Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

15256 Wróżbita Mateusz Algiz 2022-01-04 0

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na styczeń 2022

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w styczniu i co chce Ci przekazać...


WODNIK
Anioł Opiekuńczy: ROCHELLE
Anioły usłyszały Twoje modlitwy o wsparcie finansowe. Musisz jednak zmienić swoje postrzeganie pieniędzy. Odrzuć negatywne emocje z nimi związane – one rodzą się wyłącznie w ludzkich umysłach. W Niebie postrzegane są jako energia wymiany. Anioły zdają sobie sprawę, że niektóre z materialnych rzeczy są Ci niezbędne do życia. Rochelle zjawia się przy Tobie, by pomóc Ci wprowadzić do swojego życia energię obfitości. W przeszłości zablokowałeś swoje finanse poprzez poczucie winy lub inne negatywne przekonania na temat bogactwa. Rochelle pomoże Ci uzdrowić i odblokować te nieprawidłowe skojarzenia. Pamiętaj, że im więcej pozwolisz sobie dać, tym więcej będziesz mógł podarować innym. Wkrótce spodziewaj się przypływu finansowego, który pozwoli Ci zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: INDRIEL
Możesz odczuwać w sobie ogromne pragnienie, by nieść pomoc. Chcesz pomagać samemu sobie, ale także i innym. W tym czasie potrzeba ta może być jeszcze bardziej przez Ciebie odczuwalna. Możesz otrzymywać sygnały nawet podczas zajmowania się codziennymi sprawami. To głosy, które wzywają Cię, ponieważ ktoś potrzebuje pomocy. Indriel zjawia się przy Tobie, by uświadomić Ci, że jesteś wojownikiem światła. Teraz Twoja misja będzie polegała na rozwoju – tak, byś mógł dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Niezbędne będzie wprowadzenie pewnych zmian w Twoim życiu. Wsłuchaj się w swoją intuicję – otrzymasz wskazówki, co zrobić, by rozwinąć swój dar.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ GABRIEL
Archanioł Gabriel pojawia się przy Tobie, aby dodać Ci odwagi w działaniu, ale także po to, by obudzić w Tobie wyobraźnię i kreatywność. Jesteś osobą, której cel życiowy powiązany jest ze sztuka i komunikacją. To właśnie Archanioł Gabriel pomoże Ci uwierzyć w Twoje talenty, a także da Ci potrzebne narzędzia, aby je rozwijać. Otworzy przed Tobą możliwości, aby to, co robisz, jednocześnie mogło pomóc innym. Gabriel prosi Cię o szczerość i współpracę. Oddaj mu swoją niepewność, opowiedz o marzeniach i celach, które chcesz zrealizować. W zamian dostaniesz niepowtarzalne okazje do wykorzystania.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: SERENA
Serena jest Aniołem Obfitości. Otwórz się teraz na przyjmowanie darów, które do Ciebie płyną. Nie zamykaj się w sobie i nie zamartwiaj – w ten sposób utrudniasz Aniołom przekazywanie Ci dobrodziejstw. Nie zauważysz zsyłanych Ci błogosławieństw lub nawet je odrzucisz. Obecnie Twoje troski mogą być związane z niewiedzą w jaki sposób możesz zdobyć pieniądze. Zaufaj Niebu i Aniołom, pozbądź się tym zmartwień. Staraj się zapisywać myśli, uczucia i pomysły, które się powtarzają. To wskazówki od Sereny – jeśli ich wysłuchasz, wkrótce otrzymasz to, czego potrzebujesz.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: GRACE I ANTOINETTE
Grace i Antoinette zjawiają się przy Tobie, aby uświadomić Ci przyczynę pewnego nieporozumienia. Jest ono wynikiem charakteru drugiej osoby, ale też błędnej oceny sytuacji, której dokonała. By to zrozumieć i oczyścić relacje, musisz przestać ją osądzać. Nie możesz oceniać tej osoby w kategorii dobra lub zła, obudź w sobie pokłady empatii i współczucia. Ta osoba żyje tak, jak na dany moment potrafi najlepiej – nie lituj się nad nią, dostrzeż w niej potencjał oraz wewnętrzną siłę. Dzięki temu sprawisz, że na Waszą relację spłynie światłość. Często postrzegasz innych ludzi poprzez pryzmat własnej osoby – ta sytuacja jest świetną możliwością na to, aby przerobić sprawę własnego ego. Grace i Antoinette wspomogą Cię w drodze do uwolnienia siebie od negatywnej energii, pomogą uzdrowić konfliktową sytuację, a dzięki pobudzeniu współczucia wobec innych, odsuniesz od siebie myśli o tym zajściu i sprawisz, że inni wybaczą Ci oraz zapomną o tym wydarzeniu.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: OPAL
