Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

8190 Noma 2012-02-02 87

Horoskop na Walentynki 2012 r.

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Baran
Dzisiaj do głowy przyjdą Ci nowe pomysły. Jak zbliżyć się do ukochanej bądź ukochanego. Nie będziesz siedział w domu. Dostaniesz zaproszenie na randkę, która będzie dla Ciebie wyjątkowa.

 

Byk
Czeka Cię jakaś Walentynowa podróż z której będziesz bardzo zadowolony. Spełnią się Twoje marzenia dzięki, którym odzyskasz swoją pewność siebie. Wieczór spędzisz romantycznie w świetnym nastroju.

 

Bliźnięta
Ten dzień przyniesie tęsknotę za dawna miłością. Na ta chwile nie czujesz się spełniony czegoś w Twoim życiu brakuje. Nie spiesz się z ważnymi decyzjami na nie przyjdzie pora. Wieczór minie bez większych uniesień.

 

Rak
Dzisiejszy dzień będziesz chciał, by minął jak najszybciej. Wszystko Ciebie będzie irytowało. Nie będziesz w nastroju na romantyczne uniesienia, będziesz miał ogromną ochotę pobyć sam.

 

Lew
Dzień minie Ci bardzo dynamicznie. Czeka Cię niesamowita przygoda. Bardzo udana randka. Będziesz szalał i się bawił. Dzień spędzisz wraz ze swoją ukochana osobą, która jest bardzo dal Ciebie ważna.

 

Panna
Dzisiaj postanowisz się upić i zaszaleć. Stanie się tak dlatego, że pokłócisz się z partnerem i nie będziesz mógł wysiedzieć w domu. Uważaj ponieważ czarne chmury zwisną nad Twoim związkiem.

 

Waga
Jeśli masz ochotę komuś w dniu dzisiejszym wyznawać miłość wstrzymaj się z tym ponieważ bardzo się możesz rozczarować. Dzień minie w nerwowej atmosferze.

 

Skorpion
Dzisiaj czeka Cię bardzo udana seks randka. Będziesz szczęśliwy i zadowolony. Dzień będzie dla Ciebie romantyczny i w bardzo miły sposób zostaniesz zaskoczony.

 

Strzelec
Dzień miły, spokojny. Aura dnia będzie sprzyjała romantycznym wyzwaniom, wymarzonym randkom. Ty natomiast spokojny będziesz mógł spędzić go w ramionach ukochanej osoby.

 

Koziorożec
W biegu zaprosisz kogoś na randkę, która z biegiem czasu może przerodzić się w poważny związek. Poczujesz ogromną chęć ustatkowania się i założenia rodziny.


Wodnik

Dzień minie Ci pracowicie a Ty zamiast gorącej randki będziesz wolał go spędzić w pracy. Dla Ciebie walentynki to kolejny dzień w roku a miłość można okazywać sobie każdego dnia.

Ryby
Poczujesz ogromną potrzebę zalegalizowania związku. Nic dla Ciebie nie będzie ważniejsze od Twojego partnera, któremu postanowisz w niecodzienny sposób pokazać co do niego czujesz.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 8190
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.