Heart_5
49679 2014-02-20 73

Jak uwieść każdy ze znaków zodiaku?

Baran (21 Marca – 19 Kwietnia)
Gdy nadchodzi czas zalotów, Baran chce abyś był odważny i zdecydowany. Nie pytaj o pozwolenie na pocałunek – w dogodnym momencie po prostu ofiaruj mu zapierające dech w piersiach, namiętne spotkanie waszych ust. Im bardziej zdecydowanie się za niego zabierzesz, tym lepiej. Barany są również bardzo podatne na komplementy. Ten typ lubi słuchać o tym, że jest najbardziej seksowną osobą w pomieszczeniu. Jeśli dopiero co poznałeś Barana, nie wahaj się wchodzić z nim w dyskusje – taki intelektualny pojedynek działa na nie jak prawdziwy afrodyzjak.
Jeśli zaś jesteś zodiakalnym Baranem, twój sposób uwodzenia jest szybki, pewny i uroczy. Lubisz robić pierwszy ruch, a twoje bezpośrednie podejście zazwyczaj przynosi bajeczne rezultaty. Umiesz docenić znaczenie pierwszego pocałunku i masz tę technikę doskonale opanowaną.


Byk (20 Kwietnia – 20 Maja)
Wyścig o serce Byka pomoże ci wygrać spokój oraz opanowanie. Ludzie spod tego znaku lubią cieszyć się fazą zalotów w związku. Byczki uwielbiają też prezenty. Na pierwszej randce koniecznie pojaw się z bukietem kwiatów lub jakąś inną, przepiękną oznaką twego uznania dla ich osoby. Subtelny bukiet wody kolońskiej czy perfum zadziała jak magnes na Byka, jako że ten znak jest szczególnie wrażliwy na zmysłową stymulację. Jeśli znasz się na żartach, i to tych dwuznacznych, nie ukrywaj tego. Nic nie działa tak na nastrój Byk, jak pikantny dowcip.
Jeśli zaś sam jesteś spod znaku Byka, lubisz uwodzić ludzi za pomocą subtelnych słów, zachęcających pieszczot i hojnych gestów. Twój talent do prezentów i obdarowywania innych nie ma sobie równych, a słodki i delikatny głos również nie powinien uszczuplić twoich szans na podbój serc.

 

Bliźnięta (21 Maja – 20 Czerwca)
Najszybsza droga do sypialni Bliźniąt wiedzie przez mózg. Osobę spod tego znaku zodiaku poproś o polecenie czegoś do czytania – Bliźniaki uwielbiają, gdy prosi się je o radę w sprawach intelektualnych. Jeśli posiadasz specjalistyczną wiedzę w jakiejś dziedzinie, w dogodnym momencie przywołaj ją w rozmowie. Ludzie urodzeni pod tym znakiem szalenie ciągną do ekspertów – im bardziej też niejasny i zawiły temat rozmowy, tym lepiej. Jeśli Bliźnięta wspomną o swoim najnowszym hobby, koniecznie poproś je o instruktarz w tej dziedzinie. Nic tak nie nastraja pozytywnie tego znaku jak chwalenie się ich wiedzą.
Jeżeli sam jesteś spod znaku Bliźniąt, jesteś mistrzem flirtowania. Uwielbiasz wyzwania w których masz szansę na pokonanie kogoś mądrą uwagą. Jedną z twoich ulubionych zagrywek jest otrząśnięcie drugiej osoby z jej złudnych wyobrażeń, gdyż może to stanowić świetny pretekst do nawiązania fizycznego kontaktu, chociażby poprzez subtelne i „pocieszające” dotknięcie ramienia twego wybranka.

 

