Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

4703 Anubis 2011-02-09 65

Sztuka wróżenia – czy każdy może wróżyć?

01 Anubis
POLSKI 
Tarot Karty Klasyczne Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...477 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...027 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Wiele osób zadaje sobie pytanie „ czy ja mogę też wróżyć?” W tym artykule postanowiłem odpowiedzieć na to pytanie z mojego punktu widzenia, a może to być momentami kontrowersyjne dla niektórych ludzi więc z góry przepraszam. Panuje przekonanie że ludzie zajmujący się ezoteryką to ludzie niezwykli, z darem, po części to jest faktycznie prawda i tu zaprzeczać nie mogę, ale z doświadczenia wiem, że tematami ezo mogą zajmować się też zwykli ludzie a przynajmniej mogą spróbować. Czy ja jestem niezwykły? Hmmm w zasadzie nigdy nie oceniam siebie ale nazwijmy to, że mam wrodzone predyspozycje bo od dziecka przejawiałem zainteresowania dziwnymi rzeczami. Rówieśnicy grali w piłkę a ja czytałem o gwiazdach ….tak tak jako 7 letnie dziecko czytałem dość trudne książki na tematy związane z rzeczami niezbadanymi, tajemniczymi itp. Były to ciężkie książki, ale też była literatura lekka typu książki Pana Danikena, miałem też już wtedy „wizje” …ech jak ja nie lubię takich słów hahaha ot dziwne sny sprawdzające się, mówiłem ludziom co się stanie …a śmiali się ze mnie, tyle że do czasu. Tak czy siak nie uważam siebie za istotę niezwykłą, ot facet z predyspozycjami i jeżeli macie w sobie coś podobnego to może być dla was znak, że warto zainteresować się poważniej ezo. Ludzie którzy nie przejawiają takich predyspozycji też w zasadzie mogą popróbować wróżbiarstwa ale jest duże ryzyko ze z czasem się po prostu zniechęcą, często tak właśnie bywa.
Więc od czego zacząć? Moim zdaniem od zrozumienia co to jest przyszłość bo wróżbiarstwo to głównie określanie przyszłości, a w zasadzie możliwej przyszłości. Oczywiście wróżbiarstwo to nie tylko kierunek czasu przyszłego, ale jest to główna droga, nie każdy rozumie co to jest przyszłość, nie każdy rozumie, że karty nie pokazują przyszłości a niestety to prawda. Więc co to jest przyszłość? Hmmm to po prostu czas nie dokonany, a jeżeli coś jest niedokonane to może się to zmienić, dlatego karty pokazują możliwą przyszłość, najbardziej możliwą wedle dnia dzisiejszego i co ważne …można tą przyszłość zmienić! Dlatego stawiając karty nie można kategorycznie mówić, że coś się stanie tak a nie inaczej. Karty stawia się właśnie po to żeby w razie czego zareagować i coś zmienić lub pozostawić tak jak jest. Więc jeżeli mi w kartach wychodzi, że np. związek się rozpadnie, to tak naprawdę nie jest to jeszcze w 100% przesądzone, inną sprawą jest to, że czasami faktycznie coś zmienić jest bardzo trudno. Oczywiście nasza przyszłość nie jest zapisana z góry, są zapisane tylko fragmenty które są niezmienne, a reszta zależy tylko od nas i czasami zmieniamy przyszłość już idąc do wróżki.
Krótko mówiąc, jeżeli osoba wróżąca powie Wam, że będzie kiepsko z waszymi finansami w tym roku, to jest dla was znak, że musicie zacząć działać i to bardziej niż kiedykolwiek a wtedy być może zmienicie przyszłość w przeciwnym razie …spełni się to co usłyszeliście.
Nie wiem czy to napisałem zrozumiale, ale tak trzeba podchodzić do pojęcia przyszłości, niezmienne są tylko aspekty związane z przeznaczeniem choć i też słyszałem, że przeznaczenie można zmienić …nie mam na ten temat zdania, pewnie można zmienić ale to raczej kosmiczny wyczyn i raczej sądzę, że przeznaczenie możemy co najwyżej opóźnić lub przyspieszyć.
Ale dobra …miało być na temat czy każdy może wróżyć, jak już pisałem każdy może spróbować ale większość ludzi znudzi się tym, część się wystraszy np. karta śmierci, diabła itp. a część po prostu nie będzie się nadawać z tego powodu, że nie mają w sobie żyłki psychologicznej bo niestety to jest moim zdaniem konieczne. Można zadać pytanie po co? Dlaczego? W jakim celu? Podam przykład …pewna dziewczyna bez żadnych predyspozycji ezo i psychologicznych kupiła karty poczytała troszkę (niewiele) i zaczęła stawiać karty nie tyle sobie co wszystkim znajomym, jaki był efekt? Przyszedł kolega do niej i poprosił o wróżbę na miłość, czy pozna kogoś itp. Oczywiście w układzie wyszły same złe karty, ponieważ dziewczyna nie miała za grosz psychologa w sobie więc prosto z mostu powiedziała mu ze nigdy nikogo nie pozna i będzie zawsze sam, wręcz jest skazany na samotność itp. Jak się domyślacie po usłyszeniu takiej wersji można dostać zawału i prawie do tego doszło, bo chłopak chciał potem popełnić samobójstwo, ale na szczęście przeżył. Do czego zmierzam? Krótko mówiąc trzeba mieć w sobie to coś żeby umieć przekazać informacje tym bardziej, że przyszłość można zmienić, oczywiście trzeba mówić o złych rzeczach, ale trzeba to zrobić umiejętnie żeby klient nie wpadł w dołek a zaczął tak zmieniać swoje życie żeby zła przyszłość się nie dokonała. Niektóre rozkłady wychodzą tak ciężkie, że faktycznie wiele nie da się zrobić, ale pamiętajcie na tym świecie są dwie pewne rzeczy …śmierć i podatki.
Reasumując …uważam, że próbować może każdy, ale jak nie macie w sobie choć odrobiny psychologa czy też odrobiny zainteresowania ezo to lepiej dać sobie z tym spokój bo można komuś nieświadomie zrobić krzywdę. Dużo ludzi kupuje karty dla zabawy, żeby zaszpanować, popisać się itp. a nie na tym to polega! Trzeba wkładać w to serce i trzeba to pokochać i nie bać się, wtedy macie szanse zaistnieć w tym świecie jako wróżka lub wróżbita.


Koniec części pierwszej …


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Anubis
Anubis
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...027 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Anubis, odwiedzin: 4703
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.