Horoskop astrologiczny biznesowy 27.12 - 31.12.2021

Data publikacji: 2021-12-27

Horoskop astrologiczny biznesowy 27.12 - 31.12.2021

Czy ostatni tydzień roku zmieni coś w biznesie i pracy?

27 grudzień - poniedziałek

Powrót do pracy upłynie w dobrym stylu dzięki sekstylowi Księżyca do Marsa, oraz trygonowi Księżyca do Saturna. Aspekty te pozwolą na koncentrację i efektywność dzięki konsekwencji, sumienności i planowaniu. Ci, którzy musieli stawić się w pracy ściśle wypełnią swoje obowiązki. Dobra pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, robienie zestawień, bilansów, rozważanie budżetu.

 

28 grudzień - wtorek

Trudna i nerwowa aura dnia. Kwadratury Księżyca do Merkurego, Wenus i Plutona są złowróżbne i mogą skumulować  żal i złość z całego roku. Pojawią się trudności w kontaktach, a informacje przyjmowane będą zbyt emocjonalnie.  Praca słabo będzie posuwać się do przodu. Papiery, dokumenty, klucze mogą się zagubić. Ludzie będą się drażliwi, nerwowi i wybuchowi. Z powodu pośpiechu możliwe konflikty między pracownikami. Nie należy dziś podejmować ważnych decyzji, prowadzić pertraktacje, załatwiać i podpisywać dokumenty.

 

29 grudzień - środa

Najbardziej spektakularnym aspektem dzisiejszego dnia będzie przejście na 5 miesięcy Jowisza w znak Ryb. Jest szansa na wyciszenie emocji, wystudzenie wszelkich protestów i rozwiązanie kwestii spornych. Wzrośnie duchowy aspekt życia, zmieni się polityczne i społeczne nastawienie do trudnych wyzwań jakie niesie życie.

 

30 grudzień - czwartek

Bardzo pozytywna aura dnia. Sekstyl Marsa z Saturnem oraz sekstyle Księżyca z Wenus, Plutonem i Merkurym  dadzą fizyczną i mentalna aktywność, wniosą  życzliwość, tolerancję oraz pomogą rozwiązać ostatnie problemy zawodowe i zamknąć bilans dorocznych spraw.

 

31 grudzień - piątek, Sylwester

Ostatni dzień roku upłynie pod wpływem dwóch pozytywnych i energetycznych aspektów. Wejście Księżyca w znak Strzelca oraz  koniunkcja Księżyca z Marsem przyniesie aktywność i inicjatywę. Mimo krótkiego dnia pracy uda się załatwić wiele spraw. Ogólnie wzrośnie dobry humor, optymizm i chęć do zabawy.

 

Życzę wszystkim szczęścia, pomyślności  i samych sukcesów w zgodzie z programem kosmicznym!

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.