Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

5199 Wróżbita Mateusz Algiz 2022-01-10 0

Karta Tarota na tydzień 10.01 - 16.01.2022 to Kochankowie

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Kochankowie niosą ze sobą dylemat. To rozważanie, niepewność, ale też podatność na pokusy. Obrazowo często przedstawiona jest tutaj para zakochanych, ale pomiędzy nimi, gdzieś w tle, czai się ktoś jeszcze. Biblijny archetyp Adama i Ewy, a pomiędzy nimi wodzący na pokuszenie wąż. W rzeczywistym świecie tym wężem jest zwykle osoba trzecia, która może namieszać w relacji. Tak więc należy wybrać, w co chcemy się zaangażować - w coś, co już znamy i co jest dla nas mimo wszystko ważne, czy też skusi nas coś nowego, nieznanego, czasami zakazanego.


W tym tygodniu możemy borykać się z różnego rodzaju dylematami. Nie muszą one dotyczyć tylko miłości. Karta Kochanków wskazuje na dylematy w wielu sferach życiowych. Mogą pojawić się nowe propozycje zawodowe lub biznesowe, które będziemy rozważać.

Oczywiście Kochankowie wskazują również na partnerstwo. I to partnerstwo będzie ważne pod kątem uczuć, ale również w pracy warto w tym tygodniu postawić na współpracę. Przyniesie ona zdecydowanie lepsze rezultaty, niż gdybyśmy pracowali indywidualnie.

Karta może zwiastować pojawienie się nowej osoby, która bardzo nas zainteresuje. Dobra prognoza dla singli szukających miłości. Wyjdź do ludzi, umów się na randkę, otwórz się na uczucie. Energetyka będzie sprzyjała do tego, by nawiązać ciekawe znajomości z perspektywami na rozwój.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 5199
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.