Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

6146 Noma 2011-11-18 74

Horoskop na listopad 2011

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Horoskop na listopad 2011


Baran
Dla baranów listopad będzie nerwowy. Wiele będzie niejasnych sytuacji. Ukryte sprawy wyjdą na światło dzienne i będą wymagały wyjaśnienia. Trzeba uważać, by za bardzo nie uciekać w świat iluzji, marzeń i fantazji. Samotne barany w tym miesiącu będą poszukiwały wielkiej romantycznej miłości. Natomiast osoby, które są w związku mogą dowiedzieć się o nie miłej tajemnicy, którą ukrywał partner czy partnerka. Należy być uważnym na plotki i tajemnice, które negatywnie mogą wpłynąć na reputację. Jeśli pragniesz zainwestować pieniądze na idealny pomysł czy też pożyczyć je okazjonalnie nie rób tego. W tym miesiącu nie podejmuj sam decyzji ponieważ będzie ona błędna. Pamiętaj, że patrzysz teraz na wszystko jakby pogrążony w ciemności. Przedmioty, ludzie, sytuacje przyjmują kształty, które możesz przyjmować za rzeczywistość, ale one tak naprawdę wyglądają inaczej.

 

Byk
Dla byków listopad przyniesie spokój. Umiejętnie stawicie czoła wszystkim przeciwieństwom losu. Dla osób samotnych ten miesiąc przyniesie nowe, wolno rozwijające się uczucie. Osoby w związku będą mogły cieszyć się zrozumieniem ze strony partnera. Wyjaśnieniem sobie wszystkich niedomówień. Nie zapominaj jednak o potrzebach swojego partnera, wysłuchaj go i postaraj się nie oceniać. Jeśli przeżywasz trudności w związkach, ucz się aktywnego słuchania i prawdziwej komunikacji, tj. budowania zdrowych relacji. Da Ci to dużo radości i spełnienia, gdy Twój związek rozkwitnie. W pracy pojawią się korzystne dla Ciebie zmiany. Jeśli walczysz z przeszłością zrównoważ ją teraźniejszością. Korzystny wpływ dla Ciebie będzie miał teraz kontakt z przyrodą. Samokontrola trybu życia przyniesie spore efekty.

Bliźnięta
Bliźnięta w listopadzie czeka początek nowego etapu w życiu. Zmiany, którym należy się poddać. Grajcie w gry losowe ponieważ możecie wygrać. Osoby samotne mogą wrócić do swojego byłego partnera czy tez partnerki. Ci, którzy są w związku będą miały burzliwy okres pełen nieporozumień. Jeśli bardziej nie zaczniecie dbać o partnera może dość do zdrady oraz rozstania. W pracy uważaj na błędy ponieważ będą Cię one duże kosztowały. W listopadzie nie kupuj nic na konto przyszłych wydatków. Popatrz na siebie i swoje życie z dystansem. Pozwól sobie na odpoczynek. Nie podejmuj pochopnie decyzji. Potrzebować w tym miesiącu będziesz spokoju i odprężenia.

 

Rak
Raki w tym miesiącu będą miały satysfakcje z sumiennie i odpowiedzialnie wykonanej pracy. Odniesiecie sukces finansowy. Fortuna będzie wam sprzyjała. Raki będą bardziej ufne tak jak i dla siebie jak i dla innych. Konsekwentnie będą dążyły do wytyczonych celów. Czekają was dalekie podróże. Osoby samotne w tym miesiącu skupią się na pracy i zarabianiu pieniędzy. Natomiast dla tych, którzy są w związku okres romantycznych chwil.

 

Lew
Lwy w tym miesiącu powinny zejść na ziemię, bo będą miały tendencje do przesadnego marzycielstwa. Zaczniecie bardzo uciekać od realnego świata. Pojawią się przed wami nowe możliwości. Poznacie swoje potrzeby. Osoby samotne będą marzyły o poznaniu idealnej osoby. Natomiast te lwy, które są w związku będą za bardzo idealizowały partnera. Listopad to dobry miesiąc na planowanie. Jednak będziecie mieli problemy z podjęciem decyzji za dużo będzie przed wami możliwości. Czekają was liczne pokusy.