Rak (21 Czerwca – 22 Lipca)
Ze względu na patronującą im w astrologii planetę, te Dzieci Księżyca charakteryzują się miękkim sercem. Jeśli pragniesz utorować sobie drogę do sypialni tego znaku, pokaż im swoją wrażliwą stronę. Okaż swoje zainteresowanie w miłosierdziu czy działalności na rzecz innych, szczególnie tych dotyczących dzieci. Potajemnie Raki kochają być traktowane jak niemowlęta, którymi można się opiekować, a więc jest to świetny pretekst do tego by np. przygotować dla nich domowy posiłek. Pamiętaj, aby jednocześnie przygasić nieco światła i puścić romantyczną muzykę w tle… Rak bardzo łatwo reaguje na romantyczną atmosferę. Jeśli planujesz zagiąć parol na kobietę-Raczka, wpierw zapytaj o pozwolenie, zanim ją pocałujesz. Jeśli zaś umawiasz się z mężczyzną Rakiem, zrób pierwszy krok, a później przeproś za bycie tak odważną.
Jeżeli to ty jesteś zodiakalnym Rakiem, twój styl uwodzenia charakteryzuje się delikatnością i troską. Subtelne ucałowanie łez spływających po policzku drugiej osoby często stanowić może wstęp do kochania się. Jeśli chcesz uczynić kogoś niewolnikiem twojej miłości, przynieś pod drzwi jemu albo jej czekoladowe ciasto. Twoja ofiara będzie zapadała się w pożądanie głębiej i głębiej z każdym jego kęsem.

 

Lew (23 Lipca – 22 Sierpnia)
Kiedy pragniesz uwieść Lwa, skup się na tym znaku niczym laser. Komplementuj sposób, w jaki się ubiera, je i oddycha. Traktuj jego albo ją w najlepszy, możliwy sposób we wszystkim, czy chodzi tu o stolik na środku sali w drogiej restauracji na mieście, czy o wybór miejsca na koc podczas wiosennego pikniku na leśnej polanie. Gdy przygasną już światła, przejedź delikatnie palcami przez grzywę Lwa. On lub ona będą wręcz mruczeć z rozkoszy. Wyszeptaj do ucha jemu bądź jej kilka słów pochwały podczas waszej gry wstępnej, a sam akt miłosny nie tylko rozpocznie się namiętnie, ale również doprowadzi was do wybuchowego końca.
Jeśli jesteś zodiakalnym Lwem, posiadasz naturalnie uwodzicielską osobowość. Dla ludzi jest prawie niemożliwym oprzeć się twemu urokowi, szczególnie gdy pozwalasz sobie na traktowanie kogoś wręcz po królewsku. Ofiarujesz swemu obiektowi pożądania wszystko to, co najlepsze, aż w końcu dotrzesz do ostatniej, wspólnej bazy…


Panna (23 Sierpnia – 22 Września)

Gdy uwodzisz Pannę zodiakalną, czystość będzie w tym wypadku zdecydowaną cnotą. Upewnij się, że twe prześcieradła są świeżo uprane zanim zdecydujesz się zrobić w nie wspólny skok. Dobrym pomysłem jest również zadbanie o to, że sam jesteś odpowiednio przygotowany. Nic tak nie nakręca Panny jak zapach wyszukanego, zabarwionego nutką francuskiej woni mydła. W sumie możesz też zaproponować wzięcie wspólnej kąpieli jako pretekst do kochania się… Jeśli masz problem z samym zaproszeniem Panny na randkę, poproś jego albo ją o pomoc w ogarnięciu twego biurka, korektę listu lub szukaniu kluczy. To świetny sposób na przełamanie pierwszych lodów z tym zorientowanym na usługi znakiem zodiaku.
Jeżeli Panna to twój znak zodiaku, masz gustowny i subtelny styl uwodzenia. Umiejętność przewidywania i wczuwania się w potrzeby drugiej osoby przyniesie ci niesamowite rezultaty. Jesteś pierwszy, jeśli potrzeba pomóc komuś ubrać płaszcz czy zanieść ciężkie zakupy lub przynieść orzeźwiającego drinka. Twe umiejętności rozmowy również są niczego sobie, więc koniecznie wykorzystaj je na każdym etapie zalotów.

 

Waga (23 Września – 22 Października)
Gdy chodzi o uwodzenie wyrafinowanej Wagi, najlepiej jest przywołać ducha Cary’ego Granta i Audrey Hepburn z filmu „Szarada” (1963 r). Ten znak potrzebuje romansować w wysokim tylu… Wyobraź sobie: szampan i suknia wieczorowa kontra piwo plus czapka baseballowa. Którą z tych opcji wolałaby Waga? One wręcz kochają muzykę, a więc zabranie ich na koncert może być wspaniałym preludium do wspólnej, upojnej nocy we dwoje. Rozsądnym rozwiązaniem wydaje się być też dopracowanie technik całowania, zanim uczyni się pierwszy krok w stronę Wagi. Ten znak chce być kochanym z finezją.
Jako Wadze, na drugie imię jest ci „Uwodzenie”. Potrafisz topić serca swoim oszałamiającym uśmiechem oraz roztańczonymi oczami i roztrzepanymi rzęsami. Jesteś także świetnym słuchaczem… co może być niezwykle uwodzicielskie. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się zaprosić kogoś do domu, zapytaj po prostu co najbardziej inspiruje tę osobę a następnie wysłuchaj jej uważnie. Potem zaserwuj kieliszek dobrego, czerwonego wina, podczas podawania którego twe palce subtelnie musną dłoń wybranka i zachęcą go do nawiązania gry wstępnej…

