Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

4235 Estelle 2010-09-21 82

Rola wróżki w odnajdywaniu własnej drogi

01 Estelle
POLSKI 
Promocja
Tarot Sennik Horoskop partnerski
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Finanse
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Człowiek został obdarzony niezwykłą mocą. Tkwi ona w nim samym, skrywana przez lata w podświadomości ulega uśpieniu.


Jesteśmy zabiegani, zestresowani, wciąż gdzieś gonimy i staramy się sprostać wymaganiom otaczającego nas świata. To wszystko sprawia, że stajemy się ślepi i nieczuli na znaki, jakie wysyła nam życie. Te znaki, ostrzeżenia i wskazówki często towarzyszą nam w trudnej drodze jaką ono jest. Jednak odrzucamy je, bojąc się posądzenia o irracjonalność, wiarę w zabobony czy brak wiary w Boga. Jednak wiara w znaki nie musi wcale tego wykluczać. Nasza mądra podświadomość widzi więcej niż my sami. Nasze oczy, uszy, często ulegają iluzji przykrywając prawdziwy obraz. Lekceważymy drogowskazy i rady, które życie podaje nam niemalże "na tacy".


Człowiek często sugeruje się w postępowaniu tym co powiedzą o nas ludzie, boi się stanąć twarzą w twarz z problemem i szuka w wypowiedziach innych potwierdzenia tego co już sam wie, co już sam sobie postanowił.


W swojej pracy spotykam przeróżne historie, dramaty i tragedie, z którymi ludzie nie radzą sobie. Osoby te szukają u mnie wsparcia, pocieszenia, ale często też potwierdzenia już podjętych decyzji. Przepowiadanie przyszłości to jedno, ale człowiek powinien mieć gotowość do elastyczności, wprowadzenia zmiany, która doprowadzi go do tego co dla człowieka najważniejsze- do szczęścia. Szczęście osobiste, zadowolenie z siebie, jest źródłem dobra, którym możemy obdarzyć także innych.


Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Człowiek wychodzący z mroku ciemności, w pierwszym momencie czuje oślepiające światło rzeczywistości. Ważne, aby nie cofnąć się, przezwyciężyć ten strach i szok jakim jest wyjście na przeciw życiu. Posiadamy intuicję. Są osoby obdarzone niezwykłą mocą postrzegania tego, czego nie widzą inni. Jest to związane z niezwykłą wrażliwością na ludzkie cierpienie.


Wróżka to osoba, która tą intuicję posiada bardzo mocno zaakcentowaną i poza znajomością kart, wykorzystuje zdolność postrzegania tego co dla innych jest niedostrzegalne aby pomóc osiągnąć szczęście.
 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Estelle
Estelle
autor: Estelle, odwiedzin: 4235
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.