Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

4919 Ayla 2015-08-05 22

Horoskop z Kart Tarota na sierpień 2015

01 Ayla
POLSKI 
Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...451 4.62 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Horoskop opracowany na podstawie Kart Tarota


Baran (21.03 - 19.04)

 

As Pucharów

 

Sierpień dla zodiakalnych Baranów przynosi aurę wyjątkowych inspiracji.  Zmysł piękna i artystyczny duch uwypuklą się nawet u tych Baranów, które na co dzień twardo stąpają po ziemi. Nowe znajomości i przyjaźnie nadchodzą, akceptacja otoczenia gwarantowana.

 

Na gruncie zawodowym sierpień to dla Baranów czas, kiedy powstaną ciekawe pomysły na własny biznes, bądź rozszerzenie obecnego. Warto dać się ponieść wyobraźni, pomysły jakie wyklują się w tym miesiącu, mają szansę na ziszczenie i powodzenie. Ci z was, którzy pracują pod czyimś przewodnictwem będą chwaleni i nagradzani. Możliwe podwyżki i premie, bądź niespodziewane nagrody.

 

Na polu miłości powiało świeżością. W stałych związkach nastąpi eksplozja uczuć, drogie Barany idąc za głosem serca nadrobicie wszelkie zaległości, zażegnacie też stare konflikty. Będziecie adorowani i otaczani mgiełką uczuć. Sielankowo i radośnie. Samotne Barany poczują mocniejsze bicie serca i motylki w żołądku, wszystko to za sprawą nowo poznanej osoby.

 

Sierpniowy  księżyc wyleje w wasze serca uczucie słodkie jak miód. Niczym wytrawni malarze, stworzycie nową, ulepszoną wizję swego życia. Księżycowa tarcza będzie błyszczeć na firmamencie waszego nieba, wyostrzając zmysły. Czeka na was drogie Barany wiele proroczych snów. 

 

Zodiakalne Barany, w sierpniu zdrówko w porządku, jedynie mała uwaga - minimalne kłopoty z gospodarką płynami. Warto płyny uzupełniać podczas nadchodzących fali upałów. Migreny w tym miesiącu do pokonania. U tych z was, którzy cierpią na chroniczne bóle głowy  okres katharsis.

 

Byk (20.04 - 22.05)

 

XI Siła 

 

Zodiakalne Byki, w sierpniu będziecie przebojowe i odważne. Humor i witalność  wprawią was w tak doskonały nastrój, że poczujecie się na siłach by przenosić góry. Cudze i własne - nie będzie dla was przeszkód. Animusz do pozazdroszczenia.

 

Drogie Byki nie ważne czy jesteście szefami czy takowych posiadacie, w sierpniu wasze działania będą konsekwentne i zdecydowane. Wiele spraw, które do tej pory były barierami nie do pokonania, uda się wam teraz załatwić. Zawalczycie o siebie i swoją pozycję zawodową na rynku, lub w firmie. Wasze konsekwentne działania sprawią, że zostaniecie zauważeni i docenieni. 

 

Na polu miłości temperatura uczuć mocno podkręcona. W waszych stałych związkach dobry czas na poprawienie stosunków, to co się poluzowało można śmiało zacieśniać. Partnerzy nie będą stawiać oporu, zauroczeni waszym magnetyzmem. Wolne Byki roztaczają w sierpniu aurę seksapilu, niespodzianki niewykluczone.

 


Sierpniowy Księżyc mruga pojednawczo, dając wam do zrozumienia, że nawet w ciemności jesteście prowadzeni. Wiele zodiakalnych Byków podczas sierpniowych nocy zbada zakamarki swojej podświadomości. Twórcze sny. 


Sierpień pod znakiem zadbania o odporność organizmu, warto wprowadzić do swej diety więcej warzyw i owoców. Słodycze można spróbować zastąpić owocami. Jeśli  zastanawiacie się nad rzuceniem palenia, teraz jest świetny moment !

 

Bliźnięta (23.05 - 21.06)

 

V Kapłan


 
Zodiakalne Bliźnięta w sierpniu otoczy was aura mistycyzmu i poczujecie zew wabiący was do filozoficznych badań natury rzeczy. Przy poszukiwaniach sensu życia łatwo zbłądzić na manowce, rozglądnijcie się więc za autorytetem. Oprócz wysokiego morale, zdrowy rozsądek w cenie.

