Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

11383 Noma 2011-01-14 69

2013 rok koniec naszego świata czy początek nowej ery?

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 5.32 zł brutto
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Proroctwa i przepowiednie


„To nie jest próba generalna. To nie jest pseudotysiąclecie. To prawda, kochani. To nie test. To ostatnia szansa, zanim sprawy całkiem wymkną się spod kontroli i nie będzie już można nad nimi zapanować” Terence McKenne

 

Rok 2012 – wszyscy o nim mówią. Niektórzy się boją, myśląc, że to początek końca. Inni oczekują go z rozkosznym zaciekawieniem, bo wierzą, że będzie katalizatorem okresu transformacji, który przyniesie nowy rodzaj bytu…. zupełnie odmieniony świat.
Wszyscy kiedyś umrzemy. No dobrze, może nie wszyscy; wśród przepowiedni na temat końca świata istnieje pojecie, że dobrzy ludzie pójdą do nieba. Tak czy inaczej na ziemi nikt nie ujdzie z życiem. O końcu świata mówią trzy wielkie religie: judaizm, chrześcijaństwo i islam. We wszystkich końcowych scenariuszach nie jest niczym radosnym – no, może tylko dla tych sprawiedliwych, którzy wierzą, że zdołają się obronić w czasie Sądu ostatecznego, by następnie wiecznie królować wraz z Bogiem w Niebie.
Eschatologia jest badaniem tego, co jak głoszą rozmaite religie nastąpi w momencie końca świata. Słowo pochodzi z greki i znaczy „ ostatnia rozprawa”. Eschatologia judeochrześcijańska zwraca uwagę na cztery ostatnie rzeczy, jakie się wydarzą, kiedy światło zniknie z ziemi na dobre. Oto one:


· Drugie nadejście Chrystusa
· Zmartwychwstanie umarłych
· Sąd ostateczny nad zmarłymi i żyjącymi
· Ostateczny podział na potępionych i zbawionych.

 

Zainteresowanie apokaliptyczną wizją chrześcijańskiego świata, który ma się zakończyć krwawą bitwą pomiędzy dobrem a złem, wzrasta w miarę jak się zbliżamy do 2012 roku. Apokalipsy spodziewamy się już od 2000 lat. Oczekiwaliśmy jej między innymi siedem lat temu, kiedy kończyło się drugie milenium i doznaliśmy rozczarowania.
Mówią, że świat się skończy. Tak ale świat, który my znamy. Majowie wierzyli w duchowa transformacje i przyspieszenie ewolucji świadomości, opisane w wizji 13 Niebios i 9 podświatów.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Noma
Noma
708 888 072 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 11383
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.