Horoskop astrologiczny biznesowy 01.01 - 09.01.2022

Data publikacji: 2021-12-31

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.01 - 09.01.2022

Skończył się bardzo trudny rok.....  Rok ważnych, niemal przełomowych, astrologicznych wydarzeń, który poprzez rozwój pandemii na świecie,  spowodował  śmierć ponad 5 milionów ludzi, ogólne problemy ze zdrowiem, załamanie ekonomiczne, katastrofy, pożary, huragany, powodzie, ograniczenia i restrykcje.....

Według chaldejskiego porządku kosmicznego rokiem 2022 zarządzać będzie Jowisz, ustępując panowaniu planety Saturn, mającej władztwo nad Kosmosem w 2021 r.

Jeszcze przez pierwszy kwartał pozostaniemy w energii ubiegłego roku ale podczas wiosennego przesilenia, które będzie mieć miejsce 20 marca, rozpocznie się  pozytywny wpływ Jowisza.  Zapowiada się dynamiczny i pełen wrażeń rok, przynoszący powiew optymizmu i nadziei. Być może uda się znaleźć rozwiązania kilku palących problemów ludzkości. Na pewno będzie mieć miejsce postęp technologiczny oraz wynikające z niego przemiany cywilizacyjne.

 

Planując różne przedsięwzięcia, warto uwzględnić aktualne aspekty planet, dostosowując  do nich nasze działania.

 

1 styczeń - sobota, Nowy Rok

Nowy Rok powitamy z nadzieją na poprawę warunków życia i zdrowia ale i z obawą o przyszłość. Główny aspekt – trygon Słońca do Urana pozwoli nam jednak patrzeć bardziej optymistycznie. Do głowy przychodzić będą oryginalne myśli, idee, plany. Poprawimy stosunki z bliźnimi, sąsiadami czy kolegami. W tym dniu można otrzymać cenną informację. Możliwy nieoczekiwany wyjazd.

 

2 styczeń - niedziela

Intensywny w zdarzenia kosmiczne dzień. Przejście Księżyca do znaku Koziorożca oraz Nów czyli opozycja Księżyca do Słońca wyzwolą nowe plany,  pomysły i zamierzenia na cały rok. Dopomoże temu także przejście Merkurego do znaku Wodnika, przełamując schematy i wnosząc nowe idee i nieszablonowe perspektywy.

 

3 styczeń - poniedziałek

Nowy tydzień rozpoczniemy intensywnie choć będzie upływał z lekkimi oporami. Koniunkcja Księżyca z Plutonem przełoży się na intensywne działanie ale może nam towarzyszyć zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawna agresja. Nie zaleca się podejmowania ważnych decyzji, podpisywać kontraktów, sprzedawać czy kupować nieruchomości.

 

4 styczeń - wtorek

Kolejny mało efektywny i ospały dzień.  Kwadratura Księżyca do Urana oraz koniunkcja Księżyca z Saturnem zabiją entuzjazm i chęć do działania. Dzień pełen problemów, nieprzewidzianych okoliczności i przypadków. Wzrośnie ilość spóźnień, absencji, mogą wystąpić kłopoty z łącznością. Trudny dzień dla dyspozytorów, kierowców i maszynistów.

 

5 styczeń - środa

Pozytywna aura dnia sprzyjać będzie postępom w pracy. Trygon Słońca do Urana oraz sekstyl Wenus do Neptuna z powodzeniem rozwiążą różnego rodzaju problemy związane z dokumentami, zaś relacje z bliskimi i współpracownikami ustabilizują się. Aspekty te sprzyjają literatom, dziennikarzom, korespondentom, pracownikom wydawnictw. Sukcesy przyniosą także wyjazdy służbowe.

 

6 styczeń - czwartek, Święto Trzech Króli

Jak przystało na dzisiejsze święto dzień upłynie pod wpływem przejścia Księżyca w znak Ryb, nasilając wrażliwość, uwagę i zrozumienie dla innych. Korzystnie być na łonie natury, spotykać się z sympatycznymi osobami, prowadzić działalność społeczną, poprawiać relacje z bliskimi.

 

7 styczeń - piątek

Korzystna aura dnia. Wielość pozytywnych aspektów Księżyca – sekstyle do Słońca,Wenus i Plutona wprowadzą nas w miły nastrój, co przy wolnym dla wielu osób dniu, przedłuży nastrój świąt. Ci, którzy będą jednak będą pracować, odczują chęć do działania, silną energię, poprawę intuicji, głęboką pamięć. Łatwo będzie o szybkie rozwiązanie problemów.

 

8 styczeń - sobota

Dzień przepełniony energią spowodowaną przejściem Księżyca do znaku Barana. Zwiększy się aktywność fizyczna i psychiczna. Dzień spontanicznych działań, pomysłów i idei. Możliwość ignorowania wszelkich zakazów i nakazów, zainteresowanie tym co nowe, nieznane. Dobry dzień na uprawiania sportu, rekreacji, turystykę i podróże.

 

9 styczeń - niedziela

Dzień definitywnie kończy okres świąt i przygotowuje nas na czas pracy. Układy planet łagodnie potraktują nasze działania. Koniunkcja Słońca z Wenus, sekstyl Księżyca z Saturnem oraz trygon z Marsem pozwolą przygotować się na poświąteczne wyzwania.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.