Horoskop astrologiczny biznesowy 11.07 - 17.07.22

Horoskop astrologiczny biznesowy 11.07 - 17.07.22

 

W czasach gdy wszyscy gonią za sukcesem, są zapracowani, umęczeni  i nawet na wakacjach chcą doświadczyć jak najwięcej, odpoczynek bez wyrzutów sumienia stał się prawdziwą sztuką. Można ulec słodkiemu dolce far niente a można odpoczywać w sposób aktywny, np. uprawiając sport, pielęgnując ogród, uczestnicząc w kursie tańca, jogi czy językowym...

Tym, którzy mogą być na wakacjach oraz tym, którzy jeszcze na nie czekają, życzę realizowania się w zgodzie z ochotą i pasją, z wykorzystaniem energii płynącej z Kosmosu.

11 lipiec - poniedziałek

Dzień upłynie pod silnym wpływem pozytywnego aspektu jakim jest trygon Księżyca do Jowisza. Aspekt ten przynosi optymizm i chęć ogarnięcia nieogarniętego. Energia skierowana będzie na najbliższych i chęć sprawienia im radości. To dobry dzień na rodzinne i jubileuszowe uroczystości, przyjmowanie  czy składanie wizyt. Znakomity dzień na zdawanie egzaminów czy obrony wszelkich prac pisemnych.

 

12 lipiec - wtorek

Mimo wakacji i rozleniwienia dzisiejszy dzień to znakomity dzień na pracę. Księżyc w trygonie do Saturna, trygon Księżyca do Marsa oraz przejście Księżyca do znaku Koziorożca gwarantują zaangażowanie w sprawy zawodowe. Wzrośnie poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się w stronę spraw materialnych.

 

13 lipiec - środa

Pełnia w znaku Koziorożca przyniesie huśtawkę emocjonalną, poirytowanie, skłonność do nierozważnych działań czy kłótni. W drugiej połowie dnia niecierpliwość może być przyczyną wypadków czy skaleczeń. Na szczęście trygon Wenus z Saturnem i Księżyca z Uranem zapewnią poprawę humoru, wsparcie i pomoc.

 

14 lipiec - czwartek

Dobra aura dnia. Sekstyl Merkurego z Uranem oraz wejście Księżyca w znak Wodnika pozwolą rozwinąć intelektualny potencjał. Pojawi się podświadoma chęć swobody, zmian, pragnienie dokonania przewrotu w  sprawach. nawykowych. Bardziej pociąga to co nowe, niezwykłe, dusza pragnie  czegoś wszechogarniającego. Dobry dzień na prace naukowe i wynalazcze.

 

15 lipiec - piątek

Dzień upłynie pod wpływem jedynego aspektu na Niebie – kwadratury Księżyca do Urana. Aspekt ten przyniesie podwyższoną pobudliwość emocjonalną, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje, dużą impulsywność, a co za tym idzie  ryzyko urazów i wszelkich wypadków. Nie będzie to dzień intensywnej pracy i sukcesów zawodowych.

 

16 lipiec - sobota

Dzień zdominuje  przejście Księżyca w znak Ryb oraz koniunkcja Słońca z Merkurym,  przynosząc wakacyjny nastrój.  Aspekty te nasilą wrażliwość, potrzebę troski, uwagi, zrozumienia ale również chęć do wyjazdów, spotkań, zabaw na świeżym powietrzu. Korzystnie jest być dziś na łonie natury, szczególnie blisko zbiorników wodnych, gdyż poprawia to nastrój i dodaje sił duchowych.

 

17 lipiec - niedziela

Sympatyczna aura dnia spowodowana dwoma korzystnymi aspektami – trygonem Merkurego do Neptuna oraz sekstylem Księżyca do Urana. Aspekty te pozwolą na odpoczynek, wyciszenie, zresetowanie, odblokowanie pamięci. Może pojawić się nowy pomysł na działalność biznesową, nowy wynalazek, rozwiązania naukowe, działania twórcze. W taki dzień rozwiązania problemów przychodzą same i w sposób naturalny.

 

Miłego, wakacyjnego tygodnia w zgodzie z układami planet.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.