Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

8857 Noma 2012-02-28 80

Horoskop na marzec 2012 r.

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Baran
Marzec to czas wspomnień dla Ciebie, powrotu do dzieciństwa. Możesz przypominać sobie swoje dawne miłości, piękne chwile z przeszłości. Jeśli wspomnienia wykorzystasz pozytywnie, by znaleźć w nich potwierdzenie siebie, swoich osiągnięć, poczujesz radość z siebie i wszystkiego, czego doświadczyłeś/aś. W przeciwnym wypadku skoncentrujesz się na wszystkim, co Ci nie wyszło. Nie wpłynie to dobrze na Twój nastrój. Bądź więc uważny, do czego wykorzystujesz przeszłość.


Byk
Otrzymasz wiadomość od kogoś młodego. Będzie miała ona wpływ na Twoje sprawy. Jeśli masz trudności w relacjach z ludźmi, sam jesteś ich przyczyną. Zacznij szanować ludzi bez względu na to, jakie stanowisko zajmują.


Bliźnięta
Ufaj swojej intuicji nawet jeśli będzie to sprzeczne z logiką. Jeśli czekasz na nowe stanowisko, karta ta zapowiada otrzymanie go. W pracy bardzo ważna pomoc kobiet i skorzystanie z niekonwencjonalnych doradców. Oczyść swoje myśli i rozum. Uważaj na poważny romans.


Rak
Dobry czas na marzenia, wyznaczenie nowych celów. Warto przyjrzeć się im by ustalić priorytety. W innym wypadku nic z nich nie wyjdzie. Jeśli podejmujesz jakąś ważna decyzję, bądź uważny, bo podstawy jej podjęcia mogą okazać się czystą iluzją.


Lew
Sprawa wyjaśni się. Nie będzie to jedna łatwe. Musisz jednak umieć się obronić i stanąć po swojej stronie. Nie możesz dać się zastraszać. To symbol asertywności i obrony swoich praw. Przygotuj się tylko.


Panna
Jakieś oszustwo krąży wokół Ciebie. Sam też nie próbuj nikogo okłamać. Nie zaczynaj dużych interesów z nadzieją na duży zysk. Nie unikaj rozmowy, mającej na celu wyjaśnienie zawiłej sytuacji. Po jej przeprowadzeniu poczujesz się lepiej.


Waga
W tym miesiącu pojawi się szansa na znalezienie wewnętrznego bogactwa. Planowane przedsięwzięcie zakończy się sukcesem. Nagroda. Wygrana. Dodatkowe pieniądze.


Skorpion
Okres trudności za Tobą. Teraz czas na zasłużony odpoczynek, krótki wyjazd, jakąś zabawę. Spójrz na Zycie radośniej. Zaproszenie na ślub. Potrzebujesz teraz ciepła, miłości i przyjaźni. Czeka Cie nowy związek.


Strzelec
Musisz sam wiedzieć, co jest ważne dla Ciebie i jakie masz cele. Czas na twórcze projekty Doświadczenia przeszłości już za Tobą. Zacznij żyć na nowo.

 

Koziorożec
Rozwaga; roztropność; dobra kalkulacja; decyzje podjęte po dokładnej analizie posiadanych informacji; zalecenie, żeby niczego nie robić na siłę, spokojnie zebrać siły i przemyśleć następny krok; należy odpocząć i skorzystać z pomocy kogoś, kto ułatwi wyjście z sytuacji; sprawy mogą się rozwiązać bez naszego udziału.


Wodnik

Ciężka praca, dodatkowe obowiązki, skłonność do pracoholizmu, branie zbyt wiele na swoje barki, przeciążenie pracą, obowiązkami, duża odpowiedzialność, potrzeba wypoczynku, zbyt wiele spraw czeka na załatwienie. W partnerstwie może oznaczać bycie w układzie, który nam ciąży, przestał nam odpowiadać, być może jedna ze stron angażuje się dużo bardziej niż druga.

 

Ryby
Najważniejszą sprawą są teraz twoje stosunki z ludźmi, i to te, które mają zorganizowany charakter. Zapewne powinieneś podporządkować się czyjemuś autorytetowi, uznać za swoje prawa, jakimi rządzi się pewna grupa albo instytucja, przyjąć także na siebie obowiązki związane z działaniem w zorganizowanej strukturze. Karta ta często dosłownie oznacza konieczność podjęcia pracy - takiej na etacie, z dobrze określonymi prawami i obowiązkami.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 8857
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.