Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

7478 Ayla 2015-07-20 28

Pełnia Niebieskiego Księżyca - 31 lipca 2015 roku

01 Ayla
POLSKI 
Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...451 4.62 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Przedstawiam mocny rytuał na spełnienie wszelkich pragnień.


Nazwa Niebieski Księżyc nie ma nic wspólnego z kolorem księżyca. Niebieski Księżyc to nietypowa pełnia - gdy po raz drugi w danym miesiącu księżyc będzie w pełni, wtedy występuje zjawisko Niebieskiego Księżyca. Zjawisko to zdarza się średnio raz na 2,7 roku. Ostatnio miało to miejsce w w sierpniu 2012 roku, obecnie będzie to 31 lipca w 2015 roku i nie wystąpi ponownie, aż do stycznia 2018. W trzynastej pełni księżyc ma szczególną moc i siłę.

 


Dla współczesnych czarownic Niebieski Księżyc to misterium, czas okazji do niewiarygodnych czarów. W taką noc energia magii rytualnej jest potężna i długotrwała, rzucone zaklęcia utrzymują się aż do kolejnego Niebieskiego Księżyca. Noc Niebieskiego Księżyca, to idealny czas na działania nakierowane na miłość, pieniądze, ochronę, mądrość, czy wreszcie na zwiększenie świadomości duchowej.

 

Przedstawiam tutaj rytuał, który jest pomocny przy osiąganiu naszych celów, marzeń, pragnień. Warto skorzystać z mocy Niebieskiego Księżyca, by dostać to czego pragniemy o wiele łatwiej i szybciej niż podczas zwykłej pełni. Zróbcie ten rytuał z wiarą, a zobaczycie jakie będą wyniki.

 

Potrzebne nam do rytuału rzeczy to:

 • biały arkusz A4 (narysujemy na nim 13 okręgów i wytniemy )
 • długopis lub pisak niebieski + cyrkiel
 • 3 niebieskie świece
 • 2 białe świece
 • świeczniki bądź podstawki na świece
 • świeże białe kwiaty ( nieparzysta ilość od 1 do 13 )
 • kadzidło mirra bądź sandał wraz z podstawką
 • zapałki bądź zapalniczka
 • nożyczki
 • olejek waniliowy
 • gruboziarnista sól ( 2-3 łyżki stołowe )
 • biały cukier ( łyżka stołowa )
 • biały kwarc kamień
 • woda
 • małe pudełko z pokrywką
 • kieliszek pękaty, typ koniakówka np.
 • szklanka z przezroczystego szkła
 • miska z przezroczystego szkła


Rytuał wykonujemy nie wcześniej, aż księżyc wejdzie w fazę pełni. U nas w Polsce nastąpi to dokładnie 31 lipca 2015 roku o godzinie 12:45 i 46 sekund. Pełnia ta będzie w znaku Wodnika, znak ten szczególnie sprzyja misji życia, odnalezieniu drogi serca i zmienianiu świata, oraz przyjaźniom. Godzina 12:45 tego dnia, to godzina planetarna słońca, a więc dodatkowo sprzyja i wzmacnia sprawy związane z duchowym oświeceniem, sukcesem i uznaniem. Ogólnie jednak czas Niebieskiej Pełni to najlepszy moment, w którym możemy śmiało prosić o wszystko.

 

Przed godziną 12:45 w dniu 31 lipca bieżącego roku, powinniśmy mieć już wszystkie rzeczy przygotowane, tak aby rozpocząć pracę magiczną i otrzymać pełną moc od fazy księżycowej. Dlatego najlepiej gdy zaczynamy właśnie wtedy, kiedy Księżyc włada swą największą mocą. Można ten rytuał zrobić o nieco późniejszej godzinie, na przykład gdy wrócimy już z pracy. Jednak największą moc, rytuał ma robiony zgodnie z rytmem księżyca.

 

Przed nami na stole leżą rzeczy do wykonania rytuału.
Teraz siadamy i uspokajamy się. Koncentrujemy się - a następnie, dobrze jest wziąć kilka głębokich wdechów, by zaczerpnąć nieco energii Niebieskiego Księżyca. Bierzemy świece i namaszczamy je olejkiem, od połowy świecy w górę do knota, potem od połowy w dół. Kierunek Niebo i Ziemia.
Zapalamy niebieskie świece reprezentujące energię Niebieskiego Księżyca, potem białe dla księżycowej Bogini Luny ( Selene ).
Zapalamy kadzidło.

 

Teraz do szklanki z wodą i łyżką soli, włożyć biały kwarc. Wrócimy do niego później. A teraz podczas przygotowań do rytuału, będzie on czyścił się w wodzie z solą z nagromadzonej energii.
Następnym krokiem jest nakreślenie 13 kół cyrklem, na białym arkuszu papieru. Następnie trzeba je wyciąć i w każdy z kręgów wpisać niebieskim długopisem życzenie, marzenie lub cel, który chcemy uzyskać.
Można napisać 13 różnych pragnień, a można też napisać 13 razy to samo pragnienie. To zależy od indywidualnej decyzji. Wycięte koła symbolizują 13 pełni księżyca, które są w tym roku. Liczba 13 ma tutaj szczególne, magiczne znaczenie: dodatkowo odgania pecha.

 

Teraz wkładamy nasze wycięte koła wraz z napisanymi pragnieniami do pustego szklanego kieliszka i nad nimi umieszczamy biały kwarc, wyciągnięty z wody. Na kwarc i nasze okręgi sypiemy łyżkę cukru. Wlewamy wodę do miski z przezroczystego szkła, tyle aby kieliszek z kwarcem i pragnieniami nie zatopił się w niej, ani nie pływał. Umieszczamy teraz kieliszek w środku miski z wodą. Teraz do wody w misce wsypujemy resztę soli.
Kiedy już wszystko jest przygotowane, miskę należy umieścić na zewnątrz, może być taras, ogród … ewentualnie na parapecie okna, tak aby pozwolić odbijać się Niebieskiemu Księżycowi w wodzie. Robimy to nawet w dzień ( w tym roku przypada to po południu ) gdy jest słońce, czy deszcz. Ma to znaczenie symboliczne - Niebieski Księżyc jest w pełni blasku i sił. Zostawiamy miskę z kieliszkiem i zawartością na 24 godziny.

 

Nazajutrz nasze pragnienia wyciągamy i umieszczamy wraz z kwarcem w pudełku z przykrywką. A wodę wraz z solą i dosypanym z kieliszka cukrem wylewamy. Pudełeczko wraz z pragnieniami umieszczamy w miejscu, gdzie nikt nie będzie go otwierał np. pod łóżkiem, w szafie itp. A gdy któreś z pragnień się spełni, spalamy je a popiół wysypujemy za okno, dziękując Księżycowi i Bogini Lunie za udzieloną pomoc.

 

Życzę wszystkim mistycznych przeżyć i natchnionej aury, ale też i mnóstwa dobrej zabawy w pracy z Niebieskim Księżycem: ).

 


Ważne:
Nasze świece powinny się w trakcie rytuału dopalić do końca - nie wolno ich gasić. Ewentualne resztki zakopujemy w ziemi w ogródku, w lesie, lub w parku. Kwiaty pozostawiamy w wazonie, do czasu gdy zwiędną. Zwracamy je potem ziemi, oddając im w ten sposób szacunek. Kosz na śmieci nie jest dobrym pomysłem.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Ayla
Ayla
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Ayla, odwiedzin: 7478
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.