Pomocnik
Sugestia

4798 Lena Tall 2008-11-20 43

Relacja z imprezy Radia PIN

Tarot Karty Cygańskie Wahadełko
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
0048224 452 459 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
teraz niedostępny

Listopad i grudzień - to chyba najbardziej "wróżebne miesiące" w roku.
Ciąg haloweenowo-andrzejkowo-bożonarodzeniowy-sylwestrowy.


Organizatorzy imprez już od połowy września planują terminy, umawiają się z wodzirejami i wróżbitami, rezerwują sale, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik.
Podobnie było z Radiem PIN, które już dawno miało opracowany harmonogram imprezy, a jak było na samej imprezie?
Tego nie wiem, bo byłam-nie byłam, zatem, jak zwykle, mogę tylko powiedzieć, jak to wyglądało z drugiej strony.
Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji: koncert muzyki soulowej w wykonaniu zespołu June, loterię z atrakcyjnymi nagrodami, lanie wosku i "saloniki wróżb", w których było aż czterech wróżbitów. Dwie panie, reprezentujące tygodnik "Gwiazdy mówią" i dwójka przedstawicieli portalu www.wrozbyonline.pl - p. Tom Shay-an i ja.
Zdradzać pytań osób, które stały w kolejce (tak, bo do nas wszystkich ustawiły się ogonki) nie będę, wszak to tajemnica zawodowa, powiem jedynie, że nadziwić się nie mogłam, że ludzie przychodzą na imprezę, gdzie można zjeść, wypić nie tylko soki, ale i alkohol, potańczyć, posłuchać muzyki i zamiast skorzystać z tego, co oferują organizatorzy i sponsorzy - spędzają czas w kolejce...


Gdyby kolejka była mała, krótka - rozumiem, ale oni stali ponad dwie godziny, by dowiedzieć się (a tak było w wielu przypadkach), że jedyne, co mogą dostać - to wizytówka firmy, bo bal dobiega końca i wszyscy powoli zbieramy się do wyjścia.
Ale jest to stara prawda - dają coś darmo - bierz, potrzebne ci czy nie, ale za to nie płacisz..., a usługi wróżbitów były bezpłatne.
Wróżby z wosku nie doszły do skutku i z przyczyn organizacyjnych, choć te były do pokonania, i z tego samego powodu, dla którego wyczytywane w loterii osoby nie podchodziły do konferansjera - nie miały czasu, pilnując kolejki do tarocisty czy innego wróżbity.
Nie mnie oceniać uczestników tej fajnej, jak mi opowiadano, imprezy, ale, jak powiadam, nadziwić się nie mogłam, że można dwie godziny stać w ogonku, a często po to, by przyjść do wróżki tylko dlatego, że inni też idą…


Zawsze wydawało mi się, że z naszej intuicji czy "wiedzy tajemnej" korzystają osoby, które mają problemy, szukają duchowego wsparcia, porady, pomocy. Musiałam po raz kolejny zweryfikować moje spojrzenie na pewne zagadnienia. Tu pewnie pole do popisu miałby psycholog społeczny i socjolog.
Ciekawość jest silną motywacją, a fakt, że koleżanka "się załapała", więc ja nie mogę być gorsza/gorszy - jest jeszcze silniejszą motywacją do zrezygnowania z zabawy czy nawet z dobrego jedzenia…


Naturalnie, nic nowego Państwu nie opowiedziałam; tak jest zawsze i tak pewnie zawsze będzie.
Nasuwa mi się tylko jedna uwaga, którą powinnam przekazać raczej organizatorom takich imprez – należy wyraźnie powiedzieć od której do której przyjmuje wróżbita (nasze możliwości i głosowe, i energetyczne są ograniczone, a „praca w energiach” jest wyjątkowo wyczerpująca i stresogenna) i że osoba, która chce się o coś spytać – może zadać tylko jedno pytanie, bo kolejka obliguje…


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Lena Tall
Lena Tall
autor: Lena Tall, odwiedzin: 4798
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.