Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

5423 Tarocista Szandor 2011-01-19 38

Horoskop numerologiczny na luty 2011 r.

Tarot Karty Cygańskie Wahadełko
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 472 POLSKA I ZAGRANICA 3.50 zł brutto
teraz niedostępny

Numerologiczne 1

W tym miesiącu Jedynki zwrócą większą uwagę na swoich bliskich. Bardziej zaangażują się w ich sprawy, problemy czy też kłopoty. Ale jak zwykle wiele spraw, które sobie rozpoczną w tym czasie zakończy się im pozytywnie. Luty to czas nabierania ambicji i dążenia do ich realizacji.

 

Numerologiczne 2

Dwójki w tym miesiącu będą bardzo łagodne. Niejako podwójnie się wyciszą z racji swojej wibracji jak i drugiego miesiąca tego roku. Nadal służą wsparciem i pomocą innym. Należy jednak pamiętać, że Dwójka to nie liczba pracy ale może wywołać takie okoliczności, w których bezrobotne Dwójki właśnie teraz przestają być bezrobotne. Dwójki do pracy!

 

Numerologiczne 3

Trójki przyniosą w tym miesiącu wszystko to co pozytywne. Ich aktywność na drugiego człowieka będzie bardzo intensywna. Trójki pomogą nam w opiece nad dziećmi i zwierzętami. Luty to czas dla Trójek twórczego wykorzystania swojej wibracji. Będzie to dla nich czas przyjemnych doświadczeń.

 

Numerologiczne 4

Pozytywne myślenie w tym miesiącu Czwórki opanują do perfekcji. Jako, że to wibracja
o charakterze czysto praktycznym to Czwórki w tym miesiącu wykażą się chęcią pomocy innym
i dużą siłą działania. Dla bezrobotnych Czwórek w tym miesiącu ciekawa oferta pracy.

 

Numerologiczne 5

Piątki w tym miesiącu mogą liczyć na rozwój spraw sercowych. Samotne Piątki przyciągną samotnych partnerów celem budowania wspólnej przyszłości. W tym miesiącu czeka Piątki również wiele podróży nie tylko służbowych. To czas rozwijania przyjaźni dla Piątek i wielu spotkań towarzyskich.

 

Numerologiczne 6

Szóstki w tym miesiącu bardzo zaangażują się w niesie pomocy innym na niemal każdej płaszczyźnie życia. Wiele rodzinnych spraw Szóstki załatwią pozytywnie. Będą też Szóstki naładowane w tym miesiącu dużą dawką pozytywnej energii, która przyniesie im wiele różnorodnych możliwości samorealizacji.

 

Numerologiczne 7

Siódemki w lutym oddadzą się spokojowi i medytacji. W końcu to bardzo natchniona wibracja w całej skali wibracyjnej. Niestety wiele czasu w tym miesiącu Siódemki spędzą w samotności. Ale wiele wątpliwości, jakie gościły w sercach Siódemek będzie miało szanse na zrealizowanie właśnie w lutym. Siódemki do dzieła!

 

 Numerologiczne 8
Jako, że Ósemka to liczba władzy to właśnie teraz taka mieć będą Ósemki. To wibracja przywódcza. W tym miesiącu Ósemki będą realizować się na planie szef – podwładny i będzie im to dobrze wychodzić. Wibracja samego miesiąca wpłynie łagodnie na Ósemki, u których będzie można zauważyć chęć pomocy innym.

 

Numerologiczna 9

To tak zwana humanitarna wibracja. Jak nigdy pomoc innym ludziom i zwierzętom w tym miesiącu u Dziewiątek to cel nadrzędny istnienia. Niech Dziewiątki wykorzystają ten miesiąc na zdobywanie wielu kontaktów, które w przyszłości mogą owocować wieloma przyjaźniami. Możliwe liczne podróże.

 

Numerologiczna 11

To bardzo duchowa wibracja. W tym miesiącu o charakterze podwójnym. Dla samych Jedenastek to czas wyciszenia i inspiracji jak i wyostrzenia intuicji. W otoczeniu osób o tej wibracji inne osoby mogą czuć się bardzo uduchowione a na polu materialnym energia tej wibracji pomoże
w poszukiwaniu ciekawych i twórczych zajęć.


Numerologiczna 22

To liczba pracy. Dla osób o tej wibracji miesiąc luty to czas końca bezrobocia a dla osób pracujących to czas awansu. To w końcu wibracja ludzi sukcesu. Udane związki dla osób o tej wibracji również w tym miesiącu.

 

Numerologiczna 33

Osobom o tej wibracji będzie łatwo w tym miesiącu zgłębiać wiedzę parapsychologiczną. W końcu luty to miesiąc mistyczny i tajemniczy. również na płaszczyźnie rodzinnej ta wibracja radzi sobie doskonale w najbliższych tygodniach.

 

Numerologiczna 44

Ta wibracja w tym miesiącu skupi się bardziej na swojej duchowości a nie na swoim materialnym podejściu do życia. Ale przy zachowaniu równowagi obie dziedziny dadzą się pogodzić. W końcu 44 to mistrzowska wibracja i wiele spraw się udaje osobom o tej właśnie wibracji. W tym miesiącu osoby z tej wibracji na polu pracy zrealizują się pozytywnie jako szefowie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocista Szandor
Tarocista Szandor
autor: Tarocista Szandor, odwiedzin: 5423
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.