Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

4722 Ayla 2015-07-01 35

Lipiec - horoskop z kart tarota

01 Ayla
POLSKI 
Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...451 4.62 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Baran ( 21.03 - 19.04 )

Dziewiątka Denarów

Lipiec dla zodiakalnych Baranów zagra na rogu obfitości. Dobra passa trwa. Szczęśliwe zbiegi okoliczności nie są przypadkiem, czuwa nad wami ręka opatrzności. Nawet gdy jedne drzwi się zamknęły - to tylko po to, aby otwarły się drugie. 

Na gruncie zawodowym spektakularne sukcesy, awanse i spijanie śmietanki. Jeśli natomiast kończycie w tym miesiącu jakiś kurs - to macie egzaminy w kieszeni. Praca i trud się opłaciły. Nawet tym nieco mniej pracowitym z was, lipiec sypnie dobrodziejstwami finansowymi i szczęściem przy egzaminach. 

Na polu miłości jest szansa, iż natraficie na swej drodze na osobę, która jest żywcem wyciągnięta z waszych marzeń, drogie Barany. Może warto rozważyć lipcowy urlop gdzieś nad wodą - wasza beztroska i radość mogą zadziałać jak magnes. W stałych związkach apogeum zadowolenia zmysłów. Jest tak miło, iż nie trzeba inwestować w różowe okulary.

Lipcowy księżyc zadba o to aby wasze sny były piękne i zmysłowe, zbliżycie się do natury. Sny na jawie równie piękne... Lipiec pachnie filozofią i spojeniem z kosmicznym rytmem. Nawet najbardziej przesądni z was, mogą zechcieć przygarnąć czarnego kota.

Drogie Barany, w lipcu macie zielone światło dla wszelkich zabiegów upiększających - od kosmetyki po medycynę estetyczną. Zdrowie wyśmienite, układ odpornościowy stabilny - wystarczy pilnować regularnych posiłków i korzystać z dobrodziejstwa spacerów. Natura wzywa na swe łono.


Byk ( 20.04 - 22.05 )

Siódemka Mieczy

Zodiakalne Byki, w lipcu wskazana ostrożność, szczególnie przy podpisywaniu dokumentów, kwitów itp. Niewykluczone, iż ktoś najzwyczajniej w świecie, nie będzie zbyt uczciwy w stosunku do was. Wasz wrodzony spryt i przebiegłość dadzą wam znać, kiedy i kto. Czujność i uwaga.

Drogie Byki  jeśli pracujecie na własny rachunek, warto w lipcu rozważyć reklamę swej firmy w sieci internetowej. Może już czas pomyśleć o własnej stronie ? Ogólnie dużo zmian i brak poczucia stabilizacji. Wielu z was, może zacząć rozważać zmiany pracodawcy lub profilu działalności. Pamiętajcie, iż energia zmian sama w sobie nie jest zła, trzeba tylko dokładnie wszystko przemyśleć. Czy aby na pewno jesteście gotowi ?

W miłości - hmmm jeśli uważasz, że musisz to kłam, ale sprytnie. Tylko właściwie po co ? Nawet małe kłamstwo to kłamstwo i wyjdzie w końcu na jaw. Lepiej już zawczasu porozmawiać szczerze. Partner zrozumie, że część pieniędzy odkładasz na tzw. czarną godzinę i na pewno nie będzie zły z tego powodu…

Lipcowy Księżyc sprawi, że wasz intelekt będzie działał na najwyższych obrotach. Sny wizyjne i wieszcze niewykluczone, poczujecie się zjednoczeni z waszym głosem wewnętrznym. Za dnia i w nocy cisza ! Geniusz pracuje…

Lipiec pod znakiem panowania nad emocjami, warto popijać herbatki ziołowe i relaksujące i zadbać o swoje nerwy. Pływalnia lub aquacycling do wyboru,  łączą dwie zalety: szybkie odchudzanie i wyciszenie emocji.

 

Bliźnięta ( 23.05 - 21.06 )

I Mag
 
Zodiakalne Bliźnięta w lipcu przejdziecie sami siebie. Będziecie mistrzami kreacji, świetnymi negocjatorami. Sztuka dyplomacji, przez niektórych nazywana blefem jest wam nieobca, jednak lipiec to mistrzostwa świata z miejscem na podium gwarantowanym dla was.

