Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

8195 Noma 2011-11-28 80

Horoskop na grudzień 2011

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Baran
Grudzień dla baranów będzie lekcja by nauczyć się nie tylko wygrywać ale również przegrywać. Przegrana jest tym boleśniejsza, gdy przeciwnik cię oszukał lub gdy był twoim przyjacielem. Ten miesiąc nie będzie dla was najlepszy uważajcie na straty. Osoby samotne mogą zostać uwiedzione i porzucone, ktoś się będzie wami bawił. Natomiast Ci, którzy są w związkach mogą zostać okłamane a nawet zdradzone. Nie podejmujcie pochopnych działań w pracy i niech każdy wasz wydatek będzie przemyślany ponieważ w szale przedświątecznych zakupów możecie za dużo stracić. W żadnym wypadku nie grajcie w gry hazardowe.

 

Byk
Ten miesiąc sprawi drogie byki, że wasze życie będzie biegło w zaskakująco szybkim tempie. Będziecie bardziej podatni niż zawsze na refleksje odnośnie całego swojego życia. Skrupulatnie zapiszecie postanowienia noworoczne. To okres, kiedy będziecie musieli rozliczyć się z przeszłością. Wrócić do starych spraw. Możecie w tym miesiącu dostać wiadomość od osoby dawno nie słyszanej. Samotne byki będą myślały o byłym partnerze. Natomiast te osoby, które są w związku a przechodzą kryzys wzajemnie sobie wybacza. Jednak ktoś z przeszłości o was nie zapomniał i się odezwie. Finanse będą stabilne.

 

Bliźnięta
Ten miesiąc dla osób urodzonych w znaku bliźniaka będzie bardzo szczęśliwy. Ciepło i radość będzie wypełniało wasze serce. Zaakceptujecie siebie takimi jakimi jesteście. Zrealizujecie swoje cele oraz marzenia. Czeka was daleka podróż. Osoby samotne mogą się zakochać. Ci którzy są w związku odnajdą w nim poczucie bezpieczeństwa. Spotkacie się z kimś kogo dawno nie widzieliście. Koniec roku przeżyjecie w szampańskim nastroju. Oduczycie się rozrzutności. Osiągniecie równowagę w wydawaniu pieniędzy. W tym miesiącu czeka Cię wiele zaproszeń towarzyskich. Myśl optymistycznie a spełnią się Twoje marzenia.

 

Rak
Raczki w tym miesiącu będą przygnębione. Odczujecie, że jesteście żebrakami. Nie musi być to w dosłownym znaczeniu. Dzisiejsi żebracy żebrzą nie tylko o pieniądze ale również o miłość, akceptację, seks, dowartościowanie, przyjaźń… są eleganccy, wykształceni, mają pieniądze tylko oni wiedzą, że są żebrakami. Jeśli jesteście samotni bardziej niż wcześniej zacznie wam to doskwierać. Natomiast jeśli jesteście w związku przeżyjecie kryzys. Nie bierzcie w tym miesiącu żadnych pożyczek ani nie pożyczajcie pieniędzy wiele na tym stracicie. Bądźcie ostrożni ponieważ w tym miesiącu możecie zostać oszukani.

Lew
Drogie lwy w tym miesiącu będziecie ciągle w drodze. Możliwa zmiana pracy. Macie przyjaciela na którego zawsze możecie liczyć. Miesiąc upłynie wam w pogodnych nastrojach. Będziecie zadowoleni z życia. Samotne osoby poznają kogoś nowego, kto wywróci wasze życie do góry nogami. Osoby w związkach mogą usłyszeć ważne wyznania, deklarację. Przeżyjecie sielankę. Ten miesiąc minie wam szybko. Możliwe, że nowy rok przywitacie w tropikach na bajecznej wyspie. Wiele waszych marzeń ma szanse się spełnić.

