Prognoza weekendowa 03.09 - 04.09.2022

Data publikacji: 2022-09-02

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 03.09 - 04.09.2022

Energia nadchodzącego weekendu wpłynie na nową jakość relacji lub pozwoli na spotkanie prawdziwej miłości. Wzmocni odporność i płodność. Zapewni Wam dostatek oraz bezpieczeństwo. Będzie sprzyjać artystycznym wizjom oraz motywować i popychać Was do działania. Przybliży Was się bardziej ku sukcesowi zaszczytom. Przyciągać Was będzie do ludzi, którzy wesprą Wasz rozwój lub zainicjuje zdarzenia naprowadzające na Was właściwą ścieżkę. W sposób znaczący wzmocni poczucie własnej wartości i poczucie dostatku. Zostanie Wam dostarczona nie tylko energia do pomnażania majątku, lecz także potencjał, abyście pamiętali, że majątkiem należy się dzielić. Otrzymacie od niej również ochronę dóbr z równoczesną obroną przed materialistami i ludźmi, którzy widzą w pieniądzu jedynie środek do osiągania celów. Pomoże utrzymać zdrowie. Silną energię patronującą Wam w tym czasie odczujecie również na planie psychicznym. Wasza psychika i emocjonalność powinna zostać zrównoważona.  Ponadto rozbudzi namiętność i wesprze możliwość osiągnięcie pełni spełnienia seksualnego.

Z powodzeniem rozpoczniecie każde przedsięwzięcie oraz osiągniecie uczucie zadowolenia z podejmowanych działań. Spodziewajcie się nowego początku czegoś, na co już od jakiegoś czasu czekacie. Oczekujcie pomyślności i szczęścia w sferze miłosnej. W związkach partnerskich i małżeństwach o dłuższym stażu, możecie liczyć na  przywrócenie namiętności, harmonię oraz płodność. W nowych relacjach zapowiada się namiętność i silny erotyzm. Przed samotnymi osobami pojawia się zapowiedź nowego, wartościowego związku. Niektórzy z Was będą mieli szansę na przyciągnięcie partnerki lub partnera mądrego oraz bogatego i wykształconego. Pamiętajcie jednak, aby w tej zapowiadającej się sielance nie popaść w samouwielbienie i stagnację.  Część z Was może pozyskać środki finansowe w formie spadku lub wygrać je na loterii. W kwestiach zdrowia fizycznego możecie liczyć na poprawę zdrowia w szczególnie w obrębie układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego. Korzystajcie rozsądnie z dóbr materialnych, gdyż skłonność do przesady nie jest dobra bez względu na to, czy dotyczy rozrzutności, czy też skąpstwa. Pamiętajcie, że Wasz stan posiadania powinien być odzwierciedleniem Waszego pomysłu na własne życie. Postarajcie się  cieszyć życiem, bez względu na to ile posiadacie, nawet w sytuacjach, gdy dotyczy to drobiazgów. Miejcie na uwadze, że niepowodzenie w sprawach materialnych wynikać może jedynie z Waszego zaniechania, zmęczenia, lenistwa, niezgody, zazdrości lub z braku pomysłowości czy wyobraźni. Unikajcie nadmiernej pychy, popadania w samozadowolenie, wywyższania się, braku skromności i braku umiaru. Zachowujcie się jak przyzwoici ludzie,  Zamiast zajmować się życiem innych i wszystkim dookoła, zajmijcie się sobą i swoimi sprawami. Nie podejmujcie trudnych decyzji, a także nie angażujcie się w kłótnie. To co od Was wypłynie w tym czasie, wróci do Was pomnożone. Obserwujcie otaczającą Was rzeczywistość i bądź cie uważni, aby nie przegapić pojawiających się szans.

Życzę Wam pięknego i słonecznego weekendu. Samych szczęśliwych i pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych oraz twórczych pomysłów.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.