleb dla psa.


7. Od bólu wątroby
Stanąć tak, aby przed Tobą był Twój cień. Wzrok skieruj nad głowę cienia i wypowiedz zaklęcie 3 razy: „Tak jak ty cieniu mój przede mną, tak bólu mój ty za mną. Jak nie ma ciebie cieniu u martwego, tak nie ma bólu u mnie żywego. Amen.”


8.Na ból nerek
Chory musi leżeć na brzuchu. Witką wierzby poświęconej w Zielone Świątki nad bolącym miejscem przeżegnać i wymówić te słowa:” Nie boli ziemia, nie boli niebo, nie boli Słońce, nie boli Księżyc, i sługi bożego …/imię chorego/ nerki nie bolą. Pluję na ten ból, jak powiem tak będzie, a sługa Boży…/imię chorego/ od tej chwili o bólu zapomni. Amen” . Zaklęcie wypowiadamy 3 razy.


9. Na hemoroidy
Zaklęcie wymawia się nad przegotowaną woda, którą następnie trzeba podawać choremu do picia przez 9 dni.
„Bóg urodził się w Boże Narodzenie o północy. Bóg umarł, Bóg zmartwychwstał. Bóg rozkazał, żeby krew zatrzymała się, a rana zagoiła się, żeby ból minął i żeby nie obróciła się we wrzody, ani w zgniłe ciało, tak jak 5 ran Chrystusa. Chrystus urodził się, zmartwychwstał .Amen”.


10. Na zwichnięte stawy
Głaskać ręką bolące miejsce i wypowiedzieć zaklęcie 12 razy. „Jechał Archanioł Gabriel po górach, po lasach, na morzach, po wielu drogach. Wjechał na most, Kon się potknął i staw sobie zwichnął. Koń jednak wstał, staw na miejsce wskoczył, a u sługi Bożego…/tu imię swoje lub chorego/ wszystkie kosteczki, żyły, żyłeczki na miejsce niech wejdą. Amen.”.


11. Na brodawki i kurzajki
* Wziąć suchą słomkę z pola, dotykać każdą brodawkę lub kurzajkę i mówić to zaklęcie nad każdą z nich: ” Tak jak trawa wysycha, usycha, tak niech ta brodawka / kurzajka/ wyschnie i zniknie” Następnie w miejscu, gdzie nikt nie widzi, w krzakach zakopać słomkę. Kiedy wyschnie, znikną brodawki i kurzajki.
* Oto drugi sposób, który stosowałam u mojego syna. Nabawił się kurzajek w przedszkolu, nie pomagało smarowanie sokiem z mleczu, ani inne aptekarskie mikstury. Zrobiłam więc tak: Bawełnianą, biała nitkę wziąć i zawiązać nad każdą kurzajką supełek. Nitkę z supełkami zakopałam pod rynna. Po pewnym czasie kiedy nitka zgniła, kurzajki zniknęły z dnia na dzień, nie pozostawiając żadnych śladów na skórze.
Podobnie moja synowa męczyła się, skorzystała z rady i skończyły się problemy z upartymi kurzajkami.


12. Zaklęcie na różę
Róża to choroba, którą trudno wyleczyć metodą konwencjonalną. Moja Babcia przed wojna zachorowała na różę, cała głowę miała pokrytą strupami, wyszły jej włosy, a lekarze nie mogli jej pomóc. Pomogło jej jednak to zaklęcie.
Potrzebny będzie czerwony kawałek materiału , którym trzeba zaczerwienione miejsce, a następnie nad nim wymówić te słowa: „ Szedł starzec, niósł szkatułkę, zachwal się i upadł. To co upuścił, pozbierał, zabrał ze sługi Bożego …/imię chorego/ różę, a szkatułkę wrzucił w ogień. Amen”.Powtarzać 3 dni po zachodzie słońca.


13. Na czyraki podskórne
Wiele młodych ludzi cierpi na czyraki podskórne na twarzy. Dermatolodzy zalecają antybiotyki, maści różnego rodzaju, jednak nie zawsze są one skuteczne. Warto przy tych kuracjach zastosować zaklęcie.
W drewnianym płocie trzeba znaleźć sęk, wydłubać go, a potem w toalecie oddać na niego mocz i wypowiedzieć zaklęcie: „Tak jak na tym sęku mój mocz wysycha tak i na moim ciele ojciec –czyrak wyschnie i wyschną i przepadną jego dzieci, kumy, swaty, synowie i synowe, wnuki i wnuczęta, prawnuki i prawnuczęta. Klucz, zamek, język. Amen, amen, amen.”. Sęk spalić w ogniu.


14. Na jąkanie się dziecka
Kiedy dziecko się jąka, zacina, należy podchodzić do niego z miłością, nauczyć go śpiewać, bo podczas śpiewania wyrabia się płynność mowy i właściwy oddech. Oczywiście wiele może tu pomóc logopeda, ale my też możemy pomóc dziecku dodatkowo używając następujących czynności: dziecku należy dać łyżeczką ciepłe mleko, nad każdą łyżeczką czyta się zaklęcie, najlepiej w każdą środę: „ Pies leżał, kot przybiegł i mleko zlizał. Ty piesku nie skomlij, a ty kotku uciekaj, a Ty …/imię dziecka/ mów płynnie. Amen, amen, amen”.
Jest mnóstwo innych chorób na które zaklęcia mogą być pomocne. Mam ich dużo w swoich zbiorach. Posiadam sposoby na zajście w ciąże, kiedy kobieta ma problemy, zaklęcia na tęsknotę za utracona osobą, od raka, na powrót męża, który odszedł do innej, aby wrócił do ślubnej żony.
Zbór jest dość pokaźny, a jeśli ktoś z Państwa potrzebuje pomocy, to proszę się zwracać do mnie na e-maila, bo tylko tą drogą mogę udzielić stosownej porady.
 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Aisa Ris
Aisa Ris
Aisa Ris, odwiedzin: 23552
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.