Horoskop na tydzień 20.12 - 26.12.21

Data publikacji: 2021-12-20

Horoskop na tydzień 20.12 - 26.12.21

Co Cię czeka jeszcze przed świętami i jakię będą dla Ciebie święta? Sprawdź teraz...

Baran

Ten tydzień dla baranów zacznie się koniecznością sumiennej, wymagającej cierpliwości pracy. Druga jego połowa to czas wypoczynku, relaksu. W sferze emocjonalnej barany czeka wiele namiętności w stałych związkach. Barany spędzić powinny ten tydzień spokojnie, w zaciszu domowym, regenerować siły, zdrowie. Unikać wymuszonych spotkań towarzyskich. Omijać z daleka toksycznych ludzi.

Byk

Tydzień dla byków sprzyjający zarobkowaniu, awansom. Zapobiegliwe i pracowite byki czeka podwyżka, premia, docenienie przez szefa. Dobrze by było aby byki uporządkowały sprawy finansowe, bankowe. Jest to też czas na planowanie np.przyszłej zmiany mieszkania, budowy domu. W sferze emocjonalnej czas spokojnych kontaktów towarzyskich. Uważać na układ pokarmowy, na wątrobę.

Bliźnięta

Bliźnięta w tym tygodniu pochłoną sprawy miłosne, plany małżeńskie. Osoby potomstwo mogą oczekiwać dobrych wieści. Tydzień radosny, w dobrym nastroju. Zawodowo odcinanie kuponów od przeszłej owocnej pracy, nagrody, awanse. Bliźnięta szukające pracy mogą właśnie w tym tygodniu znaleźć dobrą ofertę.

Rak

Raki czekają sukcesy zawodowe, przypływ dużej energii, chęci działania. Będą cieszyć się naturalnym autorytetem tak zawodowo, co w sferze domowej, osobistej. Wokół raków będą pojawiać się osoby skłonne do pomocy, wymagające jednak dobrego zarządzania. Widać działania grupowe, szczególnie w sferze domowej, przygotowania świąteczne, spotkania rodzinne. Raki w tym czasie mogą wpaść w oko komuś, kto będzie skłonny ofiarować miłość i długotrwały związek.

Lew

Dla lwów to tydzień na podsumowania przeszłego czasu. W sferze miłosnej czas odejścia od przygód, flirtów, niestałości, ku powrotowi na drogę rodzinną, stabilizacje. Pogubione lwy maja szansę znaleźć drogę powrotną do domu. Wiele par może się pogodzić, zejść. W sferze zawodowej lwy będą musiały udowadniać swą wiedzę, doświadczenie. Uważać na nerwy, unikać kłótni.

Panna

Panny będą uporządkowywać sprawy zawodowe, kończyć rozpoczęte wcześniej projekty. Ten tydzień to też szansa na spotkania zawodowe, podczas których można będzie negocjować podwyżkę, awans, a nawet wejść z kimś w spółkę, tworzyć podwaliny pod przyszłą firmę. Panny powinny jednak uważać na używki, a także zażywać więcej ruchu. W sferze emocjonalnej powściągać się od romansów, przypadkowych flirtów.

Waga

Wagi w tym tygodniu powinny zważać na sprawy prawne, nieuporządkowane mogą powodować w przyszłości kłopoty. W sferze emocjonalnej odrodzenie dawnych znajomości, które w przeszłości przechodziły kryzys. Jest to czas godzenia się z ludźmi, pojednania. Wagi zmagające się z problemami zdrowotnymi w tym tygodniu powinny odczuć wyraźną ulgę. Zawodowo widać otrzymanie nagród, docenienia wysiłków. To także dobry czas na planowanie zmiany stanowiska, pracy.

Skorpion

Tydzień będzie bardzo aktywny. Skropiony będą chciały rządzić, organizować, zmieniać, porządkować tak sprawy domowe, miłosne, co zawodowe. Oprócz wielu zadań zawodowych, skorpiony czeka niespodziewana namiętność, możliwość wejścia w romans, flirt. Czas to będzie bardzo dynamiczny, optymistyczny, będzie się dużo działo w sferze towarzyskiej. Uważać skropiony powinny na zdrowie, szczególnie na aktywność fizyczną, by sobie czegoś nie uszkodzić uprawiając np.sport.

Strzelec

Strzelce czeka wiele miłych spotkań rodzinnych, możliwe że jednym ze spotkań spotkają kogoś, kogo darzyły kiedyś specjalnie ciepłym uczuciem. Może być więc zalążek przyjaźni, a nawet miłości. Strzelce planujące potomstwo mogą doczekać się dobrych wieści. Zawodowo spokojnie, mniej bieżącej pracy, więcej udzielania się towarzysko, załatwianie zaległych spraw. Zdrowotnie uważać na to by się więcej ruszać, spacerować, mniej jeść, dbać o zdrową dietę

Koziorożec

To tydzień, w którym koziorożce powinny zadbać o sferę zawodową i naukową. Dla pracujących wciąż czas intensywnej pracy, dla uczących się ostatnie zadania, testy, sprawdzanie wiedzy. Czas na planowanie budżetu na rok następny, na planowanie zmian zawodowych, zmian pracy, starania się o awans, podwyższanie kwalifikacji. To, co zasiane teraz, może wydać obfity plon w najbliższej przyszłości. Powodzeniem cieszyć się będą szczególnie panie koziorożce, mogą wokół nich pojawić się nowi zalotnicy.

Wodnik

Wodniki będą dzielić zyski finansowe, widać przypływ gotówki, uporządkowanie spraw zawodowych. Wodniki powinny unikać konfliktów w pracy, kłótni, nie robić sobie wrogów, nie wywyższać się. Uzbroić się w cierpliwość i skupić na własnych zadaniach. W związkach stabilnie, widać przypływ miłości, namiętności. Unikać skoków w bok, flirtów, kłamstw, plotek.

Ryby

Ryby będą miały okazje pogodzić się z osobami, z którymi były konflikty. Ryby będą sporo podróżować, mam wiele odwiedzin, czas jak dla ryb bardzo intensywny. Wrażliwe ryby mają szansę poukładać sprawy miłosne, zbliżyć się do partnera, zadbać o ciepło rodzinne, wysłuchać partnera. To będzie czas zrozumienia dla innych, czas spojrzenia na życie mniej egoistycznie, czas zrobienia czegoś dla innych.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.