Horoskop astrologiczny biznesowy 20.12 - 26.12.2021

Data publikacji: 2021-12-20

Horoskop astrologiczny biznesowy 20.12 - 26.12.2021

Sprawdź z czym Twój biznes będzie musiał się zmierzyć w starym roku?

20 grudzień - poniedziałek

Raczej korzystna aura dnia. Sekstyl Słońca do Jowisza  to korzystny czas dla kariery i spraw zawodowych. Można oczekiwać sukcesów w pracy, życzliwości szefów i zasłużonego uznania. Możliwe pochwały, tak moralne jak i materialne, uznanie kolegów, wzmocnienie autorytetu. Korzystny czas na zajmowanie nowych stanowisk i podpisywanie kontraktów, na bankową i komercyjną działalność czy rozszerzanie kontaktów biznesowych

 

21 grudzień - wtorek

Początek astronomicznej zimy. Słońce na miesiąc przechodzi ze znaku Strzelca w znak Koziorożca. Częściej niż dotąd dochodzić będzie do głosu upór, wytrwałość, wytrzymałość, cierpliwość i konsekwencja. Ludzie staną się spokojniejsi, skoncentrowani na zadaniu, rzadziej naruszane będzie prawo. Wszyscy będą bardziej praktyczni i przyziemni. Dobry czas dla osób urodzonych w znakach ziemskich - Koziorożcu, Pannie i Byku.

 

22 grudzień - środa

Dzień upłynie pod wpływem nerwowych aspektów Księżyca do Marsa, Saturna i Urana. To czas przypływu sił i energii. Ludzie stają się aktywni, pełni inicjatywy. Można zrobić więcej niż w inne dni. Zmęczenie rekompensowane zostanie pozytywnymi efektami. W pracy wzrasta przedsiębiorczość, szczególnie związana z wysiłkiem fizycznym. Dobry nastrój przełoży się na świetne relacje międzyludzkie.

 

23 grudzień - czwartek

Dzień bez aspektów kosmicznych. Czeka nas spokój i ostatnie przygotowania przed Świętami.

 

24 grudzień - piątek, Wigilia

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Panny oraz kwadratura Saturna do Urana. Aspekty te mogą być trudne i ciężko będzie ich uniknąć. Może dojść do wydarzeń, których nikt się nie spodziewa. Nastrój poprawi trygon Księżyca do Słońca wnosząc optymizm, życzliwość, wzajemne zrozumienie, dodając pewności siebie. Można liczyć na pomoc kobiet i członków rodziny.

 

25 grudzień - sobota, Boże Narodzenie

Pierwszy Dzień Świąt może być dla niektórych trudny, gdyż różnorodne aspekty dadzą różne odczucia i reakcje. Kontakty międzyludzkie mogą być utrudnione, a intencje bliskich całkowicie niezrozumiałe. Postarajmy się opanować, nie prowokować napiętych sytuacji i cieszyć możliwością spędzenia czasu z rodziną.

 

26 grudzień - niedziela, Drugi Dzień Świąt

Dzień przyniesie miłą atmosferę dzięki trygonowi Księżyca do Wenus i Plutona oraz przejściu Księżyca do znaku Wagi. Ludzie dążyć będą do kontaktów, rozrywki i spotkań rodzinnych. Wzrośnie wrażliwość na piękno, poprawią się relacje z bliskimi. To dzień piękna, harmonii i zdrowia.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.