Bliźnięta na polu zawodowym będą niczym lokomotywa ciągnąca skład. Pendolino to przy was zaledwie kupa złomu. Osiągi w biznesie, czy też na polu naukowym zadziwią grono waszych współpracowników. Nikt za wami nie nadąży. Warto uśmiechnąć się do premii.

Lipiec wniesie do waszych związków spore ożywienie, zbliżycie się do siebie z partnerem. Będą wieczory długich rozmów, otwarcie się na siebie i swoje potrzeby, Unia dusz i ciał. Dla wolnych Bliźniąt czas wzmożonych relacji towarzyskich, bardzo możliwe, że zaczniecie się przyglądać bliżej pewnej fascynującej osobie.

Lipcowy Księżyc zafunduje wam alchemię zmysłów i sennych przysmaków. Za dnia, natchnieni jego wpływem odkryjecie niejedno tajemnicze miejsce i zainspirujecie się nowymi odkryciami. Żywioły was wspierają.

Zdrowie w lipcu - należy zadbać o górne drogi oddechowe, podczas waszych nocnych eskapad łatwo o przeziębienie. Nie wychodźcie zgrzani z nocnych klubów: ) Sauna powinna zahartować wasze ciało, a zajęcia jogi ukołyszą duszę.

 

Rak ( 22.06 -22.07 )

Rycerz Buław

Zodiakalne Raki w lipcu czekają na was podróże. Te małe i te duże, waszym żywiołem będzie teraz ruch i zmiany. Wasze życie towarzyskie rozkwitnie będziecie bywać w gościach i przyjmować gości. 

Zodiakalne Raki w lipcu może was nieco korcić do podejmowania szybkich decyzji. Czasem warto przyspieszyć pewne sprawy, jednak trzymajcie rękę na pulsie i z waszą wrodzoną rozwagą nie bierzcie rozwodu. Co nagle to po diable. Za to jako organizatorzy wszelkich przedsięwzięć, możecie wciskać pedał  gazu do oporu. Zielone światło!

Sprawy uczuciowe w lipcu będą podlegały dość intensywnej grze zmysłów. Pachnie romansem i to gorącym. W stałych związkach zaiskrzy na nowo. Będziecie przebojowi i pomysłowi. Krew nie woda ! Wolne Panie Raki uwaga na czarujących flirciarzy.  

Lipcowy Księżyc szturmem wedrze się do waszych snów i pokaże gdzie są granice waszej fantazji. A może ich nie ma ? Za dnia będziecie zbyt zmęczeni, aby zastanawiać się nad tym. A kolejna noc tuż, tuż..

Zodiakalne Raki - zdrowie w lipcu raczej niezłe, ale z nadmiaru wrażeń mogą wystąpić kołatania serc.  Warto zainwestować w jakiś suplement wspomagający pracę tego organu. Relaks dla duszy i ciała w spa. Może masaż LOMI LOMI ?

 

Lew ( 23.07 - 23.08 )

XIX Słońce

Lipiec pod hasłem Słońce w słońcu. Drogie Lwy będziecie w tym miesiącu wybrańcami bogów. Wszystko o czym pomyślicie ma szansę zamanifestować się w najbliższej przyszłości. Nieobcy wam rozmach,  w tym wypadku mocno wskazany.

Lipiec - na gruncie zawodowym to poezja dla waszej duszy, zostaniecie docenieni. Będziecie chwaleni za styl i nietuzinkowe podejście do biznesu. Pieniądze długo oczekiwane nadchodzą. Lwy, które pracują twórczo zaświecą na firmamencie tak, że wszystkie gwiazdy zbledną z zazdrości.

W miłości zodiakalne Lwy przeżyją okres sielankowego przesytu. No ale wy to lubicie - będzie zatem jak w niebie. Partnerzy będą ogrzewać się w blasku waszych oczu, a wy będziecie chłonąć żar ich rozbudzonych serc. Wolne Lwy szczęście w łowach gwarantowane.

Lipcowy Księżyc ogrzany waszym Słońcem zafunduje wam mnóstwo energetycznych wizji. Korzystajcie z wzmożonej intuicji i zapisujcie nietuzinkowe pomysły. Inspiracji starczy do końca roku.

