Pomocnik
Sugestia

5945 Lena Tall 2009-01-26 36

Pozornie ten sam temat?

Tarot Karty Cygańskie Wahadełko
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
0048224 452 459 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
teraz niedostępny

Dlaczego Pytający odkłada słuchawkę, wychodzi z gabinetu po pięciu minutach rozmowy lub dzwoni z pretensjami, że nic się nie zgadza, bo kupił sobie książkę, na przykład do tarota, i tam są inne znaczenia kart niż te, o które skrupulatnie pytał w czasie rozmowy z wróżbitą?


Ano właśnie….temat-rzeka.
Wygląda na to, że znów planuję ponarzekać na osoby, które dzwonią lub przychodzą z problemami, a te problemy SIĘ nie rozwiązały.
No bo nie ma SIĘ. Samo się nie zrobi, samo się nie rozwiążę, a zrozumienie tego, że karty są jedynie wskazówką – jest najtrudniejszą lekcją, jaką wróżbici zadają swoim Klientom


Zdarzyło mi się trzy razy, że klientki zaprzeczyły.
Ale my mówimy o przyszłości!!!
Tak nie będzie, taki wariant nie wchodzi w grę! – usłyszałam.
Było. Wszedł. Żadna moja satysfakcja!, taka może jedynie, że karty się nie myliły, a ja, interpretując je, nie popełniłam żadnego błędu, bo i tak się czasem zdarza.
Prawdopodobnie pisałam o tym nie raz, nie dwa, ale wracam do tematu, bo jest to dość ważna sprawa.


Jak refren powtarzam – mówimy o przyszłości!
Jeśli zatem z kart wynika określony „scenariusz”, który dopiero ma powstać czy już nawet powstaje – nie negujmy od razu, dajmy mu chwilę lub nie pytajmy, co się zdarzy, skoro sami wiemy.


Niedawno rozmawiałam z pewną dziennikarką, która spytała mnie, dlaczego klienci przychodzą do wróżek. Powodów jest wiele, ale ten najczęstszy – to szukanie potwierdzenia tego, co sobie sami wymyślimy. Ktoś powie wizualizacje, afirmacje, przyciąganie dobrych myśli…, lecz nie zawsze tak jest.


Nie chcę się w tej wypowiedzi rozwodzić na temat spełniających się marzeń. Wiemy świetnie, że często wielkie plany padają i rodzi się pytanie: jak dalej żyć.
I właśnie po to są karty, to one mają wskazać drogę, pocieszyć, uspokoić.
Ja nie wymagam, by osoba Pytająca postępowała dokładnie według sugerowanego przeze mnie „scenariusza”, proszę tylko, by rozważyła taki wariant, jaki widzę w tych kolorowych obrazkach, które przed Nią rozkładam.


Ale, gdy się okazuje, że ja coś zasygnalizowałam, co zostało zbagatelizowane – nie umiem wtedy powiedzieć, jak to odkręcić albo, jaki będzie wynik działań Pytającego, skoro zrobił po swojemu.


No to, po co jestem?, po co do mnie przyszedł?
Nie, proszę Państwa, podsumowania nie będzie?
To jest tekst do przemyślenia, po co dzwonimy/przychodzimy do wróżbitów


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Lena Tall
Lena Tall
autor: Lena Tall, odwiedzin: 5945
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.