Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

5220 Iwona 2014-10-30 55

Magiczna Noc – Wigilia Wszystkich Świętych

Iwona
POLSKI 
Runy Tarot Wahadełko
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 430 POLSKA I ZAGRANICA 4.95 zł brutto
708 788 002 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Noc przypadająca z 31 października na 1 listopada wg starożytnego celtyckiego kalendarza była ostatnią nocą starego roku.


Tej nocy czarownice, wiedźmy oddawały się zabawą. Ale były też dobre wróżki pojawiające się między zmrokiem a północą i to jest czas najbardziej sprzyjający wróżbom czy rytuałom miłosnym.


Jeśli np. chcemy poznać imię przyszłego partnera można litery wypisane na kartkach porozkładać na stole, następnie zamykamy oczy i intuicyjnie wybieramy dotykając karteczki z litera. Ta litera jest pierwszą literą imienia przyszłego partnera. tak można wybierać kolejne literki i ułożyć całe imię... jeśli chcemy zobaczyć twarz przyszłego męża/ żony, to siadamy w ciemnym pokoju na wprost lustra przed którym zapalamy świecę, jemy jabłko i wpatrujemy się lustro. Wg legend powinno się zobaczyć w kilka sekund nad swoim ramieniem w lustrze twarz osoby pisanej nam.


Jeśli chcemy sprawdzić kto pierwszy stanie przy ołtarzu ślubnym kto będzie bogaty kto przeżyje wielką miłość czy romans ? Wtedy na stole stawiamy cztery filiżanki lub spodki co kto ma i po kolei wkładamy. Pod pierwszą pierścionek pod druga gałązkę wrzosu pod trzecią monetę a czwartą zostawiamy pustą. Bo ułożeniu obchodzimy stół trzy razy dookoła, stajemy i wybieramy filiżankę. Pierwsza z pierścionkiem oznacza że ta osoba przeżyje wielką miłość, romans co zapadnie w jej sercu. druga filiżanka z gałązką wrzosu oznacza że ta osoba jako pierwsza weźmie ślub, trzecia z monetą mówi że tej osobie nie zajrzy bieda i pieniędzy jej nie będzie brakowało natomiast czwarta ostatnia pusta oznacza że ta osoba pozostanie w stanie wolnym... Można wykorzystać wiele innych znanych wam wróżb czy rytuałów ale należy pamiętać że sprawdzają się tylko w ta jedną noc...


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Iwona
Iwona
708 788 002 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Iwona, odwiedzin: 5220
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.