Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

13774 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-12-07 0

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na grudzień 2021

Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w grudniu i co chce Ci przekazać..


WODNIK
Anioł Opiekuńczy: ZANNA
Nie rozpamiętuj tego, co działo się w przeszłości. Teraz jesteś i zawsze będziesz chroniony przez Anioły. Zanna pojawia się przy Tobie, by pomóc Ci uwolnić się od zmartwień i negatywnych przeżyć, jakie działy się w Twoim życiu wcześniej. Pomoże Ci oczyścić Twoje serce z lęków. Poproś ją o pomoc w pozbyciu się autodestrukcyjnych myśli i zachowań. Zanna przyniesie Ci poczucie ukojenia, bezpieczeństwa i spokój umysłu. Poczuj to bezpieczeństwo. Anioły chronią Cię w każdym miejscu i w każdym aspekcie Twojego życia. Odpocznij i uwierz w to, że żadna negatywna energia nie przeniknie przez pole ochronne, jakie roztaczają nad Tobą Anioły. Do Twojego życia przenika tylko energia miłości. Najgorsze już za Tobą – rozluźnij się i czerp radość z życia.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: SERAFINA
Serafina jest Aniołem Opiekuńczym rodzin. Właśnie zjawia się przy Tobie w związku z Twoimi prośbami. Dostała polecenie z Nieba, by czuwać nad Tobą i Twoimi bliskimi. Przychodzi do Ciebie z informacją, o tym, że w Twojej rodzinie szykuje się piękna zmiana. Obecnie jesteś w okresie dopasowywania, który przygotowuje Cię na tę zmianę. Możesz w tym czasie odczuwać, że w Twoim życiem rządzi chaos i dezorganizacja. Jednak staraj się na tym nie skupiać – to naturalna część procesu dostosowawczego. Wraz z pomocą Serafiny uda Ci się przejść przez te zmiany. Pomoże Ci ona również uporać się z problemami, które staną na Twojej drodze. Nie uciekaj od szczerych rozmów – przyczynią się one do oczyszczenia sytuacji. Dzięki temu poznasz swoje prawdziwe uczucia i priorytety. Gdy minie czas zawirowań, dla Ciebie i Twojej rodziny zaświeci słońce.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: CARESSA
To moment transformacji. Możesz czuć rozpacz, jednak pewien etap w Twoim życiu czas zakończyć. Nie unikaj wyrażania swoich emocji, choćby poprzez płacz – będzie to dla Ciebie oczyszczające. Zacznij prowadzić dziennik, zwierzaj się ze swoich uczuć bliskim lub dołącz do grupy wsparcia. Swoimi codziennymi troskami możesz dzielić się także z Caressą, która otuli Cię swoimi skrzydłami. Pamiętaj również, że za tym końcem, stoi nowy początek. Wbrew temu, co czujesz obecnie, zmiana ta jest dla Ciebie błogosławieństwem.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: DANIEL
Daniel pojawia się przy Tobie, aby pomóc Ci w sprawach związanych z małżeństwem. W tym przypadku trzeba będzie zacząć już od czasów dzieciństwa i złych wzorców dotyczących małżeństwa. Powierz Danielowi wszelkie cierpienia z przeszłości związane z Twoimi rodzicami i ich relacją. Drugim etapem, który musisz przejść, będzie uwolnienie się od bólu związanego z Twoją pierwszą, prawdziwą miłością. Anioł Daniel pomoże Ci także pozbyć się negatywnych emocji dotyczących wszystkich Twoich byłych partnerów. Owe gruntowne oczyszczenie to droga do spełnionego małżeństwa. Takiego, które da Ci szczęście. Odcięcie przeszłości pozwoli uniknąć powielania tych samych błędów.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: SERENA
Serena jest Aniołem Obfitości. Otwórz się teraz na przyjmowanie darów, które do Ciebie płyną. Nie zamykaj się w sobie i nie zamartwiaj – w ten sposób utrudniasz Aniołom przekazywanie Ci dobrodziejstw. Nie zauważysz zsyłanych Ci błogosławieństw lub nawet je odrzucisz. Obecnie Twoje troski mogą być związane z niewiedzą w jaki sposób możesz zdobyć pieniądze. Zaufaj Niebu i Aniołom, pozbądź się tym zmartwień. Staraj się zapisywać myśli, uczucia i pomysły, które się powtarzają. To wskazówki od Sereny – jeśli ich wysłuchasz, wkrótce otrzymasz to, czego potrzebujesz.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: IZAJASZ
Teraz jest dobry czas, by podjąć się nowych wyzwań. Wykorzystaj umiejętnie swoją potrzebę ruszenia do przodu. Pozytywne zmiany są teraz nieuniknione. Izajasz zjawia się przy Tobie, by Cię umocnić, dodać odwagi i wiary w Twój cel. Gdy zmierzasz w kierunku tego celu – nie śpiesz się. Pośpiech nie jest tu wskazany. Pozwól, by wszystko działo się w naturalnym rytmie. Ważna zmiana zadzieję się wtedy, gdy będziesz na nią gotowy. Niebawem rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: CHANTALL
