Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Prognoza weekendowa 15.01 - 16.01.22

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza weekendowa 15.01 - 16.01.22

Energia nadchodzącego weekendu będzie pomocna w odnalezieniu drugiego człowieka. Zapewni to Wam ochronę  przed nieprzyjaciółmi i osobami nieżyczliwymi. Udzieli wsparcia w obszarze spraw partnerskich i emocjonalnych oraz pomoc w tym by nie zdradzić siebie i nie zrezygnować z siebie na rzecz drugiej osoby oraz nie zaprzedać się czemuś.

Nastąpi równowaga - swego rodzaju połączenie podobnych energii. Obudzi się w Was chęć bycia z drugim człowiekiem.  Będziecie  przyciągać do siebie ludzi dobrych, potrafiących być przyjacielem - takich, którzy sami dla siebie są przyjaciółmi, a także mądrych wewnętrznie oraz  inteligentnych. Niektórzy z Was dojrzeją do pewnych decyzji i staną się bardziej odpowiedzialnymi. Możecie zostać postawieni w sytuacji, która umożliwi Wam poznanie samego siebie. Inaczej spojrzycie na swoje dzieci oraz starszych ludzi, którzy dużo widzieli i dużo przeżyli... Osoby starsze mogą liczyć na regenerację organizmu i szybszy powrót do zdrowia. Zachowajcie uczciwość wobec siebie, nazywając po imieniu to jak zachowuje się drugi człowiek, jak traktuje innych ludzi i  zastanówcie się czy jest Wam „po drodze”.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę przyjemnego weekendu: )

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.