 

Bliźnięta - sierpień upłynie wam pod znakiem nowych, pouczających wyzwań na polu zawodowym. Może okazać się, iż wasza niemała wiedza jest niewystarczająca i trzeba ją poszerzyć. Nie opierajcie się przed taką ewentualnością. Nie rozdzielajcie też swej uwagi pomiędzy rzeczy błahe, a zajmijcie się sednem sprawy. To co zasiejecie w tym miesiącu, da obfity plon. Awans  jeszcze nie teraz, ale jeśli otworzycie się na nowe i na rozwój - jest na horyzoncie.

 

Sierpień przynosi do waszych związków mądrość i szczere skonfrontowanie się z dniem codziennym. Wysłuchajcie co wasz partner ma do powiedzenia, teraz jest najlepszy czas na okazanie serdeczności i ciepła. Jeśli nosiliście się np. z zamiarem rozmowy o legalizacji związku - to jest najlepszy czas. Wolne Bliźnięta mogą napotkać na swej drodze kogoś, z kim stworzą naprawdę udaną parę.

 

Sierpniowy Księżyc przyjmie pozę mentora i przez sny będzie docierał do pokładów waszej podświadomości. Pozbędziecie się przestarzałych dogmatów i ograniczeń. Konfrontacja z lękiem we śnie, przyniesie wam zbawienne uwolnienie.

 

Zdrowie w sierpniu nie najgorsze, jednak chrypki i problemy z gardłem mogą dać się wam we znaki. Ci z was,którzy na co dzień siedzą  w dyrektorskich fotelach, bądź przyjmują taką pozę mogą odczuć bolesność karku i pleców. Masaż pomaga …

 

Rak (22.06 -22.07)

 

III Cesarzowa

 

Zodiakalne Raki w sierpniu będziecie pozytywnie nastawienie do świata i ludzi, co poskutkuje tym, że poukładacie wiele spraw, które dotąd czekały na dobry moment. Miesiąc sierpień będzie też doskonały aby naładować swoje akumulatory podczas kontaktu z naturą.

 

Zodiakalne Raki sierpień na polu zawodowym przynosi wam niemałe szanse. Ci z was, którzy szukają pracy mogą liczyć na wsparcie i pomoc otoczenia.  Raki, które pracują na własny rachunek mogą odświeżyć i ulepszyć wizerunek swej firmy. Wpłynie to na wzrost dochodów. Generalnie dla wszystkich zodiakalnych Raków sierpień to czas pomysłów prowadzących do prosperity.

 

Sprawy uczuciowe w sierpniu pod egidą Cesarzowej wprowadzają do związków ciepło i jeszcze więcej ciepła: ))) a także zrozumienie i fascynującą zmysłowość. To dobry moment na poczęcie dziecka. Wolne Raki na pewno będą miały szansę spotkania na swej drodze kogoś niebanalnego i fascynującego. 

 

Sierpniowy Księżyc natchnie wasze noce i dnie artystycznymi wizjami, zapanują nad wami zmysły. Dajcie się uwieść swej wyobraźni i zainspirować do zmian na różnych polach waszego życia.  Sny inspirują, tutaj ukażą się wam rozwiązania i wasza droga ku przeznaczeniu.

 

Zodiakalne Raki sierpień to doskonały czas na rozpoczęcie diety, oraz zmianę swego wizerunku. Wszelkie ekstrawagancje i szaleństwa wyjdą wam na dobre, śmiało uwolnijcie swój wizerunek ! Sen i relaks w tym miesiącu sprawią więcej dobrego, niż codzienny jogging.

 

Lew (23.07 - 23.08)

 

Królowa Pucharów

 

Zodiakalne Lwy sierpień upłynie wam pod wpływem bardzo emocjonalnej aury, ma to swoje dobre ale i drażliwe strony. Warto skupić się na pozytywnych emocjach, a jeśli tkwią w was zapiekłe żale, sierpień to najlepszy czas do przebaczenia i odpuszczenia win.

 

Na polu zawodowym sierpień wniesie przypływ twórczej weny i harmonijne stosunki. Wasze decyzje podjęte pod wpływem intuicyjnej Królowej Pucharów będą z pewnością wyważone i dobre. Możliwe niespodzianki, gratyfikacje pieniężne, bądź dodatkowe propozycje związane z rozwojem zawodowym. Warto jednak w tym miesiącu zwrócić baczniejszą uwagę na własne sprawy i potrzeby, być może dajecie się zbyt wykorzystywać ? 

