Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

1900 Wróżbita Mateusz Algiz 2022-01-03 0

Karta Tarota na tydzień 03.01 - 09.01.2022 to Diabeł

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Diabeł to żądze, pokusy i niebezpieczeństwa z tym związane. Korzystanie z życia w sposób egoistyczny. Skupienie się na swoich potrzebach i dążenie do ich spełnienia, niestety nawet kosztem krzywdy innych osób. Kreowanie życia opartego wyłącznie na przyjemnościach. Choć Diabeł wzbudza strach, to niesie ze sobą również bogactwo finansowe, ale także namiętność i seksualność.


W tym tygodniu możemy poszukiwać mocnych wrażeń i doznań. Możemy niestety zapomnieć się w energii Diabła, przez co rozwój duchowy zostanie zepchnięty na dalszy plan. W tym czasie najważniejsza będzie materia oraz ciało fizyczne. Diabeł może zwiastować wiele spotkań towarzyskich, imprez, randek, spotkań seksualnych. Należy jednak uważać na to, by nie przepłynąć na tę złą stronę mocy. Przy Diable możemy zetknąć się także z używkami, typu alkohol, narkotyki czy inne substancje odurzające.

Przy Diable możemy zacząć odczuwać chęć posiadania. Jednak nie tylko finansów czy też innych dóbr materialnych. Możemy chcieć władać innymi ludźmi. Przybierać egoistyczną postawę i dominować w wielu aspektach życia. Niestety ma to negatywny wydźwięk, ukazujący brak szacunku względem innych ludzi. Z łatwością może nam przychodzić krzywdzenie innych, tylko w celu zaspokojenia swoich własnych przyjemności.

To ostrzeżenia ukazane w momencie, kiedy my wejdziemy w energetykę Diabła. Może się jednak zdarzyć tak, że staniemy się jego ofiarą. Odradzałbym wchodzenie w tę energię – to tak naprawdę zawrócenie z drogi rozwoju, cofanie się. To co kuszące, może okazać się złudne. Wszak jak mówi przysłowie „nie wszystko złoto, co się świeci”. Jednak musimy też być ostrożni, gdy natrafimy na postać Diabła. To ktoś, kto może chcieć nas oszukać, zmanipulować i wykorzystać. Musimy być uważni, gdyż Diabeł potrafi być czarujący i przekonujący, zwłaszcza kiedy chce osiągnąć swoje cele. Prawdziwą twarz pokaże, gdy będzie już pewny swojej pozycji.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 1900
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.