Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

ARTYKUŁ

17331 Agga Soyala 2008-10-31 28

Wróżby Andrzejkowe

Dziedziny:
 
teraz niedostępny

Witam Kochani, niedługo piękny wieczór Andrzejkowy. Warto byłoby w ten czarowny, pełen magii i mocy dzień uchylić rąbka przyszłości i powróżyć sobie.

 

29.11 oraz 30.11 są datami o wielkiej sile magicznej i niebywałych energiach. Warto więc skorzystać z białej magii a może już za chwilkę spełnią się Wasze marzenia? Specjalnie dla WAS Kochani przygotowałam kilka wróżb, które możecie wykonać sami.

 

1. Wróżenie z liści wiśni - 29.11 zerwać parę gałązek wiśni i wstawić do wody. Jeśli na 24.12 rozpuszczą liście lub zakwitnie to znaczy, że wybranek znajdzie swoją drugą połówkę.

 

2. Podsłuchiwanie - jakie słowa pierwsze tego dnia do nas wpadną. Możemy sobie ułożyć fajny scenariusz. Jeśli usłyszymy pierwsze słowo "nie" to trzeba poczekać na miłość. Jeśli "tak" to spotkamy ukochanego. Można też inne słowa sformułować np. miłość, kochana, dobro itp.

 

3. Pisanie liścików - z imionami, kobiety dla mężczyzn, kładziemy pod poduszkę i rano wyciągamy.

 

4. Palenie wełny - kłębków wełny (symbolizują mężczyznę i kobietę). Co będzie z tym mężczyzną? Ustawiamy w odległości 5cm i podpalamy te dwa kłębki wełny. Jeśli się złączą to będziemy razem. Jeśli odpadną od siebie to nic z tego.

 

5. Gotowanie klusek - z kartoflami. Piszemy różne życzenia albo 3 lub 7. Pierogi robimy albo kopytka i wkładamy w nie karteczki. Gotujemy. Wszystko musi być zjedzone np. kto trafi tę kluskę to się spełni dane życzenie.

 

6. Rzucanie obierek z jabłek - obieramy z jabłka jak najdłuższą spiralę i rzucamy ją przez lewe ramię a z ułożonego wzoru odczytujemy literę imienia ukochanego.

 

7. Sny - robimy tę wróżbę z 29.11 na 30.11, poproście o to aby się obudzić i zapamiętać sen, który przyniesie odpowiedź na Wasze pytanie o MIŁOŚĆ zjedzenie przed snem czegoś słonego, to przyszła miłość poda nam we śnie szklankę wody - kto to będzie?

 

Serdecznie zachęcam do skorzystania !!!

 

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agga Soyala
Agga Soyala
Agga Soyala, odwiedzin: 17331
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.