 

Zodiakalne Lwy będące w stałych związkach, macie teraz szansę poprzez emanujące z was ciepło zacieśnić więzi emocjonalne. W związkach zapanuje zgoda i harmonia. Wolne Lwy mogą mieć natomiast poczucie niespełnienia i niezadowolenia, warto jednak nie poddawać się tej iluzji i ruszać w kierunku swych marzeń. 

 

Sierpniowy Księżyc otuli was mgiełką romantycznych wizji, jego aura wypełni wasze dusze. Poddajcie się prowadzeniu jego blasku, wśród snów odkryjecie swe ukryte dotąd pragnienia. Nie bójcie się zmian, jesteście gotowi ! Sierpień przyniesie mocne, wizyjne sny.

 

Jeśli chodzi o zdrowie zodiakalnych Lwów to nadmiar emocji ( dobrych i złych ) może wpłynąć na sprawy związane z żołądkiem. Proszę zadbać o ten organ i zafundować mu lekką dietę - warzywa, owoce, nabiał. Sierpień to doskonała pora na radykalne diety.

 

Panna (24.08 - 22.09)

 

Ósemka Buław

 

Sierpień dla zodiakalnych Panien może być tym, czym duchowy rollercoaster dla  stoików. Zawroty głowy i emocje murowane. Będzie się działo ! Rano, wieczór, we dnie i w nocy… Życie wniesie bez pytania was o zgodę wiele zmian, kierunek raczej pozytywny. Opór nie ma sensu

 


W sferze zawodowej modyfikacje, zmiany a nawet radykalne zmiany. Przyspieszenie na każdym polu, jeśli szukacie pracy bądź chcecie ją zmienić, propozycje posypią się jak z rękawa. Na polu zawodowym ogólnie - sploty niesłychanie korzystnych zbiegów okoliczności. Lecą premie, lecą bonusy!

 

Sierpień eksploduje fontanną uczuć. Zodiakalne Panny będziecie romansować ile wlezie,  uwaga na konsekwencje i ataki zazdrości. W stałych, mocno scementowanych związkach ogniście i namiętnie, sypialnia będzie waszym ulubionym pomieszczeniem. A wolne Panny będą zaskoczone tym, jak duże zamieszanie wprowadzają wśród płci przeciwnej

 

Sierpniowy  Księżyc zafunduje wam kalejdoskop wrażeń, jawa pomiesza się z snem. Nie dajcie się oszołomić, w tym natłoku spływają do was cenne informacje. Wizje z sierpniowych snów w odpowiednim momencie przypomną się wam i naprowadzą na konkretne rozwiązania.

 

Zdrowie w  sierpniu - uwaga na skoki temperatur, klimatyzowane pomieszczenia mogą spowodować, że będziecie łatwym celem dla przeziębień i katarów. Każda dieta, czy kuracja zaczęta w tym miesiącu da szybkie efekty.

 

Waga (23.09 - 22.10)

 

XV Diabeł

 

Zodiakalne Wagi w sierpniu możecie się spodziewać wielu pokus napływających do waszego życia. Nie wszystkie należy traktować z przesadną ostrożnością, niektórym warto ulec. Odrobina zdrowego egoizmu nie zaszkodzi.

 

W sferze zawodowej drogie Wagi, możecie chwilowo utknąć w sieci układów mniej lub bardziej oficjalnych. Pewne sprawy również. Można będzie przeforsować te wpływy, ale w zamian będziecie zobowiązani do rewanżu, czekają was trudne wybory. Spróbujcie znaleźć takie rozwiązania, które najbliższe są kompromisu. Nie okazujcie zbytniej słabość, blef i granie na zwłokę może uratować sytuację.

 

W miłości sierpień może przynieść mocne zauroczenie, dla wolnych Wag będzie to pokusa, która może skończyć się dla was decyzją o wejściu w stałą relację. Zajęte Wagi powinny uważać aby nie dać się zwieść ani uwieść, czarujący uwodziciel, czy piękna kusicielka mogą przysporzyć wam wielu kłopotów. Fatalne zauroczenie.

 

Sierpniowy Księżyc pokaże wam sposoby, które nauczą was jak walczyć z własnym cieniem. Poprzez sny zdobędziecie teraz cenne umiejętności. Niczym rycerze jeśli przejdziecie przyspieszony kurs, ku ścieżce wojowników światła. 

 

Zdrowie zodiakalnych Wag w sierpniu raczej dobre, ale unikajcie w tym miesiącu nadmiaru używek. Warto zastanowić się nad diametralną zmianą stylu życia i odżywiania. Radykalna poprawa stanu zdrowia nastąpi, gdy postawicie na długofalowe terapie.