Opal zjawia się przy Tobie wysłuchując i odczuwając Twoje troski związane z dziećmi. Twoje zmartwienia są zrozumiane przez Anioły, a Opal rusza do Ciebie z pomocą i wsparciem. Wsparcie obejmuje zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci. Opal jest Aniołem Stróżem Twoich pociech i wiedz, że nie da ich skrzywdzić. Widzi ich doskonałość i niewinność, kocha je i pomoże także Tobie patrzeć na nie swoimi oczami. Boska miłość otacza Ciebie i Twoje dzieci. One kochają Ciebie, pozwól sobie to dostrzec i poczuć.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: MYSTIQUE
Możesz odczuwać, że wybrany przez Ciebie kierunek jest zbyt wymagający, jednak Mystique zjawia się przy Tobie, by upewnić Cię, że to jest ta właściwa droga. Pozostań na niej i dalej rób swoje. Dąż do wyznaczonego przez siebie celu z przekonaniem i zdecydowaniem. Zdarza się, że realizacja planów wymaga elastyczności, jednak w Twoim obecnym przypadku musisz twardo trzymać się swoich postanowień. Kompromis może pogorszyć efekt. Uważaj, by nie ulegać chęci podporządkowania się innym. Nie dopuszczaj do siebie negatywnych rad i spostrzeżeń osób trzecich. Możesz im opowiedzieć o swoich planach, jednak nie tłumacz się i nie usprawiedliwiaj. Gdy wypełnisz swoje zadanie, wszyscy będą zadowoleni z efektu.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: ZANNA
Nie rozpamiętuj tego, co działo się w przeszłości. Teraz jesteś i zawsze będziesz chroniony przez Anioły. Zanna pojawia się przy Tobie, by pomóc Ci uwolnić się od zmartwień i negatywnych przeżyć, jakie działy się w Twoim życiu wcześniej. Pomoże Ci oczyścić Twoje serce z lęków. Poproś ją o pomoc w pozbyciu się autodestrukcyjnych myśli i zachowań. Zanna przyniesie Ci poczucie ukojenia, bezpieczeństwa i spokój umysłu. Poczuj to bezpieczeństwo. Anioły chronią Cię w każdym miejscu i w każdym aspekcie Twojego życia. Odpocznij i uwierz w to, że żadna negatywna energia nie przeniknie przez pole ochronne, jakie roztaczają nad Tobą Anioły. Do Twojego życia przenika tylko energia miłości. Najgorsze już za Tobą – rozluźnij się i czerp radość z życia.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: TERESA
Teresa zjawia się przy Tobie, by ogłosić przerwę. Pracowałeś bardzo ciężko, a teraz pomimo zmęczenia, wciąż zmuszasz się do kolejnych wysiłków. Powinieneś się na chwilę zatrzymać. Powstrzymaj się od pracy i pozwól sobie na odpoczynek. Zasłużyłeś na chwilę wytchnienia. Pamiętaj, że to właśnie relaks pozwoli Ci potem pracować lepiej i z większą wydajnością. Obecnie zaburzyłeś równowagę. Twoje wewnętrzne dziecko prosi o chwilę uwagi i opieki. Tylko Ty wraz z pomocą Aniołów jesteś mu to w stanie zapewnić.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: SHANTI
Shanti to Anioł Pokoju. Zjawia się przy Tobie, gdyż w Twoim życiu w ostatnim czasie było wiele zawirowań. Twoja dusza jest zmęczona i potrzebuje odpoczynku. Pragniesz ciszy i spokoju, a Shanti przychodzi do Ciebie, by spełnić te pragnienia. Otrzymasz okazję do samotnego spędzenia czasu – tak, byś mógł zrelaksować swój umysł i serce. Twoja dusza zostanie ukojona, byś mógł zaznać spokoju. Kontroluj swój oddech i skupienie, a dzięki temu pozostaniesz spokojny nawet w niesprzyjających warunkach. To wewnętrzny spokój, który ma wielką, leczniczą moc. Już niebawem ten spokój zapanuje w całym Twoim życiu. Sytuacja, która powoduje w Tobie napięcie, zakończy się w pokojowy sposób.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: IZAJASZ
Teraz jest dobry czas, by podjąć się nowych wyzwań. Wykorzystaj umiejętnie swoją potrzebę ruszenia do przodu. Pozytywne zmiany są teraz nieuniknione. Izajasz zjawia się przy Tobie, by Cię umocnić, dodać odwagi i wiary w Twój cel. Gdy zmierzasz w kierunku tego celu – nie śpiesz się. Pośpiech nie jest tu wskazany. Pozwól, by wszystko działo się w naturalnym rytmie. Ważna zmiana zadzieję się wtedy, gdy będziesz na nią gotowy. Niebawem rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: BRIDGETTE
Obecna sytuacja nie jest dla Ciebie korzystna. Nie wiesz o niektórych istotnych sprawach, nie znam pewnych ważnych informacji. Szukaj głębiej i korzystaj z pomocy innych osób. Zadawaj pytania, by zyskać potrzebną Ci wiedzę. Ufaj swojej intuicji – poprzez nią kontaktuje się z Tobą Bridgette. Nie patrz na obecną sytuację jako na swoją jedyną szansę. Przed Tobą są jeszcze lepsze możliwości, jednak najpierw musisz stać się wolny. Pozwól sobie na uświadomienie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 15256
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.