Nadszedł czas na miłość. Twoje prośby o romantyczne uczucie zostały wysłuchane. Chantall pojawiła się przy Tobie, by pomóc odblokować uczucia i otworzyć serce na nowy romans. Miłość nadchodzi, więc otwórz jej swoje serce. Im bardziej otworzysz swoje serce, tym bardziej odczujesz radość z romantycznej miłości. Chantall pojawia się także wtedy, kiedy chce przekazać Ci wiadomość o tym, byś wykazał się większą romantycznością w obecnym związku. Nie ukrywaj swoich uczuć, bądź szczery i otwarty. Okazuj swojemu partnerowi więcej uczuć, aby rozbudzić w nim większą namiętność. Poproś Chantall o pomoc, a za jej przewodnictwem spotkasz na swojej drodze wyjątkową miłość. Zaangażuj się, wyjdź z domu, nawiązuj nowe znajomości, zachowaj aktywność fizyczną, wspieraj nowe projekty. Gdy posłuchasz wskazówek, które daje Ci Chantall, wprowadzi ona do Twojego życia piękne i głębokie, a przede wszystkim odwzajemnione uczucie.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: DESIREE
Obecnie odczuwasz, że czegoś Ci brakuje. Desiree zjawia się przy Tobie po to, by pomóc Ci uwierzyć w mądrość, jaką masz w swoim sercu. Mimo, że skok na głęboką wodę wydaje się pasjonujący, to w obecnych warunkach takie posunięcie nie skończyłoby się dla Ciebie dobrze. Nie przyniesie Ci to radości, której oczekujesz. Przeczekaj ten czas, a pozwolisz sobie na pozyskanie większej ilości informacji. W tym okresie może pojawić się także zdecydowanie lepsza dla Ciebie perspektywa.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: BETHANY
Niebo dziękuje Ci za to, że tak hojnie obdarzasz innych. Teraz jednak czas, by zadbać w końcu o siebie. Bethany zjawia się po to, by pomóc duchowo otworzyć Twoje ciało poprzez odpoczynek. Potrzebujesz teraz choć odrobiny relaksu. Pracowałeś niemal bez wytchnienia, w tym czasie pomagając wielu osobom. Pozwól sobie odebrać za to nagrodę. Anioły proszą Cię, być zadbał o siebie. Już teraz podejmij konieczne kroki, by zapewnić sobie czas na odpoczynek. Dzięki odprężeniu poczujesz się szczęśliwszy. Zyskasz także spokój, co wpłynie pozytywnie zarówno na Ciebie, jak i na wszystkich innych w Twoim otoczeniu.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: ARIELLE
To nie jest Twoja wyobraźnia – jesteś medium i potrafisz nawiązywać kontakt ze światem duchowym. To piękne, mistyczne doznania, która są wynikiem Twojej otwartości na sprawy duchowe. Jest to także odpowiedź na twoje prośby o wskazanie Ci boskich opiekunów i drogi życiowej. Arielle to anioł, który opiekuje się osobami obdarzonymi zdolnościami parapsychologicznymi. Zjawia się, by pomóc Ci w rozwoju tego daru. Jednocześnie chce Cię umocnić, byś się go nie obawiał. Ziemia potrzebuje w tej chwili Twojej pomocy. Wysyłaj boską miłość i światło, które masz w sobie, do ludzi, roślin, zwierząt czy miejsc, które najbardziej tego potrzebują.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: CRYSTAL
W Twoim życiu pojawia się coś nowego i pozytywnego. To dopiero początek tej drogi, dlatego możesz nie być w pełni świadomy tego, co się wokół Ciebie wydarza. Obecnie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek powinieneś zadbać o swój wewnętrzny optymizm. Pilnuj tego, by Twoje myśli były czyste, nie popadaj w negatywne myślenie. Kreuj jasny obraz swoich marzeń i planów. Odcinaj się od ludzi, którzy są sceptycznie nastawieni. Pamiętaj także o działaniu w kierunku spełnienia swojego celu. Wybierz metodę małych kroków, ale bądź w tym konsekwentny. Codziennie myśl o tym, co już udało Ci się osiągnąć oraz o ile zbliżyłeś się do realizacji swojego pragnienia. W trudnych momentach, w chwilach zwątpienia, zwracaj się do Crystal o wsparcie.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: INDRIEL
Możesz odczuwać w sobie ogromne pragnienie, by nieść pomoc. Chcesz pomagać samemu sobie, ale także i innym. W tym czasie potrzeba ta może być jeszcze bardziej przez Ciebie odczuwalna. Możesz otrzymywać sygnały nawet podczas zajmowania się codziennymi sprawami. To głosy, które wzywają Cię, ponieważ ktoś potrzebuje pomocy. Indriel zjawia się przy Tobie, by uświadomić Ci, że jesteś wojownikiem światła. Teraz Twoja misja będzie polegała na rozwoju – tak, byś mógł dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Niezbędne będzie wprowadzenie pewnych zmian w Twoim życiu. Wsłuchaj się w swoją intuicję – otrzymasz wskazówki, co zrobić, by rozwinąć swój dar.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 13774
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.