Jeśli chodzi o zdrowie to lipiec pod znakiem dbania o serduszko. Warto zrobić profilaktyczne badania. Dla Pań Lwic wskazane np. masaże Kleopatry - w końcu jesteście królowymi zodiaku. Dla Panów Lwów warto rozważyć masaże ajurwedyjski, shiatsu.  

 

Panna ( 24.08 - 22.09 )

Siódemka Pucharów

Lipiec dla Panien będzie przebiegał pod hasłem fantazji ułańskiej. Warto marzyć i  wyznaczać sobie nowe terytoria do zdobycia. Niemniej jednak przy podejmowaniu kluczowych decyzji zejdźcie z obłoków na ziemię.

W sferze zawodowej - o ile nie paracie się szeroko pojęta sztuką, warto by nie dać zbyt ponosić się fantazji. Możecie mieć trudności z wyborem najlepszych dla was opcji, bądź zbyt łatwo ulegać wpływom innych osób. Za to Ci z was którzy uprawiają sztukę mają obecnie potencjał twórczy na miarę Mount Everest. Wy nie schodźcie z obłoków.

Lipiec może zaowocować zadurzeniem i podjęciem wyrafinowanej gry. Zmysły szaleją, a czar nie pryska. W stałych związkach wykreślicie słowo rutyna z słowniczka waszych pojęć. Będzie nieziemsko, porywająco i zmysłowo. Wolne Panny mogą znaleźć obiekt uczuć, któremu bałwochwalczo zaczną oddawać cześć. Poezja kwitnie w sercach.

Lipcowy Księżyc przyniesie obfitość majaków i wizji. Z tej mieszanki powstanie wena twórcza, która zaprosi was w obszary dotąd niepoznane. Wasze serca i umysły będą podążać za Białym Królikiem. Na to nie ma pastylki … 

Zdrowie w lipcu - właściwie wszystko gra, nawet w szafie. Ostrożnie tylko z używkami drogie Panny. Poza tym relaks przy koncercie gongów i mała dawka stretchingu przywrócą wam równowagę.

 

Waga ( 23.09 - 22.10 )

XI Siła

Zodiakalne Wagi w lipcu wasza atrakcyjność i czar będą w stanie zwalić z nóg każdego. Wykorzystajcie przypływ sił i witalności aby doprowadzić zaległe sprawy do końca. To się uda, jak zwykle nie waszymi rękami. Gromada chętnych do pomocy już czeka. Promieniujecie urokiem.

W sferze zawodowej  narzucicie sobie zdrową dyscyplinę i będziecie konsekwentnie podążać do celu. Nikt i nic was nie powstrzyma, oko Saurona to dla was w lipcu zaledwie mały pikuś. Jeśli wytrwacie macie sukces gwarantowany. Dobry czas na rozmowy o podwyżkach, premiach, nagrodach.

W miłości lipiec może przynieść namiętny romans. Dla Wag w stałych związkach eksplozja namiętnych uczuć między wami a partnerem. Przeżyjecie miłość od początku  - przypomnicie sobie jakie to przyjemne, ekscytujące uczucie zdobywać i być zdobywanym  na nowo.

Lipcowy Księżyc złapie zadyszkę próbując dotrzymać wam kroku. Podczas Truskawkowej Pełni zaróżowi się zaglądając przez szybkę do waszej sypialni. Instynktownie odnajdziecie w sobie podświadome pragnienia.

Zdrowie zodiakalnych Wag w lipcu dobre, jednak  możecie czuć się lekko znużeni. Ach ten nadmiar nocnych wrażeń. Można zainwestować w suplementy podnoszące odporność organizmu. I zamiast zwyczajowej dawki ruchu wygodnie wyciągnąć się na kanapie z książką w ręku. Lampka czerwonego wina to dobry pomysł.

 

Skorpion ( 23.10 - 21.11)

VII Rydwan

Lipiec to dla was zodiakalne Skorpiony czas, kiedy wszelkie przeciwności zmieciecie z powierzchni ziemi. Przeszłość zostaje daleko w tyle, a wy przenikacie z prędkością światła w nowy okres w waszym życiu. 

