Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

5246 Emma_Cole 2011-03-29 71

Alchemia Duszy

01 Emma_Cole
POLSKIANGIELSKI 
Promocja
Dziedziny:
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Ludzka dusza powstaje ze Światła, z którego izoluje się jego cząstka,która następnie staje się częścią, ''szkieletem'' ludzkiej duszy- duszy nieśmiertelnej, która poprzez żywot ludzki zmierza do ponownego stania się Światłem,zatracenia się w Nim. Myślę,że spokojnie mogę przyrównać życie ludzkie do procesów alchemicznych zmierzających do uzyskania Kamienia filozoficznego. Dusza Ludzka może stać się Kamieniem Filozoficznym,źródłem złota,nieśmiertelności. Jak wiemy,alchemicy by uzyskać złoto poddawali metal różnym procesom. Ich cnotą była cierpliwość. Wieloletnie badania często kończyły się pozornym fiaskiem- metal nadal był metalem...lecz oni sami się zmieniali. Próbując uzyskać cenny kruszec doskonalili własne dusze.

 

Cytat: Żadna substancja nie może stać się doskonałą bez długich cierpień.
Wielki jest błąd tych, którzy wyobrażają sobie, że kamień filozoficzny może ulec stwardnieniu, zanim nie został rozpuszczony;czas ich i praca są stracone

 

Częstokroć jedno ludzkie życie nie wystarcza na ''oczyszczenie''duszy.Wtedy mamy do czynienia z reinkarnacją. ''Szkielet'' duszy pozostaje ten sam,czasem zostają w nim wspomnienia o przeszłych życiach. Mogą do nas wrócić z różnych powodów i w różny sposób.Poprzez sny,wizje, bądź w trakcie hipnozy. Poprzedni życia w jakiś sposób działają na obecne poprzez zdarzenia,które odcisnęły piętno,którego nie da się zatrzeć aż do samego Końca.Dusza ludzka z każdym nowym życiem zbliża się lub oddala od Światła,tak czy inaczej w końcu jednak trafiając do Celu.

 

Dusza jest skarbnicą wiedzy.Ten kto odważy się ją zgłębić, dotknąć samego jej dna,może czerpać prosto z Źródła. Wiedza pochodzi z tego,co ja nazywam ''szkieletem''.

 

Cytat: Nie szukaj ziarna kamienia filozoficznego w elementach. Tylko w samym środku owocu można znaleźć zarodek..


Gdy ludzka dusza osiągnie pełnię, stanie się idealnie czysta,będzie samym Światłem, wróci do Niego. Stanie się znowu jego częścią.Nie będzie już w żaden sposób związana z Ziemią czy ludzkim życiem. Będzie Światłem. Wszystkim. I dusza nie będzie już duszą, a częścią Wszechświata.

Cytat: W alchemii nic nie owocuje, co przedtem nie obumarło.
Światło nie może świecić poprzez materię, o ile materia nie stała się dość subtelna, by dać przejść promieniom.

 

Zgłębiając powyższy cytat możemy zrozumieć, że nasze doczesne cierpienia są konieczne dla rozwoju naszych dusz, ponieważ by poznać Światło musimy poznać także Ciemność. Wydaje nam się, że ból może nas czasem przerastać, powinniśmy być świadomi, że jest on jedynie preludium do naszej przyszłości, stanowi niejaką równowagę dla chwil szczęścia.
Jestem zwolenniczką teorii Równorzędnej Wymiany. Wierzę, że coś nie może powstać z niczego. Wierzę, że wiara w przyszłe szczęście jest w stanie warunkować naszą przyszłość, że siłą woli, nadzieją oraz działaniami, również magicznymi możemy wpłynąć na nią, uczynić znośniejszą. Życie nie pisze łatwych scenariuszy, jednak możemy uczynić je znośniejszym.


cytaty z: http://alhim.republika.pl/wyciag.htm


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Emma_Cole
Emma_Cole
Emma_Cole, odwiedzin: 5246
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.