Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

11084 Noma 2013-06-20 103

Horoskop klasyczny na lipiec 2013

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Horoskop klasyczny na lipiec 2013 opracowała Noma

 


Baran
Miesiąc zmian i zawirowań życiowych. Będziesz musiał nauczyć się podejmować nowe wyzwania i się ich nie bać.
Miłość: W stałych związkach może zagościć nuda pomyśl o fajnej wycieczce za miasto i wyjedź z partnerem. Kilka chwil z dala od codziennych spraw trochę innych niż zawsze pomoże Wam pokonać codzienna rutynę. Osoby samotne mają szczęście i będą przyciągały nowe osoby. Szansa na nowy związek.
Praca: Czas na nowe szanse i możliwości pod warunkiem, że nie będziesz się bać nowych wyzwań. Możesz w tym miesiącu osiągnąć sukces.
Finanse: Graj w grach losowych masz szanse na wygraną.
Zdrowie: Uważaj na problemy z gardłem.

 

Byk
Wszystko, co masz możesz zawdzięczać swojej ciężkiej pracy. W tym miesiącu nie będzie Ci brakowało determinacji do spełnienia marzeń. Otwierają się przed Toba wszystkie drzwi, które było Ci potrzebne. Od Ciebie zależy tylko, czy w nie wejdziesz, czy też nie.
Miłość: Twój partner zacznie Ciebie irytować. Potrzebna jest Wam poważna rozmowa i możliwość pójścia do przodu. Osoby samotne na imprezie poznają kogoś kto odmieni wasze życie i spełni marzenia. Zakochacie się z wzajemnością. Macie szansę na przeżycie wielkiej miłości.
Praca: Początek nowej pracy, która bardzo Ciebie ucieszy. Będziesz potrafił/a obronić punkt własnego widzenia dzięki czemu pokonasz wszystkich przeciwników.
Finanse: Bezpieczeństwo finansowe oparte na własnych pieniądzach. Będziesz miał/a możliwość nowego źródła dochodu poprzez swoją pracę.
Zdrowie: Uważaj na omdlenia i zacznij więcej odpoczywać.

 

Bliźnięta
Zaczniesz dążyć do równowagi duchowej oraz psychicznej. To dobry czas do przyznania się do swoich błędów i rozpoczęcia wszystkiego od nowa.
Miłość: Nauczysz się swój związek postrzegać jako partnerstwo. Powinieneś uważać na zbyt pochopne ocenianie partnera. Będziesz w tym miesiącu bardzo zazdrosny/a. Nowe znajomości przyniosą Ci zadowolenie.
Praca: Poczujesz się bardzo zadowolony/a ze swojej pracy. Pojawi się szansa na rozwój swojej kariery. Masz teraz bardzo dużą szansę na awans.
Finanse: Dobry czas na spłatę wszystkich zaległych zobowiązań, które spędzają Ci sen z powiek. W tym miesiącu wyjdziesz na prostą.
Zdrowie: Będziesz się w tym miesiącu cieszyć dobrym zdrowiem.

 

Rak
W tym miesiącu będziesz skłonny do ulegania pokusom nad którymi Ci ciężko będzie zapanować. Zapomnisz, które wartości są tak na prawdę ważne.
Miłość: Będziesz chciał/a mieć swojego partnera tylko dla siebie. Uważaj na popadanie z jednej skrajności w druga raz będziesz za bardzo dominujący za chwilę za bardzo uległy. Osoby samotne powinny bardzo uważać na przypadkowe znajomości, które do niczego nie doprowadzą.
Praca: Nie warto robić kariery za wszelką cenę i zapominać o swoich własnych wartościach. Uważaj też na złodzieja w pracy.
Finanse: Masz szansę zrobić duże pieniądze w szybkim czasie jednak nie jest to do końca uczciwe. Uważaj na partnera w interesach, który okaże się zwykłam oszustem.
Zdrowie: Uważaj na uzależnienia a także na bóle głowy.

 

Lew
Pojawią się w Twoim życiu nowe nadzieje i nowe perspektywy. Poradzisz sobie z każdą sytuacją w Twoim życiu.
Miłość: W stałych związkach spokój a także bardzo duża szansa i dobry okres na powiększenie rodziny. Jesteście z partnerem wpatrzeni w siebie jak w obrazek. Osoby samotne poznają nową osobę i wejdą w związek.
Praca: Masz szansę na rozwój kariery i nowe możliwości by Twoja praca była dla Ciebie jeszcze większą przyjemnością. To czas, kiedy masz bardzo dobre pomysły.
Finanse: Dobrze zainwestujesz swoje pieniądze. Z czasem będziesz miał/a bardzo dużą korzyść z tego pomysłu.
Zdrowie: W tym miesiącu możesz się cieszyć dobrym stanem zdrowia.

 

Panna
W tym miesiącu ważna role w Twoim życiu odegrają kobiety. Będziesz miał/a też bardzo dużo wewnętrznej odwagi.
Miłość: Twój związek będzie przechodził czas, kiedy na nowo się do siebie zbliżycie. Nie będziecie się potrafili od siebie oderwać. Osoby samotne mają dobry czas na flirty i romanse.
Praca: Masz wewnętrzne przekonanie o swojej kompetencji. Jesteś też wsparciem w pracy dla innych. Będziesz postrzegany/a jak ktoś kto daje dobre rady.
Finanse: Możesz się cieszyć swoją stabilna sytuacja finansową. Masz szansę w tym miesiącu dobrze zainwestować pieniądze, co na przyszłość da Ci duży zysk.
Zdrowie: Popracuj nad swoją kondycja.