Na polu zawodowym lipiec przyniesie sporo szans na rozwinięcie, bądź rozszerzenie działalności. Warto się zastanowić czy nie uczynić z nich atutów w biznesie. Eksapnsja na nowe rynki niewykluczona. Skorpiony macie w lipcu wyjątkowy fart - korzystajcie z każdej okazji i podejmujcie nowe wyzwania.

W miłości jak na wojnie, wszystkie chwyty dozwolone. Jeśli dotąd były jakieś napięcia i nieporozumienia w waszych związkach, od tej pory będzie z górki. Przezwyciężycie opór partnera i będziecie nadawać ton waszej relacji.

Lipcowy Księżyc poszerzy wasze i tak niemałe horyzonty. Wyjdziecie ze swego emocjonalnego wnętrza, wprost na spotkanie świata zewnętrznego. Luna prowadzi a wy eksplorujecie, tym razem jesteście pewni swego. Czas obrać nowy kurs.

Zdrowie w lipcu pod hasłem uwaga na bóle migrenowe, bóle stawów itp. Warto mieć pod ręką środki przeciwbólowe. Joga i ćwiczenia rozciągające na pewno wam pomogą. A wasz subtelny system nerwowy można dopieścić podczas kontaktu z naturą. Parki i ogrody wołają.

 

Strzelec ( 22.11 - 21.12 )

II Kapłanka

W lipcu zwolnicie nieco tempo, staniecie się refleksyjni i skorzy do rozważań nad istotą rzeczy. Wasza intuicja będzie podpowiadać wam najlepsze rozwiązania, bez trudu usłyszycie teraz swój głos wewnętrzny. Zweryfikujecie wasze poglądy - oświecenie na horyzoncie. 

W sferze zawodowej będziecie teraz bardziej niż zwykle nastawieni na współpracę. Bez trudu skoordynujecie wszystkie działania i z uwagą wysłuchacie każdego, nawet tych z którymi do tej pory trudno było znaleźć wspólny język. Zaowocuje to zwiększeniem efektywności. Wejście na nowe ścieżki zawodowe czy biznesowe niewykluczone.

Lipiec na polu miłosnym przyniesie wypogodzenie relacji i głębokie zrozumienie potrzeb waszych partnerów. Zodiakalne Strzelce będą intuicyjnie wyczuwać czego potrzeba drugim połówkom. Nawet najtrudniejsze sprawy mają teraz szanse znaleźć  rozwiązanie. Wolne Strzelce mają możliwość poznania bratniej duszy. Przyjaźń albo kochanie.

Lipcowy Księżyc będzie w swoim żywiole, pozwoli wam dotknąć sedna Absolutu. Wsłuchajcie się w jego rytm i pozwólcie się prowadzić. Wiedza tajemna może zostać odkryta przed chętnymi.

Zdrowie w lipcu raczej dobre, ale warto zwrócić uwagę na układ rozrodczy. Żurawina i inne suplementy to dobry pomysł.  Lubicie ruch, więc może warto rozważyć trening biegowy, bądź inną dawkę ruchu, która wam odpowiada. A dla duszy dobre kino i wino.

 

Koziorożec ( 22.12 - 19.01 )

IV Cesarz

Zodiakalne Koziorożce w lipcu będziecie nie do pokonania. Warto jednak czasem kultywować starą, dobrą sztukę kompromisu. Zachowujecie teraz bardziej niż zwykle trzeźwość myślenia, może by tak nieco wyluzować ?

W sferze zawodowej Koziorożce poczujecie stabilizacje i bezpieczeństwo. Cele jasno określone, plany i wytyczne ku drodze do celu są. Dowódca w waszej szanownej osobie urzeczywistnia marzenia - jesteście niezastąpieni. Możliwe awanse, zostaniecie docenieni za waszą konsekwencję i upór w osiąganiu niemożliwego.

W miłości pachnie lekką dyktaturą - drogie Koziorożce jesteście już wystarczająco odpowiedzialni. Nie ma co, tak mocno trzymać się bezpiecznych ram. Odrobina szaleństwa nie zaszkodzi, a błysk w oczach partnera powie wam więcej, niż niejedno lustro. Warto postawić na improwizację, zaskoczyć partnera nietuzinkowym pomysłem na wieczór…

Lipcowy Księżyc załka cichutko, próbując przebić się przez mur waszego kontrolowanego zachowania. Z uporem maniaka będzie się jednak starał, by pokazać wam świat po drugiej stronie lustra. Warto mu ulec, choć od czasu do czasu. 

