Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2015 Nadine 2016-08-31 6

Wrześniowa magia

Nadine
POLSKIFRANCUSKIWŁOSKI 
Karty Klasyczne Jasnowidzenie Numerologia
0048224 452 449 POLSKA I ZAGRANICA 4.99 zł brutto
708 788 284 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Wrzesień, czas dożynek i winobrania,  czas wesołej zabawy. Panowało przekonanie dobrej zabawy aby  cieszyć sie zsyłanym przez niebo dobrem. Ten kto nie potrafi dobrze się zabawić czyli pić wina w dużych ilościach, ten nie potrafi cieszyć sie zsyłanym przez niebo dobrem.


Poczatek września to korzystny czas na wizyte u fryzjera lub kosmetyczki, dzieki temu uzyskasz lepsze efekty. Na odchudzanie sprzyja druga połowa września począwszy od 16 września.

23 września  to początek kalendarzowej jesieni. Pierwszy dzień tej pory roku uważano za wyjątkowo sprzyjający wróżbom, a także prognozowaniu pogody. Jaki jest pierwszy dzień jesieni, taka będzie cała jesień. Ciepły i słoneczny dzień zapowiada długą i ciepłą jesień. Deszczowy dzień zapowiada pluchę aż do dnia św. Andrzeja. Chłodny dzień zapowiada przymrozki i wczesną zimę.

Tego dnia modlono sie do św. Michała o obronę przed grzechem, pokusami i wszelkimi złymi wydarzeniami. Św. Gabriela proszono o dobrą radę i zesłanie dobrych nowin. Św. Rafała proszono o opiekę w podróży.

Między 23 a 29 września spuszczano świeżo wybudowane lub wyremontowane statki i łodzie na wodę oraz święcono je. W tym czasie w portowych miastach Francji i Włoch wznoszono modlitwy do opiekunów szczęśliwych podróży. Wierzono bowiem, że statki poświęcone w tym okresie, unikną wszelkich niebezpieczeństw, a w najgorszym przypadku załoga uratuje się z katastrofy morskiej.

Istnieja różne systemy numerologiczne.  Metoda numerologiczna z czasow celtyckich wyznaczała jesień, która odcinała od starych struktur i przygotowywała do nowych. Pierwszy nów ksieżyca we wrześniu był początkiem nowego roku numerologicznego. W tym roku nowy rok numerologiczny rozpoczyna się 1 września.

28 września pierwszy dzień kalendarza żydowskiego.

Zodiakalna panna włada do 22 września, to czas sprzyjający dobrym inwestycjom.

Według kalendarzy astrologicznych w średniowieczu i renesansie najlepsze terminy dla zawarcia małżeństwa to okres między 23 a 28 września.

Wrześniowa pełnia to pełnia księżyca żniwiarzy, to czas, kiedy szczególną moc maja rytuały ochronne.

Nów ksi ężyca 1 września w pannie  sprzyja realizacji życzeń związanych z uzdrowieniem tych części ciała, którymi włada zodiakalna panna takie jak żołądek, jelita i powiązane z nimi problemy ukladu trawiennego.

Tego dnia, mieszkańcy południowej Afryki i na Madagaskarze będa mogli zobaczyć zaćmienie słońca.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Nadine
Nadine
708 788 284 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Nadine, odwiedzin: 2015
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.