Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

ARTYKUŁ

5641 Beata Olszewska 2008-11-20 24

Aniołom Mówił o Tobie

Dziedziny:
 
teraz niedostępny

Każdy z nas spotkał na swojej drodze anioły, istoty stworzone przez Boga współistniejące i współdziałające z człowiekiem, w sklepie na półce, w wierszu, w przyjaznym człowieku, we śnie i na jawie.” Anioł jest możliwy, bo jakże żyć pomiędzy niebem a ziemią, bez złotej nitki, która podtrzymuje świat” napisał ks. J. Sochoń.
Możemy je obdarzyć pełnym zaufaniem, powierzyć swoje problemy, prosić by wstawiły się za nas u Boga. Są pośrednikami dźwigają w swoich koszach nasze problemy, przychodzą z darami. Przesyłają boskie światło tam, gdzie zostały wezwane i gdzie są potrzebni. Czynią zawsze to, czego pragnie Bóg, i wkraczają do działania tylko wtedy, kiedy człowiek o to poprosi. Każdy z nas ma swój dialog z aniołem. Ja chciałabym zaproponować kilka sposobów powierzenia siebie, swoich problemów opiece anielskiej.
Stałym elementem rytuału będzie świeca, kadzidło, specjalna lub przyjemna „dla ucha” muzyka ( ja używam gongów tybetańskich). Powierzenie się anielskiej opiece.


1) Zapal białą lub woskową świecę, lub świecę w kolorze chóru, do którego należy twój anioł stróż. Zapal kadzidło. Jeśli możesz to włącz muzykę, lub podnieś wibrację gongiem. Poczekaj 5 min. Przywołaj anioła stróża, pozdrów go, podziękuj za opiekę własnymi słowami, poproś o opiekę na najbliższą przyszłość, jeśli możesz ofiaruj mu dobry uczynek w dniu dzisiejszym. On strzeże i opiekuje się Tobą, ty możesz zrobić to samo dla innego człowieka. Słuchaj głosu serca, przemawiaj też sercem.


2) Każdy z nas zna modlitwę do Anioła: „Aniele stróżu mój, ty zawsze przy mnie stój…” ja chce zaproponować modlitwę irlandzką do anioła stróża na różne potrzeby przeze mnie modyfikowaną:
„Aniele Boży, dla mnie wyznaczony od Ojca miłosierdzia jako stróża nad trzodą świętych, zatocz wokół mnie koło w tej nocy. Odpędź ode mnie wszelką pokusę i niebezpieczeństwo. Ocal mnie w morzu bezbożności. Ocal moją maleńką łódkę. Strzeż jej po wszystkie czasy. Bądź jasnym płomieniem przede mną, bądź gwiazdą przewodnią nade mną, bądź równą ścieżką pode mną i miłym pasterzem ze mną w tym dniu, dzisiaj i w każdej godzinie.”


3) Jeśli kontaktujesz się z swoim aniołem wcieleniowym – Aniołem Kabalistycznym. Zapal świecę w kolorze chóru, do którego przypisany jest ten Anioł. Zapal właściwe kadzidło i rozpocznij medytacje – modlitwę.
„Święty, święty, święty Pan Bóg Zastępów. Pełne są niebiosa i ziemia Chwały Twojej Hosanna na wysokości. Błogosławiony, który idzie w Imię Pańskie. Hosanna na wysokości.”
Pozdrów Boga, anielskie chóry. Pozdrów chór, do którego przynależy twój anioł i twojego anioła., Przeczytaj jeden z psalmów(23, 91, 135, 137, 148) lub werset psalmu przypisany twojemu aniołowi. Wezwij go słowami „ O święty Aniele……, Ja ………. Wzywam Cię przez święte Imię Jahwe otocz mnie w dniu dzisiejszym swoimi skrzydłami, bo słabym jestem człowiekiem, udziel mi wskazówek, umocnij moje ciało i duszę abym był/a zaradny/a w każdej sytuacji i o każdym czasie. Postaw na mojej drodze dobrych ludzi.( Jeśli masz ważne sprawy i szczególną prośbę to dobry moment by poprosić tego Anioła o pomoc).
Przyjmij modlitwy moje Aniele…….. i z miłością zanieś je przed Majestat Pana, który jest dawcą wszelkiego dobra, a ja uwielbię święte Imię jego po wszystkie dni mego życia. Dziękuję za opiekę, za pomoc. Amen.”
Pozwól świecy palić się przez 5min. Następnie zgaś ją (nigdy nie zdmuchuj).

 

Jeśli nie wiesz Jak na imię ma twój Anioł wcieleniowy, wyślij SMS o treści WRO.148 Wpisz anioł i swoją datę urodzenia. Otrzymasz podstawowe informacje potrzebne by z nim się kontaktować.
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji wyślij e-mail, który wycenię na 5 zł i otrzymasz obszerną odpowiedź zawierającą opis anioła, chóru, do którego należy, czym się zajmuje, jak się z nim kontaktować.

 

Rytuał do Anioła Aniela z Chóru Dominacji
Rytuał ten możesz wykonywać, aby uzyskać pomoc w trudnej sytuacji finansowej, aby uwolnić się z negatywnych wpływów, przerwać ciąg bezskutecznych działań.
Potrzebne będzie pięć prostych czerwonych świec, gałka muszkatołowa, węgiel do spalania ziół. Najlepiej rytuał wykonać od pełni do nowiu, ale nie jest to konieczne. Można go powtarzać przez 9 dni. Wykonujemy go o godzinie 12.00. Najlepiej w sobotę.

 

Ustaw świece w rzędzie i zapal je lewą ręką. Na rozpalony węgiel wrzuć dużą szczyptę świeżo zmielonej gałki muszkatołowej. Stań twarzą w kierunku wschodu.

 

Pozdrów anioły Hymnem „ Święty, święty, ……….” Następnie wypowiedz głośno:
Niech będzie Bóg uwielbiony i święte Imię Jego. Niech będą pozdrowione wszystkie Zastępy Aniołów i Chóry Mocy i wszyscy święci. Niech będzie pozdrowiony anioł Aniel. „Boże zastępów, odnów nas, rozjaśnij oblicze Twoje, a będziemy zbawieni” (Psalm 80:8). O święty aniele Anielu, Ty, który przerywasz krąg, którego Pan powołał, abyś niósł pomoc tym, którzy się do Ciebie zwracają.


Ja …..(imię) wzywam Cię przez święte imię Tetragramaton Sabaoth, wysłuchaj mnie! Proszę Cię wyproś u Boga Ojca łaskę…..(tu wstaw prośbę)
Proszę, aby Pan miłosierny odmienił mój los i pozwolił żyć godnie.
Pukam do drzwi Twoich Boże wszechmocny. Ty powiedziałeś „Wołaj do mnie, a odpowiem ci” i wołam dziś do Ciebie Panie z bólem serca. Pomóż, bo Tobie ufam i Twój jestem na wieki.


Aniele Anielu przyjmij modlitwy moje, z miłością zanieś je przed Majestat Pana. Umocnij mnie w cierpliwości i wytrwałości. A Ja …. W podziękowaniu obiecuję, że będę wspomagać ubogich w każdy możliwy sposób. Amen
Niech świece dopalą się do końca, jeśli rytuał będziesz odprawiać przez 9 dni z rzędu niech palą się jeszcze 5 – 10 min.
Gałkę muszkatołową spalaj wtedy, gdy będziesz zmęczony, gdy będzie brakować Ci energii do działania i pieniędzy portfelu.

 

Powodzenia

 


Beata Olszewska, odwiedzin: 5641
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.