 

Skorpion (23 Października – 21 Listopada)
To nie lada wyzwanie, uwieść tajemniczego Skorpiona, ponieważ ciężko jest odgadnąć reakcje tego znaku zodiaku. Nie denerwuj się, jeśli twe kroki spotykają się z nieodgadnionym uśmiechem czy enigmatycznym milczeniem… to po prostu własna forma uwodzenia Skorpionów. Dobrym, pierwszym ruchem będzie wzięcie dłoni Skorpiona podczas seansu filmowego w ciemnej sali kinowej, oraz delikatne badanie śladów na wnętrzu jego lub jej dłoni. Z osobą spod tego znaku kochaj się w milczeniu i skupieniu, pozwalając swemu ciału wyrażać namiętność i oddanie, a gdy przyjdzie właściwy moment, puść wodze fantazji i nie ograniczaj się w swych erotycznych zamiarach...
Jeśli zaś to ty urodziłeś się pod znakiem Skorpiona, jesteś mistrzem uwodzenia. Kochasz rozbierać ludzi swoim spojrzeniem. Większość z nich reaguje pozytywnie na twoje intensywne skupienie na ich osobie. Od czasu do czasu owszem, ktoś może się obrazić, ale to doda tylko wyzwaniu więcej pikanterii i podniecenia. Jedną z twoich ulubionych technik uwodzenia jest skłanianie ludzi do wyjawiania Tobie ich ukrytych pragnień, fantazji czy perwersji, co skutecznie podgrzewa atmosferę między wami, tworząc pierwszą nić intymnej więzi...

 

Strzelec (22 Listopada – 21 Grudnia)
Strzelce łatwo uwieść poprzez poczucie humoru. Jeśli chcesz zapoznać się z sypialnią Łucznika, opowiedz mu dobry dowcip, przywołaj kilka tandetnych sucharów, nagraj mu się w zabawny sposób na sekretarkę w telefonie. Perspektywa uprawiania miłości w plenerze zawsze zachwyci Strzelca. Zaproś go więc na wycieczkę kempingową i upewnij się, że wziąłeś podwójny śpiwór. Kolejną, lecz nie ostatnią cechą ludzi urodzonych pod tym znakiem zodiaku, jest ich wrażliwość w obrębie ud i pośladków. Figlarny Strzelec stanie się zabójczo poważny, gdy skupisz się na tych jego strefach intymnych…
Jeśli sam jesteś Strzelcem, masz w sobie zabawną technikę uwodzenia. Wyrażasz swe zainteresowanie drugą osobą poprzez delikatne szarpnięcie jej za włosy, naśladowanie czyjegoś sposobu mówienia oraz sprzedanie kilku kuksańców w żebra. Łatwo jest ci uwodzić ludzi określanych jako gaduły poprzez okazywanie im twej wiedzy o odmiennych ludziach i kulturach. Twoje umiejętności opowiadania różnych historii są również niezwykle kuszące, a najważniejszą techniką, którą powinieneś się posłużyć podczas uwodzenia, to udowodnienie drugiej osobie, że w łóżku Strzelec zasługuje w pełni na miano ognistego znaku zodiaku...

 