 

Waga
Pojawi się w Twoim życiu wiele sytuacji do wyjaśnienia. Dobrze by było gdybyś przestał/a uciekać w świat marzeń. Ufaj swojej intuicji.
Miłość: Szukasz wielkiej miłości, która odmieni Twoje życie. Osoby w związku zaczną być podejrzliwe i będą posądzały swojego partnera o zdradę, co może doprowadzić między wami do nieprzyjemnych kłótni.
Praca: Uważaj na plotki, które mogą Ci zaszkodzić. Nie jest to dobry czas na zmianę pracy dostaniesz niekorzystną umowę.
Finanse: Nie inwestuj pieniędzy w tym miesiącu, bo wszystko stracisz. Nie jest to również dobry czas dla kredytów i pożyczania pieniędzy.
Zdrowie: Zadbaj przede wszystkim o dobry sen. Nie przemęczaj się i zadbaj o ciepło fizyczne.

Skorpion
Zaczniesz analizować wydarzenia ze swojego życia i pewne sytuacje postanowisz w nim zmienić. Czekają Cię zmiany, które przyniosą Ci ulgę.
Miłość: Pogodzisz się z partnerem i wyjaśnisz wszystkie kwestie sporne, które między wami powstały w ostatnim czasie. Masz szansę na powrót partnera. Postanowicie dać sobie nową szansę.
Praca: W tym miesiącu spokojnie możesz wziąć urlop i wyjechać na wakacje. Zregenerujesz swoje siły i odpoczniesz.
Finanse: W tym miesiącu dostaniesz nagrodę finansową w postaci premii w pracy albo spadku. Będziesz z tego bardzo zadowolony/ a.
Zdrowie: Uważaj na swoje lęki.

 

Strzelec
Zaakceptujesz siebie takim jakim naprawdę jesteś. Zaczniesz się spełniać zawodowo i prywatnie. Ciepło i radość wypełnią Twoje serce.
Miłość: Poczujesz się bardzo bezpiecznie u boku swojego partnera. Zaczniecie się rozumieć bez słów. Osoby samotne na wycieczce poznają kogoś nowego z kim się zwiążą na dłużej.
Praca: Zostaniesz doceniony w pracy. Czeka Cię służbowa podróż z której będziesz bardzo zadowolony/a.
Finanse: Oduczysz się i rozrzutności i bycia skąpym. Zachowasz równowagę w wydawaniu pieniędzy.
Zdrowie: Uważaj na problemy z żołądkiem.

 

Koziorożec
Uważaj na to, co mówisz do drugiej osoby. Zastanów się, czy nie jesteś zbyt ostry/a w ocenianiu. Nie wolno za kogoś decydować. Każdy ma prawo do własnych wyborów i podejmowania własnych decyzji.
Miłość: Twój partner będzie zmęczony tym, że każdą decyzję podejmujesz za niego. Naucz się słuchać drugiej osoby, bo zostaniesz sam/a. Wolne osoby zmienią swój stan związku.
Praca: Skup się na swojej pracy, bo ostatnio ciężko Ci się skupić na zajęciach i masz tendencje do popełniania błędów.
Finanse: Jesteś za bardzo rozrzutny zastanów się nad swoimi wydatkami. Bardziej przemyślanie zacznij wydawać pieniądze.
Zdrowie: Zwróć uwagę na swój cholesterol.

 

Wodnik
Zaczniesz odczuwać większy spokój wewnętrzny dzięki rozmowie z Twoim bardzo dobrym przyjacielem. Odczujesz zadowolenie i z nadzieją spojrzysz w przyszłość.
Miłość: Poznasz nową osobę i będziesz miał dziwne wrażenie, że znasz tę osobę od wieków. Osoby w związkach będą się cieszyły z wypracowanej stabilizacji.
Praca: Zaczniesz szukać nowego zajęcia i bez problemu Ci się to uda, Wymagane od Ciebie będzie zapisanie się do jakiejś szkoły bądź na kurs.
Finanse: Czasami bywa tak, że zysk staje się stratą a strata zyskiem. Nie żałuj cokolwiek się stanie bo w przyszłości obróci się to na Twoją korzyść.
Zdrowie: Za bardzo się wszystkim przejmujesz i cierpisz na nerwobóle.

 

Ryby
Zastanów się nad swoimi słowami. Zbyt często zapominasz, że słowa mają wielką moc. Pamiętaj, że nie tylko pięścią można zabić ale też słowem.
Miłość: Twój partner po ostatnich kłótniach z Tobą zacznie się zamykać na Ciebie i izolować od Ciebie. Powinieneś się zastanowić nad sobą bo w innym przypadku stracisz kogoś kogo kochasz. Osoby samotne są zbyt wymagające i szukają ideału nie prawdziwego człowieka.
Praca: Możesz liczyć na docenię ze strony swojego szefa. Widzi z jakim zaangażowaniem poświęcasz się pracy i jest z Ciebie bardzo zadowolony.
Finanse: Czeka Cię w miarę dobry miesiąc pod względem finansów. Jeśli ktoś ma Ci oddać pieniądze zrobi to właśnie teraz.
Zdrowie: Naucz się odżywiać regularnie i popracuj nad swoją zgagą.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 11084
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.