Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

7041 Tarocistka Agnelya 2013-02-22 53

Czy jesteśmy tolerancyjni?

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Związki gejowskie i heteroseksualne są takie same. Jest tylko jedna różnica - tutaj jest dwóch facetów. Jednak ogólnie rzecz biorąc jest to takie same życie pod każdym względem; tak samo kochają, przeżywają emocje; też dotykają ich zdrady i rozstania. Borykają się z podobnymi problemami i z tym najgorszym- brakiem tolerancji. W Polsce reakcja otoczenia na informację, że ktoś jest gejem przysparza wiele problemów. Często bywa, że od takich osób odsuwają się najbliżsi: rodzice, rodzeństwo; tracą przyjaciół, a niekiedy pracę albo są w niej prześladowani. Największym jednak problemem jest brak tolerancji otoczenia w małych aglomeracjach -nie jest to akceptowane przez społeczeństwo. W większych miastach sytuacja wygląda nieco lepiej jednak nie wszyscy mogą się afiszować oficjalnie swoim homoseksualizmem, ponieważ pełnienie pewnych funkcji w społeczeństwie i bycie homoseksualistą w oczach obywateli byłoby niedopuszczalne, jak również wychowywanie dzieci przez dwóch homoseksualistów.


Chociaż reakcje otoczenia są bolesne, to jednak te osoby próbują funkcjonować, organizują gay Pride Parade po to by zamanifestować, że Oni są pełnowartościowymi obywatelami kraju, mają takie same uczucia i wolno im kochać po swojemu. Wiele gejów to artyści, malarze, poeci i wybitne osobistości ze świata artystycznego; styliści mody, projektanci; Ci ostatni coraz częściej pokazują się publicznie by inni mogli dostrzec w nich zwyczajnych ludzi, a nie tylko stereotypy. Dzięki nim wiele osób ma odwagę przyznać się do swojej inności i nie zmuszać do życia w kłamstwie, a przez to krzywdzić innych.


Dlatego żyjmy i pozwólmy innym żyć po swojemu i nie oceniajmy nikogo przez pryzmat orientacji seksualnej. Pamiętajmy, że orientacja seksualna nie jest kwestią wyboru, to geny odpowiedzialne za budowę i funkcjonowanie części mózgu decydują o orientacji seksualnej i tkwią w ludzkim DNA.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 7041
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.