 

Skorpion (23.10 - 21.11)

 

XVIII Księżyc

 

Sierpień to dla  zodiakalnych Skorpionów miesiąc, w którym zmierzą się ze swoim alter ego. U tych najbardziej wrażliwych z was, mogą wystąpić dołki emocjonalne, huśtawki nastrojów a nawet zatonięcie w iluzji.

 

Na polu zawodowym sierpień to czas w którym możecie mieć uczucie zamieszania i pogubienia. Ewentualne pomysły i idee jakie urodzą się w tym czasie w waszych głowach, należy ponownie przemyśleć. A jeszcze lepiej przedyskutować w gronie przyjaciół. Tym razem posłuchajcie rad. Wyjątek Skorpiony parające się sztuką -tutaj bujanie w obłokach wskazane, nie schodźcie nawet gdyby was wołano!  

 

W miłości okres przeżywania przeszłości, ma to swoje dobre i złe strony. Warto zweryfikować i rozliczyć wspomnienia, ale nie nie warto wpadać w pułapkę wiecznych wątpliwości. Sekretne sprawy mogą zaburzyć wasze relacje, uważajcie  zodiakalne Skorpiony aby nie doprowadzić do kryzysu. A wolne Skorpiony będą marzyć, marzyć, marzyć - o kimś nieosiągalnym.

 

Sierpniowy Księżyc wpłynie na was pełnią swej mocy. Skorpiony będą poddawane niezwykłym próbom, podczas sennych wizji rozliczycie się z przeszłością. Prorocze sny.

 

Zdrowie w sierpniu pod kątem spraw związanych z emocjami i psychiką, parzenie ziółek z odrobiną miodu, jest dobrym pomysłem. Nadszarpnięte nerwy warto doprowadzić do stanu równowagi. Terapeuta duszy - kot lub człowiek-kot: ) zdziała cuda.

 

Strzelec (22.11 - 21.12)

 

Siódemka Mieczy

 

W sierpniu zodiakalne Strzelce będą miały mnóstwo kreatywnej energii. Zostaniecie też mistrzami ciętej riposty i olśniewających pomysłów. Nic się przed wami nie ukryje, będziecie doinformowani, a jeśli nie wszelkie potrzebne wam informacje wytropicie niczym Sherlock Holmes.

 

W sferze zawodowej czekają was wyzwania, a to jest to co lubicie najbardziej. Wiele zodiakalnych Strzelców wdroży w życie jakieś innowacyjne zmiany czy pomysły, które sprawią, że praca będzie przebiegać o wiele sprawniej. To co do tej pory można było określić słowem - ugrzęzło, ruszy z kopyta. Premie ? Tak, podsłuchacie kto i ile dostanie.

 

Sierpień na polu miłosnym przyniesie zabawę w gry i podboje. W stałych związkach będzie wieść prym wszechobecna improwizacja, powieje świeżością. Rutyna? Nie ma takiego słowa. Wolne Strzelce odkryją, że ten uroczy słuchacz poświęca im czas, nie tylko dlatego, że wiedzą dużo na temat zagadnień urbanistyki, czy problemów konserwatorskich.

 

Sierpniowy Księżyc podda pod wątpliwość wszystko to, co do tej pory skrzętnie uznawaliście za realne. Warto przyjrzeć się awangardowym wizjom, zmiany na horyzoncie. Sny pokażą kierunek.

 

Zdrowie w sierpniu - warto zrobić profilaktyczne badania, wasz organizm może być przemęczony a symptomy osłabienia, mogą być ukrywane. Zdrowie pod lupkę, warto zweryfikować badania i skonsultować stan organizmu z lekarzem prowadzącym.

 

Koziorożec (22.12 - 19.01)

 

Dziesiątka Denarów

 

Zodiakalne Koziorożce sierpień oprócz poczucia stabilizacji, przyniesie wam szersze perspektywy oraz nowe możliwości. Warto wykorzystać ten dobry czas i otworzyć się na zmiany. Dobre możliwości i szanse. 

 

W sferze zawodowej zapewne wielu z was, będzie miało okazję do korzystnego ulokowania gotówki, bądź zainwestowania w nieruchomość, która przyniesie niemały dochód. Pieniądze na które liczyliście od dawna, teraz nadejdą. Koziorożce, które pracują w większych zespołach będą teraz docenione i stawiane za wzór. 