Zdrowie w lipcu - zodiakalne Koziorożce mogą odczuwać przemęczenie fizyczne i psychiczne. Kłania się wasz pracoholizm. Dobrze byłoby postawić na wypoczynek i relaks. Może mały urlop w wymarzonym miejscu ?


Wodnik ( 20.01 - 18.02 )

Trójka Mieczy

Zodiakalne Wodniki w lipcu bardzo możliwe podróże związane z waszą pracą, jest to tez czas przekonywania innych do swoich racji. Nie zawsze skutecznie. Uważajcie na ploteczki pod waszym adresem, gruba skóra ochroni miękkie serce.

Na polu zawodowym możecie mieć poczucie, iż nadszedł czas generalnych porządków. Pożegnania z dotychczasowym miejscem pracy, dla wielu z was niewykluczone - gdy jedne drzwi się zamykają, otwierają się następne. Czas zmian, trudnych decyzji, które w przyszłości wyjdą wam na dobre.

W lipcu ostrożnie drogie Wodniki, umiecie sobie radzić z myśleniem, ale nie bardzo z uczuciami. Wasi partnerzy mogą się znacząco rozmijać z wami w dialogu, może dochodzić do nieporozumień. Wasze duchowe rozterki mogą być odebrane zupełnie na opak. Nie jest to najlepszy miesiąc jeśli chodzi o porozumienie z partnerem.

Lipcowy Księżyc swymi łagodnym fluidami będzie się starał ukoić wasze niespokojne serca. Odkryjecie w sobie pokłady altruizmu i chęć walki w imię wyższych celów. Don Kichot zodiaku rusza pod osłoną nocy…

Zdrowie w lipcu powinno być dobre, jednak ze względu na wrażliwy okres mogą wystąpić bóle, kłucia serca. Warto zainwestować w siebie w tym okresie i zadbać o swoją psychikę - relaks w każdej formie. Kąpiele w aromatycznych olejkach, kulach zapachowych wskazane.


Ryby ( 19.02 - 20.03 )

Dwójka Pucharów

Lipiec pod znakiem towarzyskich spotkań i  miłych niespodzianek. Zodiakalne Ryby będą teraz łatwo znajdować wspólny język nawet z dotychczasowymi antagonistami. Warto wykorzystać ten okres na wyprostowanie podupadłych relacji.

Na polu zawodowym lipiec wniesie aurę kreatywności i twórczego potencjału. Jeśli pracujecie w grupie, bez trudności ustalicie wspólne priorytety i z ochotą będziecie współpracować  z kolektywem. Umowa, która była długo odwlekana, w tym miesiącu prawdopodobnie zostanie podpisana. Szef wysłucha waszych propozycji, a może nawet będzie skłonny przychylić się do prośby o podwyżkę.

W miłości lipiec obfituje w miłe niespodzianki, wasi partnerzy mogą wysunąć niezwyczajne propozycje. Czas romantycznych randek i ciekawych spotkań. Wolne Ryby mogą poznać kogoś obiecującego, zapowiada się harmonijny związek. Uwaga, bo możecie się zakochać zupełnie nieoczekiwanie, serduszko pika…

Lipcowy Księżyc uwiedzie was swoją nastrojowością i zabierze na niejedną nocną eskapadę. A gdy będziecie już wracać nad ranem, obdarzcie waszym dobrym nastrojem wszystkie napotkane osoby.  Dobry humor nie będzie was opuszczał.

Zdrowie w lipcu pod hasłem:  jest dobrze, nie ma co psuć. Niemniej jednak jeśli wasze nerki są nadwrażliwe, warto o nie zadbać. Zimne stopy i dłonie ?  Herbatka z imbirem to panaceum na tą przypadłość. Fitness-cluby będą mieć teraz wzięcie u zodiakalnych Ryb. 

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Ayla
Ayla
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Ayla, odwiedzin: 4722
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.