Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1589 Miranda 2017-01-16 5

Przesłania Anielskie na tydzień od 16 stycznia 2017 do 22 stycznia 2017

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź co mówią Aniołowie....


PRACA

Aralim Zafkiel

Przypomina o tym, że istnieją trzy płaszczyzny rozumu- podświadomość, świadomość i nadświadomość. Tylko nadświadomość nie podlega manipulacji.

Jeśli pozwalasz rządzić sobą podświadomości, możesz podążać za impulsami, obawami lub pragnieniami, które istnieją w Tobie bez Twojej wiedzy. Nie masz do nich dostępu, a mimo to kierują Twoim życiem.

Gdy kierujesz się świadomością czyli rozsądkiem, to działasz tak jak większość ludzi i nie wykorzystujesz swojego prawdziwego potencjału. Postępujesz tak, jak ukształtowało Cię wychowanie rodziców, poglądy otoczenia, trendy, Twoja religia itd. Twój rozum dzieli i analizuje Twoje doświadczenia i na tej podstawie podejmujesz decyzje.

Tylko nadświadomość kieruje Cię ku wyższemu przewodnictwu. Silne przeczucia, intuicja, która podpowiada Ci, co masz zrobić w określonym momencie, może Cię poprowadzić w sposób, który jest dla Ciebie najbardziej korzystny i bezpieczny. Może przestrzec Cię przed niebezpieczną sytuacją lub rozwiązać każdy problem.

Aralim Zafkiel zachęca do korzystania z siły nadświadomości.

.................

FINANSE

Archaii Wiary

Zanim zaczniesz działać, zwróć się do swego wnętrza, aby tam dojrzała w Tobie wizja, czego pragniesz dla siebie.

Chcesz dosięgnąć celu, ale aby nie chybić, trzeba się najpierw skoncentrować wewnętrznie. Nie działaj na oślep. Rozbudź w sobie siłę wizji, a ona zacznie działać w Twoim imieniu, zanim podejmiesz konkretne kroki i decyzje.

Cokolwiek chcesz osiągnąć w świecie materialnym, najpierw poczuj to i osiągnij duchowo, w swoim wyobrażeniu. Skupiasz wtedy potężną energię, która podąży za Twym pragnieniem i jak strzała trafi idealnie w cel.

........................

ŻYCIE UCZUCIOWE

Anioł Komunikacji

Należy do osobistej grupy anielskiej każdego człowieka. Często ukazuje się pod postacią małego dziecka.

Przyjrzyj się swojej sytuacji, bez względu na to, jaka ona jest. Może trudno Ci w to uwierzyć, ale z jakiegoś powodu wybrałeś sam to doświadczenie. Zaplanowałeś to doświadczenie przed swoimi narodzinami. Dlatego teraz nie uciekaj przed problemem, tylko przyjrzyj się mu i znajdź rozwiązanie.

W każdej sytuacji są ukryte sprawy Twojej duszy. Każdy problem jest po to, aby go rozwiązać.

Jeśli uciekniesz od tego, będziesz obwiniał innych, okoliczności czy życiowego pecha, Twój problem powróci do Ciebie w innej formie i będzie powracał, aż się nim zajmiesz i wytrwasz.

Anioł ten również zachęca, aby nie podchodzić do trudności z nadmierną powagą. Zła sytuacja odwróci się na dobre, jak po nocy przychodzi dzień. Wszystko podlega naturalnemu rytmowi, któremu możesz zaufać. Znajdź czas na zabawę i śmiech.

....................

SAMOPOCZUCIE

Anioły w ludzkiej postaci

Bądź obecny w teraźniejszości. Nie uciekaj myślami. Przyjrzyj się ludziom i wydarzeniom, w których uczestniczysz teraz. Możesz zauważyć, jak siła anielska potrafi zadziałać poprzez człowieka. Zdarza się, że ktoś komuś pomoże zupełnie nieświadomie. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak ważne było to dla Ciebie w tym momencie. Czasem chodzi o słowo, czasem zbieg okoliczności albo konkretną pomoc. Anioły chcąc Ci pomóc często korzystają z ludzi, których spotykasz na swojej drodze, jeśli są oni wystarczająco otwarci i czyści energetycznie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 1589
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.