Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

8118 Noma 2011-11-21 78

Romantyczna miłość

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Do mojego gabinetu trafiają ludzie, którzy mają problemy, przychodzą z czystej ciekawości, również i tacy, którzy są szczęśliwi ale chcieliby zasięgnąć opinii kart. W pewien listopadowy wieczór odwiedziła mnie Pani Basia w wieku około 50 lat. Była uśmiechnięta, wyglądała na zadowoloną z życia. Taka też była. Postawiłam jej rozkład ogólny z którego jasno wynikało, że w poprzednich latach łatwego życia nie miała. Pokochała w młodości człowieka z którym nie było dane jej stworzyć rodziny. Pomimo, że bardzo się kochali rozstali się.


Pani Basia ze złamanym sercem postanowiła ułożyć sobie życie. Jednak miłość została przy dawnym ukochanym. Wyszła za mąż za kolegę, urodziła dwójkę dzieci, prowadziła dom. Z pozoru wszystko było idealne. Jednak szczęśliwa nie była. Częste kłótnie z mężem, brak porozumienia nie pozwalały jej cieszyć się życiem. Bez reszty oddała się dzieciom pomimo tego cały czas czegoś jej w życiu brakowało. Swoją tęsknotę za dawną miłością starała się zagłuszyć. Z czasem dzieci dorosły poszły swoją drogą z mężem czuła się coraz gorzej. Dzieliła ich przepaść, której nie byli w stanie pokonać. Nie umieli zbudować mostu porozumienia. Pani Basia coraz częściej myślała o rozwodzie jednak brakowało jej odwagi by to uczynić. Potwornie bała się samotności. Nie wierzyła już, że cokolwiek w jej życiu się może zmienić. Los potrafi być zaskakujący jej dawna miłość wynajęła detektywa i postanowiła ją odnaleźć. Panu Kazimierzowi życie też się nie ułożyło wyszedł nieszczęśliwie za mąż jednak postanowił zawalczyć o swoje szczęście. Odnalazł ukochaną z dawnych lat. Na nowo postanowili dać sobie szczęście, żyć razem. Pani Basia dostała rozwód jednak Pan Kazimierz nie. Stąd jej wizyta w moim gabinecie. Chciała wiedzieć czy wybranek jej serca rozwiedzie się.


Karty pokazały, że pomimo trudności, walki o majątek do rozwodu dojdzie. Powinna uważać ponieważ jego żona nie będzie chciała pozwolić mu odejść i wiele nieporozumień będzie ją czekało z tego powodu. Jednak nie powinna tracić wiary w ciągu dwóch lat karty pokazują, że sprawy się wyprostują i jeśli ona się nie podda spędzą ze sobą resztę swoich dni.


Kobieta wyszła z uśmiechem na twarzy. Po roku przyszła do mnie kolejny raz. Powiedziała, że wszystko się spełniło. Żona Kazimierza nie jednokrotnie próbowała rozwalić ich związek jednak wygrała miłość. Teraz budują dom i planują wspólną przyszłość. Chciała tylko zapytać, czy już może odetchnąć. Karty pokazały, że jak najbardziej. Na prawdziwą miłość warto czekać nawet całe życie i nie tracić wiary…..


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 8118
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.