 

Panna
Dla wszystkich urodzonych w znaku panny miesiąc będzie bardzo dynamiczny. Czekają was liczne podróże. Osoby samotne swoją miłość odnajdą w podróży. Ci, którzy są w związku odnowić mogą złożone sobie przysięgi. W pracy czeka was sukces. Wzrost pieniędzy, który bardzo poprawi wasz budżet domowy. Zaufaj w tym miesiącu sobie. Postaw jednoznaczne granice. Określ na, co się godzisz a na, co nie. Jeśli nie słuchałaś do tej pory opinii innych zrób to teraz. Dobrze w tym miesiącu zrobi Ci sport.

 

Waga
Droga Wago nie możesz wziąć na siebie już więcej obowiązków niż wzięłaś. Spełnisz trudne zadania do końca. Potrzebujesz odpoczynku, relaksu. Za dużą odpowiedzialność bierzesz na siebie. W tym miesiącu masz skłonność do pracoholizmu. Osoby samotne w tym miesiącu będą uciekały w prace. Natomiast te wagi, które są w związku zaczną być zmęczone toksycznymi relacjami. Przestanie wam odpowiadać układ w którym angażujecie się bardziej niż ta druga osoba. Umiejętnie będziecie radziły sobie w trudnych sytuacjach. Przypływ sił oraz energii.

 

Skorpion
Skorpiony w listopadzie będą bardzo waleczne. Musisz uważać na oszustów bo wiele możesz przez nich stracić. W tym miesiącu musisz być przebiegły oraz ostrożny jeśli chcesz coś osiągnąć. Uważaj na plotki. Ufaj tylko sprawdzonym osobom. Przyznaj się do błędów, które popełniłeś i dokonaj korekty. Osoby samotne w tym miesiącu postanowią coś zmienić w swoim życiu jednak będą miały trudności z otworzeniem się na druga osobę. Ci którzy są w związku powinny uważać na zdradę.

 

Strzelec
Strzelce w tym miesiącu będą poszukiwały pracy, która stanie się dla nich spełnieniem. Widać przy was uznanie zawodowe. Dużo zyskacie, czeka was premia. Jeśli podchodzisz do egzaminu w tym miesiącu zdasz go. Twoje talenty zostały zauważone i docenione będziesz miał okazję by je zaprezentować. Samotne Strzelce poznają nową miłość. Natomiast ci, którzy są w związku przeżyją idyllę.

 

Koziorożec
Koziorożce będą bardziej żyły w listopadzie przeszłością niż teraźniejszością. Mogą liczyć na wsparcie przyjaciela oraz sukces w przedsięwzięciach. Przyjmiecie solidna postawę do działań. Pogodzicie się z przeszłością. Wyznaczycie sobie cel życiowy. Przed wami podróż. Osoby samotne przeżyją przelotny flirt. Natomiast Ci, którzy są w związku mogą ulec zaślepieniu i po drodze zgubić partnera, który nie dorówna kroku. Jedna w tym miesiącu macie ochronne sił wyższych i nie powinniście popaść w większe kłopoty.

 

Wodnik
Dla Wodników listopad przyniesie duże korzyści materialne. Owocnie zrealizujecie swoje plany oraz zamierzenia. Początek dobrego okresu finansowego. Odczujecie spełnienie oraz satysfakcję. Czekają wasz zmiany na lepsze. Podpiszecie w tym miesiącu ważne dokumenty. Osoby samotne mogą poznać kogoś poprzez parce. Natomiast Ci którzy są w związku dostana miły prezent od partnera i czeka was stabilny okres w miłości.

 

Ryby
Ryby w listopadzie osiągną sukces. Odniesiecie zwycięstwo. Świadomie i pewnie będziecie podążali wytyczona ścieżka. Umiejętnie będziecie wspierali oraz motywowali innych. Dostaniecie ofertę wyjazdu. Będziecie miały chęć pomagania innym. Samotne osoby mogą odzyskać partnera, którego utraciły oraz przeżyć namiętną przygodę. Ci którzy są w związku mogą spodziewać się wyznania uczuć oraz przyjęcia oświadczyn. Czeka was wiele romantycznych chwil. Skończy się wasz trudny okres w życiu. Los do was się uśmiechnie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 6146
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.