Horoskop astrologiczny biznesowy 10.01 - 16.01.2022

Data publikacji: 2022-01-10

Horoskop astrologiczny biznesowy 10.01 - 16.01.2022

Czy nowy rok już w pierwszym miesiącu szykuje dla nas niespodzianki? Co będzie z Twoim biznesem w styczniu? Sprawdź bieżący tydzień...

10 styczeń - poniedziałek

Powrót do pracy okaże się trudny. Kwadratura Księżyca do Plutona wywoła napięcie emocjonalne, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, bezpodstawną agresję.

Nie zaleca się rozpoczynania nowych spraw, podejmowania pracy w nowym miejscu, wyznaczania znaczących spotkań, sprzedawania lub kupowania nieruchomości, występowania publicznie.

 

11 styczeń - wtorek

Nieharmonijny i pełen nerwowości i chaosu dzień. Kwadratura Księżyca do Merkurego i Saturna oraz koniunkcja Księżyca z Uranem wniosą nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty będą utrudnione, ludzie   widzieć będą wszystko w czarnym kolorze. Może pojawić się tęsknota za czymś co odeszło, poczucie braku wyjścia z sytuacji i wrażenie porzucenia. Nic nie będzie szło zgodnie z planem, wzrośnie ilość błędów i pomyłek.

 

12 styczeń - środa

Aura dnia o silnej energetyce. Trygon Księżyca do Wenus, Słońca i Plutona nastroją wszystkich życzliwie i tolerancyjnie. Rozwiązanie znajdą wszelkie problemy zawodowe i konflikty. Dobry czas na reklamę, prezentacje, otwarcie wystawy, kontakty z publicznością. Zaleca się rozwiązywanie problemów związanych z finansami, podatkami, alimentami, ubezpieczeniami.

 

13 styczeń - czwartek

Dzień upłynie od silnym wpływem przejścia Księżyca do znaku Bliźniąt. Wszyscy będą bardziej kontaktowi, swobodni, ruchliwi. Wzrośnie potrzeba wymieniania się informacjami, ideami i myślami. Pobyt Księżyca w tym znaku wzbogaca wyobraźnię i fantazję. Umysł staje się sprawniejszy, aktywność nasila się. Uwaga skoncentrowana jest na wielu sprawach jednocześnie. Wzrasta ilość korespondencji, telefonów, kontaktów.

 

14 styczeń - piątek

Wśród licznych tranzytów istotną rolę odegra dziś Merkury wkraczający w ruch wsteczny. Przez 3 tygodnie możliwe nieporozumienia, pomyłki, błędy, roztargnienie i brak uwagi. Łatwo o naruszenie harmonogramu dnia, zerwanie spotkań, kłopoty z połączeniami, zagubienie dokumentów, kluczy, drobnych przedmiotów. Generalnie – spowalnia się wszelka działalność związana z Merkurym.

 

15 styczeń - sobota

Sympatyczna aura dnia. Przejście Księżyca do znaku Raka zintensyfikuje uczucia, wyostrzy intuicję przenikliwość i wyobraźnię. Uczyni ludzi bardziej wrażliwymi, sentymentalnymi, skłonnymi do marzeń i wspomnień. Mimo weekendu  nasilą się możliwości pracy umysłowej. Dobry czas na sprawy domowe i rodzinne a także na owocną pracę twórczą.

 

16 styczeń - niedziela

Dzień upłynie pod silnym wpływem koniunkcji Słońca z Plutonem. Aspekt ten wywiera silny wpływ na jednostkę, wywalając nadludzkie siły, wielokrotnie wzmacniając wolę i energię, ujawnia skryte możliwości psychiczne.

Niewykluczone wydarzenia losowe, prowadzące do nieodwracalnych zmian. Można odkryć w sobie skryte zdolności, mieć prorocze sny. Wszystko to podnosi pewność siebie i siłę przebicia.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.