 

W miłości zodiakalne Koziorożce przeżyją renesans uczuć, rodzina i jej wartości wysuną się na pierwsze tło. Zapanuje zgoda, a wszelkie niesnaski zostaną historią. Niewykluczone uroczystości rodzinne, zjazdy i świętowania. Wolne Koziorożce zatęsknią za własną rodziną, będą też poważne decyzje dotyczące formalizacji związków. 

 

Sierpniowy Księżyc wniesie spokojną aurę do świata marzeń sennych. Będziecie mieli mocne i wyraziste przekazy, drogowskazy na przyszłość. Sny terapeutyczne.

 

Zdrowie w sierpniu raczej dobre, mogą jednak odezwać się ewentualne choroby dziedziczne. Uwaga na układ pokarmowy i przemianę materii. Kolorowa dieta - warzywa i owoce to świetny pomysł.


Wodnik (20.01 - 18.02)

 

0 Głupiec

 

Zodiakalne Wodniki w sierpniu okres optymizmu i entuzjazmu, ta fala może doprowadzić was do zapoczątkowania wielu nowych planów. Warto by następnie położyć nacisk na dokończenie choćby połowy z nich.

 

Na polu zawodowym spodziewajcie  się ciekawych zmian, warto nie bronić się przed nowościami. Niektóre z was, zodiakalne Wodniki mogą podjąć nową, zupełnie odmienną od poprzedniej pracę. Jeszcze inni staną przed koniecznością podjęcia zadań, które do tej pory były wam obce. Chwytajcie śmiało to co los wam przynosi, zaczynacie nowy rozdział w życiu.

 

W sierpniu czas zawrotów głowy i nowych, ciekawych znajomości - dla wolnych Wodników. Cieszcie się chwilą i poznawajcie przyjaciół. Wodniki będące w stałych związkach mogą teraz wykazać się przed partnerem ułańską fantazją. Pozytywny odzew gwarantowany, spontaniczne wybuchy namiętności niewykluczone.

 

Sierpniowy Księżyc podpowie wam w snach, którędy prowadzi najkrótsza droga do realizacji waszych marzeń. Zdziwicie się jakie to dziecinnie proste. W snach doświadczycie kontaktu z waszym wewnętrznym dzieckiem. Wiele was to nauczy o was samych i o postrzeganiu świata. Sny transformacyjne.

 

Zdrowie w sierpniu u zodiakalnych Wodników raczej dobre, problemy mogą wystąpić tylko u tych, którzy bagatelizowali wcześniejsze symptomy choroby. W tym wypadku możliwy nawrót, z którym trzeba się będzie rozprawić, w dojrzały sposób.

 

Ryby (19.02 - 20.03)

 

IV Cesarz

 

Sierpień przyciśnie zodiakalne Ryby koniecznością kontroli nad stylem życia, finansami i emocjami. Zapanują reguły twardej ręki, trudno raz do roku można przećwiczyć odpowiedzialność. Tak dla zasady i żeby pokazać światu, że potraficie.

 

Na polu zawodowym wasza pozycja będzie nie do ruszenia. Nie ma powodów do obaw , ale będzie się od was wymagać więcej samodzielności. Będzie to tez okres testowy, wiele odpowiedzialnych decyzji podejmiecie właśnie teraz. Jeśli skorzystacie z okazji i wykażecie się teraz rzetelną pracą, przyszłość otworzy przed wami kuszące perspektywy. 

 

W miłości miesiąc sierpień jest dla zodiakalnych Ryb etapem podejmowania kluczowych decyzji. Wiele par podejmie teraz te długo odwlekane plany, zamieszkacie razem, b urzeczywistnicie inne, dawno oczekiwane marzenie. Wolne Ryby mogą w tym okresie spotkać osobę, która zrobi na was bardzo korzystne wrażenie. Widoki na długotrwały związek.

 

Sierpniowy Księżyc metodycznie i z konsekwencją wypunktuje wam w snach, gdzie tkwią słabe punkty waszych pomysłów na życie. Zodiakalne Ryby zmierzą się też w nocnych wizjach z fałszywymi autorytetami. Wszystko prowadzi do rozwoju. Sny i majaki.

 

Zdrowie w sierpniu uwaga dla tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia - kark i głowa mogą boleć. Czas dla rozluźnienia mięśni i emocji wskazany. Aktywne Ryby - uwaga na urazy kończyn, zwolnijcie tempo.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Ayla
Ayla
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Ayla, odwiedzin: 4919
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.