Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

10052 Noma 2011-12-07 81

Horoskop miłosny na 2012 rok

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Baran
W tym roku poznasz wiele nowych osób. Widać przy Tobie liczne przygody. Częste randki. Dostaniesz wiadomość od kogoś z kim się dawno nie widziałeś. Świadomie wybierzesz partnera z którym będziesz chciał się związać na stałe. Sprecyzujesz swoje własne pragnienia. Odczujesz ogromną potrzebę bycia osobą ważna dla partnera.

 

Byk
W tym roku Zycie uczuciowe się ustabilizuje. Poczujesz się bezpieczny. Będziesz wolny od napięć oraz niepokojów. Dobra porozumienie z partnerem. Jeśli przechodziliście kryzys wszystko sobie wyjaśnicie i pogodzicie się. Zachowasz równowagę w dawaniu i braniu. Rok bez start możesz być spokojny. Sprawy sercowe ułożą się pomyślnie.

 

Bliźnięta
W tym roku odczujesz ogromną potrzebę jak i dawania tak i przyjmowania miłości. Zmiany w Twoim życiu będą na lepsze. Początek miłości, bądź odnowienie uczuć. Partner będzie inspirował Ciebie na każdym kroku. Będziesz zadowolony i optymistycznie będziesz patrzył na przyszłość. Uważaj na ciąże. Ten rok w uczuciach przyniesie dobre nowiny.

 

Rak
W tym roku ktoś nowy pojawi się w Twoim życiu. Narobi dużego zamieszania i odejdzie. Jeśli jesteś w związku czarne chmury nad wami zapanują. Możecie się kłócić z by6le powodu. Nie będziecie potrafili się zrozumieć. Czas będziecie woleli spędzić samemu niż z partnerem. Dlatego wykorzystaj go pozytywnie i zastanów się czego chcesz.


Lew
W tym roku przejmij inicjatywę i umów się z osobą, która od dawna Ci się podoba. Bardzo prawdopodobne, że okaże się Twoim docelowym partnerem. Będziesz miał dużą potrzebę seksu. Pewność siebie wpłynie na Twoją korzyść. Samotność w tym roku Cię nie czeka a spełnienie uczuciowe.

 

Panna
Ten rok będzie sprzyjał wspomnieniom. Będziesz tęsknił za tym, co już minęło bezpowrotnie. Spotkasz się z kimś z przeszłości. Możliwy powrót od byłego partnera. Dzięki czemu uzyskasz spokój i na nowo poczujesz się bezpieczny. W partnerze w tym roku będziesz szukał oparcia i zrozumienia a także akceptacji.

 

Waga
W tym roku będziesz się musiał liczyć z dość bolesną stratą. Czekają Cie rozstania i powroty, które nie jednokrotnie doprowadzą Cie do płaczu. Będziesz czuł się samotny. Na każdym kroku przeszłość będzie wracała a Ty nie będziesz mógł się z nią pogodzić. Trzymać się kurczowo będziesz minionych rozczarowań.

 

Skorpion
W tym roku Czekaja Ciebie bardzo duże zmiany. Uważaj ponieważ możesz utracić osobę, która tak na prawdę kochasz jeśli nie zmienisz swojego postępowania. Odetniesz się od sytuacji i osób, które negatywnie wpływały na Twój związek. Definitywnie zakończysz długotrwały związek i wejdziesz w coś nowego.

 

Strzelec
W tym roku wykażesz inicjatywę w sprawach damsko męskich. Zaczniesz nowy etap w życiu. Będziesz wybierał między dwoma osobami. Podróż, która bardzo was zbliży do siebie z partnerem. Spotkasz właściwego partnera i będziesz myślał o założeniu rodziny. Jednak prawdopodobnie będzie to osoba z innego miasta.

 

Koziorożec
Spełnią się Twoje marzenia. Intensywnie będziesz się spotykał z kimś kto jest bliski Twojemu sercu. Świętowanie bardzo możliwe, ze w tym roku podejmiesz decyzje o wspólnym życiu, wyjściu za maż czy tez powiększeniu rodziny. Jeśli jesteś samotny w tym roku z cała pewnością zaczniesz nowy związek z osoba poznana na imprezie.


Wodnik
W tym roku uważaj na gorący romans. Uczucie pojawi się nagle nie będziesz w stanie nad nim zapanować. Nowa osoba pochłonie cale Twoje myśli. Dostaniesz nowe wiadomości, które nieoczekiwanie sprawią Ci radość. Zaczniesz znajomość z niezwykłym człowiekiem, który odmieni całe Twoje Zycie.


Ryby
W tym roku czekają Cie romantyczne spotkania. Harmonia w związku. Wzajemna miłość. Znajdziesz wspólny język z partnerem. Wypracujecie wspólny kompromis, który da wam obojgu spełnienie oraz zadowolenie. Podejmiesz ważna decyzje o zmianie swojego statusu cywilnego. Dojdzie do spotkania na, które od dawna czekałeś.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 10052
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.