Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2509 Tarocistka Agnelya 2016-04-20 16

Dlaczego ludzie boją się tarota?

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Ludzie od zawsze zafascynowani byli przyszłością. W dzisiejszych czasach również wróżby są bardzo popularne. Wiele osób z różnych nacji, środowisk bez względu na wiek i orientacje chce by uchylić mu rąbek tajemnicy.


Tarot jest świetnym narzędziem pozwalającym zajrzeć w głąb siebie, poznać to co będzie by, jeśli czeka nas coś złe przesunąć tą rzeczywistość.
Tarot jest po prostu narzędziem, talia kart ma na celu nam pomóc. Podobnie jak różaniec podczas modlitwy.


Często przychodzą ludzie i mówią proszę karty anielskie boję się tarota, boję się karty Śmierć. Czy słusznie?


Co zrobić, jeśli pojawia się karta Śmierć?


Karta Śmierci rzadko mówi o śmierci fizycznej, raczej oznacza zmiany w życiu człowieka, jeśli ktoś ma trudny okres w życiu i pojawia się karta Śmierć w rozkładzie oznacza, że kończy się trudny okres i idą dobre zmiany.
Niektórzy ludzie słyszeli lub mają przekonanie, że Tarot pochodzi od Diabła lub może nam zaszkodzić, ale nic z tego nie jest prawdą. Tarot jest tylko narzędziem, jak np. nóż można nim ukroić chleb, ale można też zrobić krzywdę zależy w jakich rękach on się znajdzie.

Można zmienić swoją przyszłość tarotem

Ludzie boją się tarota bo boją się prawdy, boją się zmierzenia z rzeczywistością i pracą nad sobą, nad swoim życiem. Tarot służy do tego by pokazać pytającemu co ewentualnie może się w jego życiu zdarzyć, a jeśli to coś nie miłego pytający swoimi działaniami lub brakiem działań może pokierować. To życie pytającego i tylko On ma na to wpływ, nie wróżka, nie tarot...wróżka jest tylko czytnikiem kart jak czytnik w markecie pokazuje cenę towaru, tak ezoteryk pokazuje pytającemu co ewentualnie może przynieść przyszłość, jak rozwiązać problem , a od pytającego zależy jak tą wiedze On wykorzysta.

Tarot jest wspaniałym przewodnikiem, drogowskazem w życiu, ale nie dla wszystkich jeśli ktoś lęka się tarota to znaczy, że nie jest gotowy na poznanie prawdy o samym sobie, że koduje lęki i prawdę wypiera ze świadomości.

Jeśli Ty chcesz poznać swoją przyszłość zapraszam jestem tutaj dla Ciebie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 2509
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.