Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

2113 Vera 2021-12-31 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.01 - 09.01.2022

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Skończył się bardzo trudny rok.....  Rok ważnych, niemal przełomowych, astrologicznych wydarzeń, który poprzez rozwój pandemii na świecie,  spowodował  śmierć ponad 5 milionów ludzi, ogólne problemy ze zdrowiem, załamanie ekonomiczne, katastrofy, pożary, huragany, powodzie, ograniczenia i restrykcje.....


Według chaldejskiego porządku kosmicznego rokiem 2022 zarządzać będzie Jowisz, ustępując panowaniu planety Saturn, mającej władztwo nad Kosmosem w 2021 r.

Jeszcze przez pierwszy kwartał pozostaniemy w energii ubiegłego roku ale podczas wiosennego przesilenia, które będzie mieć miejsce 20 marca, rozpocznie się  pozytywny wpływ Jowisza.  Zapowiada się dynamiczny i pełen wrażeń rok, przynoszący powiew optymizmu i nadziei. Być może uda się znaleźć rozwiązania kilku palących problemów ludzkości. Na pewno będzie mieć miejsce postęp technologiczny oraz wynikające z niego przemiany cywilizacyjne.

 

Planując różne przedsięwzięcia, warto uwzględnić aktualne aspekty planet, dostosowując  do nich nasze działania.

 

1 styczeń - sobota, Nowy Rok

Nowy Rok powitamy z nadzieją na poprawę warunków życia i zdrowia ale i z obawą o przyszłość. Główny aspekt – trygon Słońca do Urana pozwoli nam jednak patrzeć bardziej optymistycznie. Do głowy przychodzić będą oryginalne myśli, idee, plany. Poprawimy stosunki z bliźnimi, sąsiadami czy kolegami. W tym dniu można otrzymać cenną informację. Możliwy nieoczekiwany wyjazd.

 

2 styczeń - niedziela

Intensywny w zdarzenia kosmiczne dzień. Przejście Księżyca do znaku Koziorożca oraz Nów czyli opozycja Księżyca do Słońca wyzwolą nowe plany,  pomysły i zamierzenia na cały rok. Dopomoże temu także przejście Merkurego do znaku Wodnika, przełamując schematy i wnosząc nowe idee i nieszablonowe perspektywy.

 

3 styczeń - poniedziałek

Nowy tydzień rozpoczniemy intensywnie choć będzie upływał z lekkimi oporami. Koniunkcja Księżyca z Plutonem przełoży się na intensywne działanie ale może nam towarzyszyć zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawna agresja. Nie zaleca się podejmowania ważnych decyzji, podpisywać kontraktów, sprzedawać czy kupować nieruchomości.

 

4 styczeń - wtorek

Kolejny mało efektywny i ospały dzień.  Kwadratura Księżyca do Urana oraz koniunkcja Księżyca z Saturnem zabiją entuzjazm i chęć do działania. Dzień pełen problemów, nieprzewidzianych okoliczności i przypadków. Wzrośnie ilość spóźnień, absencji, mogą wystąpić kłopoty z łącznością. Trudny dzień dla dyspozytorów, kierowców i maszynistów.

 

5 styczeń - środa

Pozytywna aura dnia sprzyjać będzie postępom w pracy. Trygon Słońca do Urana oraz sekstyl Wenus do Neptuna z powodzeniem rozwiążą różnego rodzaju problemy związane z dokumentami, zaś relacje z bliskimi i współpracownikami ustabilizują się. Aspekty te sprzyjają literatom, dziennikarzom, korespondentom, pracownikom wydawnictw. Sukcesy przyniosą także wyjazdy służbowe.

 

6 styczeń - czwartek, Święto Trzech Króli

Jak przystało na dzisiejsze święto dzień upłynie pod wpływem przejścia Księżyca w znak Ryb, nasilając wrażliwość, uwagę i zrozumienie dla innych. Korzystnie być na łonie natury, spotykać się z sympatycznymi osobami, prowadzić działalność społeczną, poprawiać relacje z bliskimi.

 

7 styczeń - piątek

Korzystna aura dnia. Wielość pozytywnych aspektów Księżyca – sekstyle do Słońca,Wenus i Plutona wprowadzą nas w miły nastrój, co przy wolnym dla wielu osób dniu, przedłuży nastrój świąt. Ci, którzy będą jednak będą pracować, odczują chęć do działania, silną energię, poprawę intuicji, głęboką pamięć. Łatwo będzie o szybkie rozwiązanie problemów.

 

8 styczeń - sobota

Dzień przepełniony energią spowodowaną przejściem Księżyca do znaku Barana. Zwiększy się aktywność fizyczna i psychiczna. Dzień spontanicznych działań, pomysłów i idei. Możliwość ignorowania wszelkich zakazów i nakazów, zainteresowanie tym co nowe, nieznane. Dobry dzień na uprawiania sportu, rekreacji, turystykę i podróże.

 

9 styczeń - niedziela

Dzień definitywnie kończy okres świąt i przygotowuje nas na czas pracy. Układy planet łagodnie potraktują nasze działania. Koniunkcja Słońca z Wenus, sekstyl Księżyca z Saturnem oraz trygon z Marsem pozwolą przygotować się na poświąteczne wyzwania.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 2113
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.