Horoskop astrologiczny biznesowy 13.12 - 19.12.2021

Data publikacji: 2021-12-13

Horoskop astrologiczny biznesowy 13.12 - 19.12.2021

Co jeszcze szykuje los w grudniu w biznesie? Możesz sprawdzić już teraz...

13 grudzień - poniedziałek

Dzień upłynie pod silnym wpływem Księżyca w trygonie do Słońca a także  spektakularnym przejściem Marsa do znaku Strzelca oraz Merkurego do znaku Koziorożca. Aspekty te wyzwolą energię i poszerzą pole działania wszystkich planet. Na pierwszy plan wysuną się sprawy związane z rozszerzeniem biznesu i zakresu swoich wpływów. Budowane będą wielkie plany i pojawią się globalne projekty. Korzystny okres na poszukiwanie zagranicznych partnerów, na eksperymenty naukowe, organizowanie uroczystości czy zawodów  sportowych. Odpowiednia pora na zjazdy, konferencje, naukowe seminaria, sympozja, etc.

 

14 grudzień - wtorek

Sympatyczna aura dnia. Przejście Księżyca w znak silnego i wrażliwego na piękno Byka uspokoi i pozytywnie natchnie do działania. Nasili się miłość, wysubtelni smak estetyczny, wzrośnie apetyt i potrzeby kulinarne a także wyczucie spraw materialnych.  Dobry czas na kończenie wcześniej zaczętych spraw, szczególnie związanych z majątkiem, stanem posiadania, lokatą kapitału, podpisywaniem dokumentów, podejmowaniem pieniędzy.

 

15 grudzień - środa

Niezbyt miła aura dnia. Kwadratura Księżyca do Saturna oraz koniunkcja Księżyca do Urana wprowadzą złe samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty mogą być utrudnione, ludzie wszystko odbierać będą w czarnym kolorze, mając wrażenie braku wyjścia z sytuacji  czy wrażenie porzucenia. Sprawy nie będą szły zgodnie z planem, trudno będzie o koncentrację. Nie zaczynajmy dziś żadnych trudnych spraw, kończmy rozpoczęte wcześniej projekty.

 

16 grudzień - czwartek

Poprawa nastroju. Dzień upłynie w aurze życzliwości, tolerancji i łagodzenia konfliktów drogą pokojową.  Trygon Księżyca do Wenus przyniesie nowe kontakty a  trygon Księżyca do Plutona wspomoże aktywne działanie, energię, intuicję, które pomogą znaleźć dobre rozwiązanie każdej skomplikowanej sytuacji. Dobry czas dla polityków i działaczy społecznych. Zaleca się zajmowanie się rodzinnymi finansami, podatkami, alimentami, ubezpieczeniami.

 

17 grudzień - piątek

Pozytywny i pełen pracy dzień. Dzięki konsekwencji, planowaniu i gorliwości nadrobimy zaległości. Wszyscy zagłębią się w pracę, ściśle wypełniając swoje obowiązki. Dobra pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień, bilansów i rozważanie budżetu.

 

18 grudzień - sobota

Kwadratura Księżyca do Neptuna wywoła nierealny obraz rzeczywistości. Problemy wydadzą się mało znaczące, kontakty mogą się komplikować, może pojawić się uczucie niezrozumiałej tęsknoty za czymś wzniosłym. W pracy wzrośnie ilość pomyłek z powodu roztargnienia czy braku koncentracji. Nie podejmujmy dziś ważnych decyzji i nie rozpoczynajmy nowych spraw.  

 

19 grudzień - niedziela

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt wyzwoli w ludziach chwiejność emocjonalną, niepokój psychiczny, ostrą zmianę nastroju – od burzliwej radości do pełnej apatii. Ludzie stają się zabiegani, skłonni do sporów i konfliktów z powodu drobiazgu. W dniu tym ostro przejawi się sprzeczność między męskim a żeńskim pierwiastkiem. Uważajmy na zakupy niefortunnych, być może, świątecznych prezentów.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.