Koziorożec (22 Grudnia – 19 Stycznia)
Dostojny Koziorożec może być dość zastraszający i pozornie zimny, jeśli idzie o sferę seksualną. Możesz być jednak pewien, że ten seksowny znak zodiaku wart jest uwiedzenia. W przypadku Koziołków najlepiej sprawdza się zdecydowane podejście do ich osoby. Ogranicz wasze pierwsze zbliżenie do przeciągłego i namiętnego pocałunku. Później zaś, gdy spotkacie się następnym razem, pieść plecy, szyję i ramiona Koziołka, wywierając na nie stały i jednolity ucisk. Pozwól sobie na zagranie taktyczne i wycofaj się, gdy Koziorożec będzie błagał cię o dokończenie tego, co zacząłeś. W głębi duszy bowiem ten znak wie, że to, co najlepsze w życiu, jest warte aby na nie poczekać… Samo zagranie na ambicji i wyniosłości Koziorożca poprzez skomplementowanie jego perfekcyjności oraz czynów na płaszczyźnie zawodowej, może również przynieść szybkie i nieoczekiwane rezultaty…
Jeżeli jesteś spod znaku Koziorożca, uwodzisz innych poprzez wyrażanie pewności siebie. Zdecydowany i pewny siebie sposób, w jaki zamawiasz wino, dyskutujesz o polityce czy streszczasz filmy niemal zawsze przynosi spektakularne wyniki. Dosyć często ludzie boją się powiedzieć ci „nie”, tylko dlatego, że jesteś tak doskonały i majestatyczny...

 

 

Wodnik (20 Stycznia – 18 Lutego)
Jeśli chodzi o seks, Wodnik może okazać się twardym orzechem do zgryzienia. Jeżeli zapragniesz uwieść osobę spod tego znaku zodiaku, spróbuj troszkę niekonwencjonalnego podejścia. Powiedz, że prowadzisz badania dla kliniki zdrowia seksualnego i potrzebujesz pomocy w pewnym nowatorskim eksperymencie. Oświadcz Wodnikowi stanowczo, że w imię przyjaźni z nim gotów jesteś zrezygnować z relacji opartej na fizyczności. Im więcej niecodzienności i niestereotypowości okażesz Wodnikowi, tym bardziej okaże się on zainteresowany twoją osobą. Wszystkie osoby spod tego znaku bowiem posiadają buntowniczą naturę. Ośmiel więc kochanka-Wodnika do tego, by to on cię pocałował jako pierwszy, w najmniej oczekiwanym momencie czy sprzyjającej sytuacji. Ta nutka niekonwencjonalności zadziała na Wodnika jak prawdziwy magnes…
Jeśli tobie patronuje znak Wodnika, uwodzisz innych poprzez zgrywanie buntownika i rebelianta. Im bardziej na luzie się zachowujesz, tym łatwiej będzie ci przyciągnąć romans. Lekceważące uwagi również pomagają zwabić ci kandydatów w twą sieć intryg. Zewnętrzni obserwatorzy bowiem mogą uznać twój zagorzały indywidualizm jako bardzo uwodzicielski a w przypadku mężczyzn Wodników, kobiety mogą wręcz zakochać się w typie nonszalanckiego, chodzącego własnymi ścieżkami samca…

 

Ryby (19 Lutego – 20 Marca)
Gdy zapragniesz uwieść Rybkę, zabierz ją lub jego do innego całkiem innego świata. Zaproś swoją ulubioną Rybę do podziwiania nieba przez twój teleskop lub pozwól jej poprzyglądać się twemu domowemu akwarium z kolekcją egzotycznych ryb i roślin. Uczyń swój ruch jak tylko Ryba zaangażuje się w wykonywanie danej czynności, absorbującej jej uwagę. Szybki pocałunek w tył szyi zaprowadzi was tylko do większych i jeszcze lepszych doznań. Osoby spod znaku Ryb mają wiele stref erogennych, wliczając w to niesamowicie wrażliwe stopy. Przyjacielski masaż stóp może więc nieoczekiwanie wzniecić gorące płomienie pożądania i nieoczekiwanie, nie wiedzieć kiedy przerodzić się w grę wstępną...
Jeśli sam jesteś Rybą, masz w zwyczaju uwodzić ludzi poprzez swą niesamowitą umiejętność intuicyjnego wczuwania się w ich uczucia. Ludzie czują się akceptowani i docenieni w twej obecności i zazwyczaj chętnie przyjmują perspektywę znalezienia się w twoim łóżku. Twój talent do umiejętnego dobierania słów jest również ekstremalnie uwodzicielski… Ty po prostu wiesz co powiedzieć i kiedy to powiedzieć, a gdy zaś przychodzi czas na czyny, jednym tylko namiętnym pocałunkiem potrafisz wynieść ukochaną osobę w krainę fantazji, niebieskich migdałów i bajkowych doznań cielesnych...

 

 

Tłumaczenie: Gabriel Aleksander
Na podstawie artykułu: http://product.tarot.com/articles/bysign/seductionbysign.php


, odwiedzin: 49679
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.