 

Panna
Droga Panno! Pozwól, by świat pokazał Ci drogę. Nie wymuszaj nic na siłę. Finanse poprawią ci się niespodziewanie. Jeśli szukasz pracy uwierz, że czeka gdzieś na Ciebie. Przygotuj się tylko do rozmowy kwalifikacyjnej byś wypadła profesjonalnie. Czeka Cię w tym miesiącu rozwiązanie trudności. Osoby samotne dostana wiele interesujących zaproszeń na randki. Natomiast ci, którzy swoja druga polowe maja obok siebie przeżyją czas spokoju oraz miłości. To dobry czas na planowanie dzieci oraz zachodzenie w ciąże.

 

Waga
Ten miesiąc przyniesie coś nowego do twojego życia. Teraz wszystko jest w twoich rękach. Masz do dyspozycji, wszystko czego ci trzeba. Jeśli jesteś przed podjęciem decyzji rozważ wszystkie za i przeciw. Możesz mieć super pomysły, które ci pomogą. Bądź na nie uważny i nie ignoruj niczego, co ci przyjdzie teraz do głowy. Nadszedł czas twojego aktywnego działania, satysfakcji z tego, co robisz, zrealizowania planów. Wolne osoby mogą odnaleźć swoją drugą połowę. Natomiast związki będą układały się pomyślnie. Droga wago powinnaś sobie uświadomić swoje cele oraz potrzeby.

 

Skorpion
Nawet w grudniu może zaświecić słońce. Nie zapominaj o tym skorpionie w tym miesiącu. Jeśli chcesz zajść w ciąże jest to dobry okres. Jeśli marzysz o nowym nie wahaj się realizuj swoje plany. Teraz czas na wielkie początki. Czerp mądrość ze swoich doświadczeń z przeszłości. One są najlepszą wskazówka. Osoby samotne będą miały duże powodzenie. Wiele randek w tym miesiącu was czeka. W partnerstwie natomiast radość, przyjaźń oraz zrozumienie.

 

Strzelec
Grudzień przyniesie ci wiele ruchu oraz zamieszania wokół ciebie. Czeka cię napływ informacji. Musisz podjąć konkretne kroki. Zadbaj o swój wygląd. Czeka cię zaproszenie na imprezę na której możesz poznać kogoś interesującego. Miła atmosfera podszyta romansem. Osoby w związkach przeżyją romantyczne chwile. Nowy rok przywitacie w szampańskim nastroju.

 

Koziorożec
W grudniu koziorożcu osiągniesz pełną stabilizację jak i materialna tak i rodzinną. Zrealizujesz plany, które przez długi czas były dla Ciebie tylko i wyłącznie nieśmiałymi marzeniami. Wzmocnisz poczucie własnej wartości. Otrzymasz drogi prezent, który przyniesie ci wiele radości. Teraz warto zająć się bliżej rodziną, pogłębieniem relacji zarówno z rodzina jak i z partnerem. Jeśli jesteś samotny możesz kogoś wyjątkowego poznać w podroży.

 

Wodnik
Drogi wodniku! W tym miesiącu możesz odetchnąć z ulgą twoje troski i problemy rozwiążą się. Czekają was zmiany na lepsze. Niezrealizowane potrzeby seksualne dadzą o sobie znać. Warto więc znaleźć stałego partnera czy partnerkę. Jeśli go masz zatroszcz się o odświeżenie związku. Dostaniesz korzystna propozycje w sprawach zawodowych, która znacząco poprawi twoja sytuacje finansowa. Nie wahaj się skorzystaj z niej.

 

Ryby
Ryby w grudniu, które zaliczają ważne egzaminy mogą spać spokojnie poradzą sobie świetnie. Dostaniecie zasłużoną pochwałę za dobrze wykonaną prace. Odniesiecie sukces, możecie zdobyć uznanie. Osoby samotne poczują w końcu, co to miłość, zakochają się bez pamięci. Pozostałe ryby powinny bardziej zatroszczyć się o partnera i przestać się czepiać oczyści to bardzo sytuacje w waszym związku. Sprawy finansowe ułożą się pomyślnie, dostaniecie premię.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 8195
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.