Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

7974 Noma 2012-01-19 84

Niesprawdzone wróżby

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Karty to nie wyrocznia. Bardzo często pokazują nam trafne sytuacje, opisują ludzi ale przede wszystkim proszę pamiętać, że one pokazują nam drogi. Wybór zawsze w ostateczności zależy od nas samych. Mamy wolną wolę, która pozwala nam o sobie decydować.


Na początku, kiedy zaczynałam wróżyć trafiła do mnie pewna Pani. Przyszła widać było sprawdzić karty. Nie chciała nic o sobie powiedzieć. Standardowo postawiłam jej rozkład ogólny. Kobieta patrzyła na mnie z nie dowierzeniem. Karty pokazały osobę samotna, która przede wszystkim chce kochać. Jednak sama do swojego szczęścia stoi sobie na przeszkodzie. Ucieka od miłości. Po paru chwilach zapytała mnie skąd to wszystko wiem. Opowiedziałam jej o swoim darze. Nagle zapytała mnie czy może ona się dowiedzieć coś bardzo ważnego dla niej. Oczywiście się zgodziłam. Miałam postawić jej karty, czy kiedykolwiek jeszcze spotka się ze swoim byłym mężem. Tarot odpowiedział pozytywnie widać było spotkanie. Na twarzy kobiety pojawił się ironiczny uśmiech. Zero komentarza. Wyszła żegnając się miło. Po kilku miesiącach zadzwoniła do mnie z satysfakcją, że owszem coś w tych kartach widziałam ale jeśli chodzi o spotkanie z jej byłym to ono nie doszło do skutku, bo ona sama nie chciała. Pomimo, że go kocha nadal. Na co ja jej powiedziałam, że karty pokazują możliwości. Szanse od losu miała ale sama jej nie wykorzystała. Po raz kolejny zamykając się na miłość. Stwierdziła, że gdyby tak ją kochał to walczył by o nią do końca życia a nie odpuścił po kilku próbach. Powiedziałam jej, że jej mąż jeśli walczył to jej pokazywał uczucie ale dopóki ona sama nie pozwoli sobie na wejście w związek nikt ją do tego nie zmusi szanse i okazje ma ale od niej zależy czy z nich skorzysta.


Ta historia moi mili chciałam by uzmysłowiła wam, że karty to nie wyrocznia. Wy sami decydujecie na to czy wpuścicie do swojego życia te dobre chwile, czy też pozwolicie im odejść. Żadne karty nie mają mocy sprawczej, by za Was decydować. Jeśli wychodzi wam droga a wy podejmiecie inną decyzję to pamiętajcie, że właśnie ten wybór może odmienić cały wasz los.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 7974
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.