Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Dar wolności, czyli duchowe przesłanie Różanego Księżyca 2022 roku

Kategoria: Wróżby ogólne

Dar wolności, czyli duchowe przesłanie Różanego Księżyca 2022 roku

Według tradycji magicznej i szamańskiej pełnia Księżyca w czerwcu nazywana jest Różaną Pełnią. To czas rozkwitu róż, co widać i czuć. Bywa też nazywania Truskawkową. Wszak czerwiec to czas, gdy truskawki są najsmaczniejsze.

Różana Pełnia 2022 roku przypada na 14 czerwca, osiągając punkt kulminacyjny o godzinie 13:51 czasu polskiego. Trzeba jednak pamiętać, że jej wpływ energetyczny rozpoczyna się 2 doby przed tą datą i trwa 2 po niej. Zatem można przyjąć, że pełnia Księżyca silnie oddziałuje na wszystkie żywe stworzenia od 12 czerwca ok. godz. 14 aż do 16 czerwca do ok. godz. 14.

Tytułem przypomnienia: Księżyc to przede wszystkim astrologiczny i magiczny „opiekun” emocji człowieka. Zgodnie z własną naturą w czasie pełni obdarza nas wzmocnieniem aury oraz silnym pragnieniem kreatywności. Możemy doświadczyć, co nam w duszy gra i zapragnąć zmian zgodnych z naszymi potrzebami duchowymi. Możemy także z pełną mocą doświadczyć tego, co do tej pory było ukrywane lub tłumione.

W 2022 roku Różany Księżyc pojawia się w astrologicznym znaku Strzelca. Układu sił energetycznych dopełnia nieharmonijne połączenie z Neptunem. Ostatnia wiosenna pełnia przynosi więc zarówno szanse, jak i zagrożenia. Sprawia, że stajemy się bardziej pewni siebie, zdecydowani i kreatywni. Tym razem zalecam jednak wzmożoną czujność, sięgnięcie po pokłady cierpliwości oraz mnóstwo zdrowego rozsądku… Dlaczego? Po kolei.

Z duchowego punktu widzenia Różany Księżyc 2022 roku stawia pytania o to, co robimy z darem wolności w każdym aspekcie życia. Czy jesteśmy twórcami swego życia? A może niewolnikami cudzych opinii lub idei? Czy potrafimy przekraczać własne ograniczenia? Te kwestie staną w centrum zainteresowania w najbliższych dniach.

Astrologiczny archetyp znaku Strzelca przynosi silną potrzebę ekstrawertycznego i ekspansywnego rozszerzania granic wszelakich: od własnego ego po granice znanego wszechświata. Testuje, przesuwa, przekracza, a wszystko to w towarzyskim i radosnym nastroju pod hasłem „A kto, jeśli nie ja?!”. Archetypowy Strzelec potrzebuje nieustannego ruchu i żywej wymiany myśli z godnym siebie adwersarzem. Jest bezpośredni,  nieustraszony i zawsze głodny nowych wrażeń. Nuda, konwenanse to jego najwięksi wrogowie.

Dlatego w czasie Różanej Pełni 2022 roku na pewno nie będzie łatwo usiedzieć nam w jednym miejscu. Dosłownie będzie nas nosić, byle tylko poruszać się, złapać trochę nowych wrażeń. Spontaniczne spotkania i żywa wymiana myśli na każdy możliwy temat – tym właśnie będziemy zajmować się w czasie Różanej Pełni 2022 roku. Niewiele z tego wyniknie poza złudnym wrażeniem, że nagadaliśmy się i spełniliśmy towarzysko, bo mamy wokół siebie tylu fajnych znajomych, którzy myślą i czują zupełnie jak my. Dlaczego? Ze względu na silny nieharmonijny wpływ Neptuna na Różaną Pełnię 2022 roku. Powinniśmy zachować wyjątkową trzeźwość umysłu i wykazać się ostrożnością. Łatwo będzie o pomyłki, uleganie złudnym wrażeniom, oddawanie się nałogom. Przestrzegam przed zawieraniem umów w tym czasie, bo okażą się katastrofą z długofalowymi skutkami.

Niemniej osoby zaawansowane na ścieżce rozwoju duchowego mogą skorzystać ze sprzyjającej aury kosmicznej i przemedytować ograniczenia mentalne, by je zaakceptować, zrozumieć i przekroczyć. Bardzo możliwe, że doświadczą głębokiego, genialnego przebłysku intuicji, otrzymując inspirację na drodze do wolności osobistej i duchowego rozwoju.

Jak zwykle zachęcam do tego, by wykorzystać czas księżycowej pełni do notowania snów, zapisywania refleksji. Postarajmy się zachować otwartość na wielogłos otaczającej rzeczywistości. I CHING radzi, by uważnie słuchać, bo „Cichy głos mędrca rozbrzmiewa na tysiąc mil”…

Pamiętajmy także, że podczas każdej księżycowej pełni obowiązuje żelazna zasada: nie podejmujemy decyzji rozstrzygających ważne dla nas sprawy. Obserwujemy, zapisujemy, i ufamy, że to, co czujemy, jest dla nas dobre i prowadzi do wewnętrznego rozwoju, przemiany i duchowego wzrostu.

Różana Pełnia w astrologicznym znaku Strzelca ma też negatywne aspekty. Może bowiem wzmacniać hazardowe podejście do życia, arogancję, pychę i uleganie kaprysom. Optymalnie byłoby wykorzystać te przejawy, aby zrozumieć ich naturę i przepracować je. Obecnie czas daje szansę nowy początek, zerwanie z niszczącymi ciało i duszę destrukcyjnymi ograniczeniami. Moim zdaniem bowiem Różana Pełnia 2022 roku stawia nas przed duchowym wyzwaniem zrozumienia daru wolności. To przede wszystkim odpowiedzialność za siebie i otaczającą nas rzeczywistość; to zrozumienie, że możemy czynić to, co do nas należy z racji talentów, jakie możemy i chcemy rozwijać we współpracy z innymi istnieniami. Wolność to cecha miłości uniwersalnej… To właśnie wiedza, którą może podarować Różowa Pełnia 2022 roku.

Przedstawiciele znaków Bliźniąt, Panny i Ryb powinni zachować szczególną czujność i rozwagę. Dotyczy to zwłaszcza osób urodzonych w dniach 12 – 16 czerwca, września, lutego. Nie ulegajcie emocjom i nie podejmujcie działania pod wpływem chwili czy presji otoczenia. Postarajcie się zrozumieć, że Różana Pełnia 2022 roku to dla Was wyzwanie i szansa na przemianę.

Pamiętajmy także, że ogólnie każda pełnia Księżyca zaostrza wiele objawów psychosomatycznych.

Drodzy Czytelnicy, jeśli chcecie pełniej, bardziej świadomie doświadczyć tego, co oferuje niepowtarzalna energetyka Księżyca, zapraszam serdecznie! Wyjaśnię Wasze doświadczenia, wskażę źródło lęków i podpowiem, jak je okiełznać.

AUTOR ARTYKUŁU

Akia

Akia

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.