Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

8144 Noma 2012-04-06 90

Horoskop na kwiecień 2012

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Baran
W tym miesiącu czekają Cie wielkie zmiany. Odetniesz się od związku w którym się męczysz. Zakończysz sprawy, które wpływają na Ciebie źle. Przeanalizujesz swoje życie i z nową nadzieją spojrzysz w przyszłość.


Byk
W tym miesiącu zaczniesz bardzo umacniać swoją pozycję w pracy. Musisz troszkę popracować nad swoim związkiem jeśli wkradła się do niego rutyna. Możesz odczuwać zmęczenie. Zwolnij tempo pozwól sobie na odpoczynek.


Bliźnięta
W tym miesiącu odnowisz znajomość z przeszłości. Przypadkowe spotkanie doprowadzi do powrotu uczuć do kogoś z przeszłości. Posprawdzaj swoje rachunki, bo coś możesz przeoczyć. Czekają Cię liczne zaproszenia na imprezy towarzyskie.


Rak
Zaczniesz wspominać dawne znajomości. Pojawi się u Ciebie chęć spotkania z kimś z przeszłości. Jeśli w tym miesiącu masz do zaliczenia jakieś egzaminy pójdą Ci bardzo dobrze. Odczujesz zadowolenie ze swoich spraw zawodowych.


Lew
Ten miesiąc minie Ci bardzo szybko. Bardzo dużo informacji oraz ciągłych spotkań. Poznasz kogoś na imprezie z kim dojdzie do flirtu. Czeka Cię niedaleka podróż z której wrócisz wypoczęty i zadowolony. Uważaj na wydatki.


Panna
W tym miesiącu uważaj na nieszczerych ludzi oraz na złodzieja. Zadbaj również o swoje zdrowie ponieważ poczujesz się osłabiony. Razem z partnerem wyjaśnicie sobie sytuacje konfliktowe, które narosły w ostatnim czasie.


Waga
Ten miesiąc przyniesie Ci zmiany w spojrzeniu na partnera. Zrobisz się bardzo podejrzliwy i zaczniesz szukać dziury w całym. Z tego powodu wynikną konflikty. Ty natomiast będziesz wolał uciec w pracę niż zastanawiać się jak to załagodzić.


Skorpion
Miesiąc bardzo ruchliwy. Czeka Cię zmiana otoczenia. Krótki wyjazd, który da Ci bardzo wiele radości. Poznasz kogoś podróży, kto bardzo Ci się spodoba. Możliwa podróż służbowa. Dodatkowe pieniądze, które wpadną Ci za dobrze wykonaną pracę.


Strzelec
W tym miesiącu będziesz tryskał dobrym humorem. Twoje plany zrealizują się. Nawiążesz nowe znajomości, które okażą się bardzo owocne na przyszłość. W stałych związkach rutyn, która może doprowadzić do rozstania.


Koziorożec

Ten miesiąc będzie bardzo korzystny pod względem spraw zawodowych oraz finansowych. Możliwy awans, który okaże się bardzo atrakcyjny pod względem finansowym. W związkach spokój i harmonia.


Wodnik
Zaliczysz egzaminy bez najmniejszego problemu. Otworzą Ci drzwi do kariery o której od dłuższego czasu marzyłeś. Porozmawiasz z partnerem dojdziecie do wspólnych kompromisów. Na nowo będziecie potrafili sobie zaufać.


Ryby
Inaczej spojrzysz na swojego partnera. Zaczniesz się obawiać, że to, co wydaje się na zawsze może być tylko na chwilę. Postanowisz bardziej dbać o swoją drugą połowę. W sprawach finansowych zmienne szczęście.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 8144
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.